Cobra Kai

• USA Cobra Kai
Akční / Komedie / Drama / Rodinný / Sportovní
USA, (2018–2025), 37 h 29 min (Minutáž: 22–49 min)

Ralph Macchio, William Zabka, Xolo Maridueña, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Peyton List, Vanessa Rubio, Jacob Bertrand, Gianni DeCenzo (více)

Série(6) / Epizody(65)

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. (Netflix)

Kubasino

Vždycky jsem měl slabost pro záporáky a kladní hrdinové mě odpuzovali. A tady je to stejné. Každopádně se konečně tvůrci nebojí sem tam nechat vyhrát i záporáka to je super. Ale pátá série je celkem zklamáním. ()

Natar

Ze začátku to vypadalo na neúprosně nudnou trapně předvídatelnou telenovelu, ale vyvinulo se to v poměrně napínavou podívanou. Ale tak vysoké celkové hodnocení svědčí o slaboduché nenáročnosti obecenstva. ()

damienomen

Nie som moc na,, karate"filmy či seriály, ale toto je moja droga  . Maratón desiatich dielov piatej série som kukol na dvakrát, proste sa nešlo odtrhnúť od obrazovky . Je to totál klišé, často naivné, predvídateľné, 80tky sú tam nádherne cítiť každú chvíľku...ale je to aj nostalgia. Z pôvodnej trilógie starej vyše 35 rokov sa tam postupne vrátili všetci hrdinovia, aj záporáci... samozrejme okrem,, mistra Miyagihoktorý nakopáva prdele zlounom vo večných lovišťách" ... Najväčší sympaťák s najlepšími hláškami je samozrejme Johnny  ,-) ()

TakzvaneSam0

10/10 - Série navazující na originální film z roku 1984 velmi povedené.. Karatisti v pyžamu trénují na velké turnaje.. Spousta nových postav, spousta změn, fliping script apodobně :D Terry Silver a John Kreese.. Obrovský Clap.. Macchio a Zabka celkem válí a Maridueňa a Bertrand také super dvojka.. Peyton List alias Tory Nichols také skvělá postava.. SKVĚLE odvyprávěné a skvěle natočené.. Prostřihy mezi originálním filmem také užásné.. Příjemné překvapení a rád to sleduji. :) Zaručeně 5. ()

hronikpetr

Tohle jsem nečekal, věděl jsem že seriál existuje, ale nějak jsem se mu vyhýbal. Ještě že jsem se nakonec přece jen odhodlal z nudy na něj podívat.. Ano seriál má některé svoje chyby, ale jako celek je to silně nadprůměrný seriál, který má podle mého vše co bych od dnešního seriálu čekal, je zde i dost dojemných momentů i vtipných momentů je zde taky pár.. Za mě si seriál zaslouží plný počet hvězd za mě 95% ()

BEROUNAK

Tenhle seriál byl naprostá bomba. Za mě by byl netflix hloupý kdyby neudělal další řady. Nostalgie byla využitá naprosto famózně a přijde mi, že v každé řadě nám seriál nadělí další a další postavy, které již známe z karate kid. Než jsem seriál viděl, říkal jsem si proč to lidi tolik baví a pak jsem viděl první řadu a byl jsem naprosto pohlcen. Ne vážně nemohl jsem se od telefonu nebo od počítače ani hnout a celý seriál jsem zhlédnul během ani ne jednoho týdne. Mě osobně se seriál líil nejvíce z karate nostalgie a také z postupně rozvíjejících vztahů z postav, které jsem naprosto žral. Herci byli vybraní naprosto dokonale. Když už nebylo, co dějově dodat objevila se nějaká postava/věc, která celý příběh změnila a příběh měl úplně nové obrátky. Některé bitky mi přišli možná trochu přehnané, ale stejně jsem okamžitě chtěl vstát od židle a začít se učit karate. Naprosto skvělý seriál, který si zamilujete. Velmi doporučuji. ()

Klema82

Nic jsem od tohoto seriálu neočekával. Jen ze zvědavosti, jak vypadají herci s původního Karate Kid jsem si pustil první díl. Dostal jsem seriál s výborně pracující nostalgií i současnými starostmi v životě teenagerů. Oba hlavní protagonisté umějí překvapivé dobře hrát. Ve výsledku je to krásný návrat do osmdesátek, převyšující kvalitou původní film. 9/10 ()

Socirel

Lepší než původní karate kid, už se nejedná o žádnou pohádku, ale o vcelku zábavnou satiru. Hlavní hrdina Johnny je opilec, macho a s ničím se moc nepárá, ale stejně mu musím fandit a dobře chápu jeho pocity. Ani další postavy nejsou černobílé, postavy sympatické na začátku nemusí být sympatické na konci a naopak. Je tu dost retra i zábavných momentů. Chytře natočený seriál a největší příjemné překvapení za hodně dlouhou dobu. ()

52637

WOW, nadherny vzpominky se mi vratily jak jsem to hltal jako malej a chtel svyho sensei. Tohle pokracovani puvodniho filmu ve forme serialu byla nadherna pocta a jsem zvedavej jak se povede druha rada. Hodne tomu pridalo, ze hlavni role po triceti letech si opet zahrali puvodni herci dva nepratele. No proste NO MERCY ()

Venum

Bavi me jak serial zachovava urcite koreny. Je to obcas predvidatelne ,ale funguje to , 25-30 minut pro dil je vazne idealni , a nemate dost. Zabka je sympatak a ten twist co se v serialu deje ma dobry naboj. Jen doufam ze budou mit jeste palivo na dalsi serii protoze se obavam ze tenhle pribeh nemuze fungovat dyl jak 1-3 serie , kazdopadne skvela prace zatim , vrele doporucuji! 85-89% uplne napohodu takze za me to bude urcite 5 hvezd ()

im8

Tak nevím. Původní film jsem asi tak před 100 lety viděl, nostalgie se dostavila, myšlenka, na které to celé stojí je výborná, ale nemůžu si pomoct, celé je to moc schematické a prvoplánové. Ve výsledku je z toho taková karate-telenovela. ()

hmyzovrah

Mnohem lepší, než původní Karate Kid, kde i v mém mládí jsem považoval Karate Kid za sra*ku. Ale tak jsem si řekl, že zkusím seriál a ten mne vtáhl jako černá díra planetku.. Dva staříci tomu dodávají šťávu :-) ()

Danney

Obě série hodnotím více než pozitivně. Stále to má ten nádech 80. let a zároveň to přináší něco nového včetně problémů dnešní doby (výchova a motivace mládeže, moderní technologie). Už jen vzkříšení Karate Kida je sám o sobě dost odvážný počin, který ale evidentně funguje a Johnny s Danielem mají stále co nabídnout. ()

Flammarion

Hohou Danielsan život nás může srazit, ale můžeme si vybrat, zda zase vstaneme nebo zůstaneme ležet. Jo tenhle film jsme měli rádi všichni no ni? Tohle se ovšem povedlo, dokonce si to dokáže dělat i srandu z genderu, což mi imponuje měrou obrovskou. Čumím, že to Netflix taky umí. Není to přibuzený a hlavní hrdinové mají ten správný Amerika komplex. Danielsan sice karate pořád neumí ovšem to obrácení ala Darkside is good je hustý a člověk prostě fandí Cobra Kai. Palec hore, kalhoty dole. ()

alienable

Teenage guilty pleasure / volný pokračování Beverly hills s vynikajícím sportovním podtextem. Krize středního věku, morálka, ale i kdo s kym a proti komu, k tomu kopec legrace. To jsou témata! ()

Studio Sony odsouvá plánované premiéry

Studio Sony odsouvá plánované premiéry

27.04.2024

Pokud jste fanoušky komiksových filmů a těšili jste se toto léto na pořádnou porci akční zábavy, máme pro vás špatnou zprávu. Sólovka spider-manovského záporáka ze stránek Marvel Comics, dlouho… (více)

Nový Karate Kid přivítá staré známé

Nový Karate Kid přivítá staré známé

25.11.2023

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021