V Houstonu a okolí se začínají objevovat zavraždění lidé, jejichž smrt byla způsobena zatím neurčenou zbraní. Detektiv z protidrogového oddělení Jack Caine a jeho parťák Ray Turner mezitím už delší dobu pasou po drogovém dealerovi Victoru Manningovi. Jeho muži přepadli a zabili policistu ve federálním skladu důkazů a zmocnili se velkého množství heroinu. Následně způsobili výbuch, při němž zahynulo několik lidí. V baru má být ukradené zboží předáno kupci, za kterého se vydává právě Ray Turner. Dojde ale k přestřelce, zasáhnou neznámí muži a na místě zůstane několik mrtvých Manningových mužů a také Ray. Kufřík s drogami zmizel. Victor Manning je přesvědčený, že vše mají na svědomí policisté, a přísahá Caineovi pomstu... Caine je odhodlaný smrt svého parťáka pomstít a na partu Manningových „Bílých hochů“ si jaksepatří posvítit. Kapitán Malone mu představí federály, inspektora Switzera a zvláštního agenta Smithe, který s ním má spolupracovat. Smith pedanticky dodržuje všechny předpisy, takže se od Jacka diametrálně liší a zdržuje ho v práci. Jack používá své vlastní metody... Pitva mrtvých ukáže, že byli zabiti podivnou zbraní. Jack Caine brzy přijde na to, že se jedná o obyčejný disk. Jeho přítel, podivínský vědec Bruce, vysvětlí, že jde v zásadě o elektromagnet, který lze naprogramovat k pohonu tak, aby zasáhl lidskou bytost, jejíž tělo vyzařuje také magnetické pole. Ponechá si nalezený disk, aby ho mohl dále studovat. Ve městě jsou nacházeni další mrtví zavraždění stejným podivným způsobem: nejprve byli omámeni silnou dávkou čistého heroinu a pak jim vrah udělal otvor v hlavě... (TV Prima)

husokachna

Z dnešního pohledu je to spíš už taková zábavná kuriozita. V mládí mě to minulo, ale i tak když jsem si to včera poprvé pustil, zasáhla mě dávka nostalgie, za což "může" i hudba Jana Hammera, která je osmdesátkově boží. Celkově je to taková esence eighties béčka. Nedává to vůbec žádnej smysl, Dolph hraje ještě hůř než obvykle, pokus o buddy chemii je úplně mimo, ale všechny ty chyby a nedostatky dávají dohromady docela osvěžující relikvii zaniklé filmové doby. Takže jsem si to nakonec docela užil a bavil se, ať už to tak tvůrci chtěli nebo nechtěli. Tři out of this world magnetické zabijácké disky. ()

jorgus

vynikajici komedie..fakt jsem se tak dlouho nepobavil:)nekdy se vyplati zustat hluboko do nocnich hodin u televize a shlednout takovou perlu..jeste jednou fakt narez..skoda ze to je ve skutecnost nebo aspon ma byt sci-fi thriller:) ()

Grizzly

Zas po dlouhý době film, který mi vykouzlil na tváři debilní nostalgický úsměv. "Jacku kdo to je? Nějákej debil z vesmíru." Krásně jsem se pobavil. ()

Bozvav

Dnes už klasika akčního žánru. Žádné veledílo, ale určitě patří k lepšímu co Lundgren natočil. Za mne 60%. ()

Páně

Poctivé béčko - hrozné herecké výkony, žánrové klišé, hloupý děj. Jak říkám, poctivé béčko. Jediné co mě zaujalo byly emzácké pistole, docela kadence. ()

Hapretor

V rámci béček skvost. V rámci všeho viděného průměr. V prvním případě vzato opravdu dobrá záležitost. Fakt mě to pobavilo. D. Lundgren konečně ve své lepší koukatelné roli. Ani ne stupiní, ani ne chytré. Dostatečně originální, ujeté, vtipné a akční - nenudilo, zabavilo. Více než jen na zabití času. Oddechová sci-fi pohádka pro dospělé na dobrou noc. "I come in peace!" - dokonalá hlaška, srovnatelná s "I will be back!" Zlatá éra "levných" a dobrých filmů. ()

helloween93

Akční béčko s Lundgrenem, které má nádech 80. let. Lundgren v roli poldy bojuje proti emzákovi, který si z lidského mozku vyrábí speciální vesmírnou drogu. Nad příběhem bych moc nedoporučoval přemýšlet, ale film těží hlavně z atmosféry, akce a hlášek. "Já přicházím v míru." 4* ()

MickeyStuma

Jeden z mála povedených filmů Dolpha Lundgrena. Jeho postava je sympatická, tvrdá a typicky americká. Neustále hláškuje a jde za svým cílem. Snímek má švih, jehož tempo si poctivě drží, výborný scénář a nesmazatelné charisma. Takové náměty byly ve své době velmi populární. Vraždící mimozemšťan v neodolatelném podání Matthiase Huese je skutečně démonický. Děj se drží tématu a neotravuje vedlejšími motivy, což více dodává na atraktivnosti. V žádném případě nenudí. Neustále si vynucuje pozornost a vyvolává zvědavost. Dnes už klasika, která se pro fanoušky Dolpha Lundgrena stala kultem. ()

digishit

I come in peace (což je také alternativní název). Nedokážu si představit, že dnešní generace by tohle vůbec považovala za film. Přitom je to klasická béčková devadesátka jak se sluší a patří. Máme tady policajta drsňáka, policajta slušňáka, hezkou patoložku co chodí s policejním drsňákem, pár padouchů co hrají druhé housle a pak samozřejmě zlého mimozemšťana a hodného mimozemšťana. Pravda, tím film trochu vybočuje z označení klasická béčková devedesátka. Ale koho by tohle napadlo? Udělat z emzáků drogový dealery, kteří na matičku Zemi přistanou (spíš spadnou) aby zde extrahovali z našich drog svojí, ještě lepší drogu, tím, že nejdřív musí drogy sehnat (nejlépe sebrat již zmiňovaným padouchům s druhými houslemi), pak najít nevinou oběť, například automechaničku (která má nehty jako modelka), předávkovat jí pomocí vystřelovací hadičky, poté jí vrazit trubičku do mozku a vysát endorfiny! Sakra komplikovanější to být nemůže! Nemluvě o tom, že celý film zřejmě zaplatil spolek výrobců videokazet, protože po zhlédnutí  bych skoro vyhodil svojí sbírku cédéček aby mi nepodřízly krk. Jinak je to vlastně dobrý film. Doba, kdy se nikdo nebál nadávat, kouřit, střílet a Lundgren nebyl troska, ale dvoumetrový modýlek co dělal kopačky s otočkou. Jasných pět hvězd (a budu dělat, že tu scénu s hadičkou na konci, která je až moc dlouhá a hlavně směšná, jsem neviděl). ()

Rathalos

Akcna sci-fi pecka z devatdesiatych rokov,ked som to v tej dobe videl prvykrat,bol som nadseny,jeden z najlepsich filmov Dolpha Lundgrena a nezabudnutelna postava zleho cudzinca Matthiasa Huesa,ktory bol velmi dobra volba herca na tuto rolu,pre mna kultova zalezitost a jasna volba...:-) ()

Torgal

Asi najlepší film celej sólovej kariéry Dolpha Lundgrena. Vyzerá fakt dobre, má priblblého parťáka a naháňa po meste mimozemšťana, ktorý z ľudí extrahuje medzigalaktickú drogu. Do toho hromada prepálených výbuchov, cool mimozemské zbrane, humor a béčková atmosféra 80-tych rokov - čo viac si priať? Škoda, že som tento film nevidel ako 12 ročný, to by som bol načisto uchvátený. 6+/10 ()

Al44...

Americké akční sci-fi béčko, ve kterém hraje D. Lundgren, pro něhož je to jeden z jeho nejznámějších filmů - pro nostalgiky je to v podstatě dobrá podívaná. ()

PenaPP

Kdo má rád sci-fi, akci, skvělé hlášky a rány rozdávajícího Lundgrena, tomu bude Dark Angel perfektně sedět - za mě 4 hvězdičky :) ()