liquido26

Lepší než předchozí "dolarový" díl. Více akce, více napětí. Děj je nepředvídatelný a Eastwood je prostě frajer :-) A ústřední melodii asi hodně dlouho z hlavy nedostanu :-) ()

Cubinho

Tak nám to v té "Dolarové trilogii" pěkně stoupá až k samotnému vrcholu, jímž jsou bezesporu 3 muži. Clint opět potrvzuje, že má neuvěřitelné charisma a většinu dokáže zahrát jen skvělou mimikou obličeje. Narozdíl od Pár dolarů v hrsti mu zde sekunduje další sympaťák Lee Van Cleef a vytváří tak spolu jednu z nejlepších dvojic v historii westernu. 9/10 ()

DDT

Ještě dnes se na to dá koukat, i když hnidopich by nějaké ty nelogičnosti našel. Výborní klaďáci i záporáci (štěk K. Kinského) a skvělá hudba z filmu dělají nadprůměr, ale přesto mi to přijde jen jako jakýsi "trénink" na "Tenkrát na západě". ()

curunir

Prostredný film s Leoneho westernovej trilógie je pre mňa lepším, ako jednotka. Leone tu ukázal viac nápadov a k predtým drsnému ale samotárskemu Eastwoodovi pribudol parťák, aby si lepšie poradil s Indiovými kumpánmi. Film na naozaj svižné tempo, k čomu dopomáha skvelá a dnes už kultová Morriconeho hudba (lepšia ako v jednotke), len posledná polhodina je vďaka tomu, že sme už len svedkami Indiovho šialenstva trochu uťahaná. Finálny súboj je najlepší z celej trilógie a aj záver z ,,Vtedy na západe" mu môže len závidieť. ()

ledzepfan

"22-22--22?!"........BANG............."Nějáký problém chlapče?".."Né starče-myslel jsem, že mám problém s počítáním..ale už je všechno v pořádku.".........KURRRVA....Film drsný jak ten nejlevnější hajzlpapír!! ()

baribal

takhle tenhle kousek se mi líbil víc než hodný zlý a ošklivý... dva největší frajeři bok po boku... to mi v hodnym... chybělo, lepší příběh, ale mohlo to být ještě lepší... ()

mysiak

Amígo...tohle bylo výnimočný...to klasické spojenie Leone, Morricone a Eastwood ma opäť raz dostalo...tieto filmy nestratili nič zo svojho čara, a sú to pravé westerny..naroziel od toho čo sa točí posledných cca. 15 rokov...geniálne ()

kobejn

Magoři, chudý duchem, co tomu dali míň jak 5, nepoznaj skutečnou kvalitu. Todle je genialita naprosto zjevná, nevím už, jak zjevněji by mohla být prezentována lépe než zde. Zatímco jednička ještě nebyla top a trojka už over the top, tady to leone trefil on top. Nádherný scény, skvěle vygradované mezi Van Cleefem a Eastwoodem a mezi Van Cleefem a Kinským, je to lahůdka pánové, noční klání mezi Klintem a Klífem, to je pjůr pležr a ta božská hudba k tomu, neni možný tomu dát míň jak 5. ()

GodComplex

Sergio Leone na svem tradicnim westernovem pisecku. V ramci trilogie s Clintem Eastwoodem je zde kvalitni original, ktery vse zapocal - Fistful of Dollars, grandiozni finale v podobe objektivne nejlepsiho The Good, The Bad and The Ugly a tenhle kousek zustane navzdy zapomenut jako neco prumerneho mezi. 2 zajimave charaktery a cela bounty hunters party je fajn, ale na cely film to rozhodne nestaci a ve druhe pulce uz to ustavne nahaneni bandy mexicanu zacne silne nudit. 5/10 ()

Tommass95

Podle mě o třídu lepší než jednička, mnohem poutavější a navíc doplněné o Van Cleefa. Hudba Morriconeho jako vždy výborná a to samé platí o hereckém výkonu Clinta Eastwooda. Jeden z nejlepších westernů vůbec. ()

Laxik

Jednička mě nepřesvědčila, ale z dvojky jsem opravdu nadšený a jen trochu lituju, že je to prvně, co tenhle western vidím. Protože v tom, jak si nejnasranější ksicht hollywoodu (jo, opakuju se, ale co na tom?) škrtne o cokoli, strčí smrdlavý žváro do huby a připálí si, je tolik umění, že se ho sem víc ani nevejde. ()

Orlau32

Klasika westernové školy. Drsní chlapi, drsná příroda, drsné podmínky k životu. Takový byl "divoký západ". Výborný film Sergia LEONEHO, kvalitní hudba a děj, který nenudí, nenechá nikoho na pochybách, že to CLINT opět vyřeší. Není určitě žádnou náhodou, že tento film byl oceněn v r.1992 za "Nejlepší režii." ()

gogos

Slabší hudba, slabší příběh, Eastwood odsunutý možná zbytečně níž, než by zasloužil... Nepopírám, že Lee Van Cleef je démon, ovšem první film je syrovější, drsnější, nadupanější a celkově lepší... To však neznamená, že se nejedná o další vydařený kousek Sergia Leoneho! ()

Tony.cs

Leone má ve svých westernech jednu věc, ke které potřebuje tři jiné věci. Tou jednou věcí je famózní finále. A k tomu vždy využije 1. skvělé režie, 2. Morriconeho úžasnou hudbu, 3. skvělé herce. Takové westerny a i filmy už dnes nikdo točit neumí. ()

kaylin

Druhý film z tzv. "Dolarové trilogie", alespoň v pořadí, v jakém byly natáčeny. Sergio Leone, Ennio Morricona a Clint Eastwood se vracejí, aby světu ukázaly, že i v Itálii je možné natočit zatraceně dobrý western, a to vůbec nevadí, že film bude mít dvě hodiny, naopak, je to doba akorát, možná i trochu málo. V tomhle podání vás western bude skutečně bavit. Kromě toho, že je zde opět geniální hudba Leoneho dvorního skladatele Morriconeho, film má i další atributy, které byly zásadní pro jeho legendárnost. Je to pevná režie, která nekolísá, ale samozřejmě i příběh, který se může jevit jako obyčejný hon na trestance, hon lovců lidí, ale jde tu hlavně o postavy a o to, jak jsou napsány a zahrány. Každá postava zde má svou světlou i svou temnou stránku. Lidé zde umírají bezdůvodně, umírají děti i ženy. Zlo si nevybírá, tak to prostě je. Ale ani ten největší padouch není bez srdce, i v něm je něco, co ho ovlivnilo, co z něj udělalo to, čím je dnes. I když je Clint Eastwood hvězdou Leoneových filmů, v tomhle případě je přece jen trochu zastíněn dalším hercem, kterým není nikdo menší než Lee Man Cleef, muž s pohledem, který by vás dokázal propálit. Tahle dvojice si sedla dokonale tím, že si jejich postavy nesedly. Není to rozhodně klasický buddy movie, třeba ve stylu "Butch Cassidy a Sundance Kid", ale přesto je prvek jejich vztahu velmi důležitým. Co je také důležité, to jsou střelecké schopnosti. Uvidíme zde klasické duely v novém, zajímavém pojetí, každý pro vás bude napínavým a zajímavým. To čekání na výstřel je téměř nekonečné, ale když výstřel skutečně padne, je to přesně tak, jak jste očekávali. Nebrání to ale tom, abyste skutečně napjatě čekali. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/01/divosi-10-years-divoka-stvoreni-lets.html ()

Rakosnicek77

Pokračování dokonalosti z dílny trojice Leone, Morricone, Eastwood! K tomuhle se nedá ani psát komentář... dokážete najít zásadní chybu? Režie, hudba, obsazení vše je dokonale sladěno! ()

topi

Dva lovci lidí se stanou partnery a jdou vyřídit bandu lupičů. Clint Eastwood a Lee Van Cleef versus Gian Maria Volonté (opět démonickej darebák). Černý humor je tu bezvadným kořením. ()

YURAyura

9/10 O kulku horsi nez "prvni dil" ale presto dobre jak vyzrala whisky. Dva typani, co dokazi zabijet snad jenom krivym pohledem - kombinace drsny a drsnejsi okorenena dostatenym mnozstvim humoru a mrtvych nemuze znamenat nic lepsiho nez vybornou premisu k Good, Bad... ()