Cobra Kai

• USA Cobra Kai
Akční / Komedie / Drama / Rodinný / Sportovní
USA, (2018–2024), 34 h 9 min (Minutáž: 22–49 min)

Ralph Macchio, William Zabka, Xolo Maridueña, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Peyton List, Vanessa Rubio, Jacob Bertrand, Gianni DeCenzo (více)

Série(6) / Epizody(60)

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. (Netflix)

Dzunk

1. Série 5* Skvělá série, důstojný pokračování filmu. Každá epizoda se mi hodně líbila, vše mělo spád a já neměl téměř žádné výtky. 2. Série 4* Děj se začal zamotávat, zdá se mi horší návaznost dílů, ale pořád se mi děj líbil a vyjma posledního dílu na mě nepůsobilo nic přehnaně. 3. Série 2* Nečekal bych, že je možný do 10 dílů nacpat tolik trapnejch scén a plot-twistů. Přehnanost za přehnaností, nelogicky vyhrocený dějový linky. Až nepochopitelně vyeskalovaná rivalita mezi jednotlivými dojo, několik naprosto přihlouplejch zvratů. Doufám, že 4. série už nebude a pokud jo, já už jí asi vynechám. ()

Elanornegra

Čisto Beckovy seriál, pokial by neprekypoval nostalgiou, skvelým nádychom 80tych rokov a hercami hlavne tými, ktorí hrali v origine, hlavne Macchio a Zabka aj keď zabku som si obľúbil viac, prepracovanosť ich postáv je oveľa zaujímavejšia, a hlavne Zabka a jeho spomienky na partiu boli fakt smutne. Fakt to ťaží z originu vo veľmi veľa veciach . Aj teens herci sú fajn. Lokacie sú skvele, aj postupne budovanie príbehu, aj keď samozrejme má to svoje hluche miesta, ale nostalgia vyhráva po 2. Sérii....90% Začiatok fajn, cele sa to nesie v jemne nahlúplej teen atmosfére, ale Johny a Daniel tomu dávajú vyššiu úroveň, krásny comeback na Okinawu má donútil pozrieť si nie príliš podarene pokračovanie Karate Kid, ale tu je to cele spracované oveľa lepšie. Všetky súboje sa dobre pozerajú, dejové linky sa menšia častejšie, comeback starej lásky opäť veľmi zaujímavý, ako si pokecali na spolocnejskej akcii, kým sa deti bili. Záver veľmi slušný zaujímavé svoje.....90% ()

cineczeck

Cobra Kai má po třech seriích 86%. Gratuluji. Reálně to vidím na max 65.. Protože jako karate dílko je to těžké béčko. Ale to ostatní je tak hezky pitomoučké a srandovně naivní, že to dokonce i baví. Tedy sem tam. Hlavně Johny sensai je fakt k sežrání.. ()

BR23

Strašne nekonzistentný seriál. Prvá polka 1. série za 4,5/5. Druhá polka 1. série za 3/5. Prvá polka 2. série za 4/5. Druhá polka 2. série za 1,5/5. Posledná časť 2. série bola vyslovený odpad. Mňa nezaujíma choreografia ale štýl a zmysluplnosť deja. Ako skvele tento seriál začal a ako príšerne skončil. :( Zápletky ako v pubertálnej telenovele, "náhodné stretnutia" (pri ktorých možno počuť šušťať papier- scenár), krivdy, bitky a urážanie sa medzi deťmi ale aj dospelými, prehnaná infantilná dramatizácia... to všetko zanecháva hnusnú pachuť po inak veľmi dobrých ba až nadpriemerných epizódach. 3 séria je o kúsok lepšia než predošlá ale aj tak sa tam našlo plno hlúpostí, pokračuje sa v prehnanej frekvencií súbojov, naivných scén, a celkové sklamanie pretrváva. Škoda, lebo ústredná herecká dvojka Johnny a Daniel (+Amanda) sú super. Cítiť z nich obrovskú charizmu, len ten scenár im často krát nepraje. ()

MatoPalkes

Aj keď som nikdy nepatril k nejakým fanúšikom Karate Kida, tak tento seriál mi vyložene sadol. Skvelá hudba, postavy sa vyvíjajú, nič nie je čiernobiele, dej odsýpa a stopáž jednotlivých dielov je úplne super. ()

Jarzee

Tazke rozhodnut ci 4 alebo 5 hviezd. Bavil som sa za 5, ale realizacia bola taka az moc nacancana. Treba vsak kvitovat, ze tvorcovia nechceli ukazat len cierne a biele charaktery hrdinov. I ked tych zmien v spravani je pomerne vela. Aj na teenagersky vek. Ale samozrejme je jasne, ze cielom nebolo ukazat realisticky pohlad na sucasny zivot teenagerov s vykopavkovym karate sportom. Takze treba sa uvolnit, neriesit nejaku logiku a budete sa bavit vyborne. Uz sa tesim na dalsiu radu. ()

indiDan

Úspěšně vzkřísit starou značku po dlouholeté pauze nebývá nikdy jednoduché a ve většině případů není ono vzkříšení příliš povedené. Cobra Kai se nicméně řadí mezi vzácné výjimky, u kterých se návrat populární značky skutečně povedl, a to s plnou parádou. Tvůrci Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg a Josh Heald ukázali, že původní filmovou sérii Karate Kid velmi dobře znají a hodlají k ní přistupovat s respektem. Výsledek tak velice přirozeným způsobem navazuje na původní filmy a při zpětném pohledu je dělá dokonce ještě lepšími. Cobra Kai má zkrátka vše na správném místě: povedený humor, zajímavé postavy, skvěle natočené akční sekvence, parádní scénář a emočně vypjaté momenty, které fungují. Tento seriál tak lze doporučit naprosto všem, jelikož si v něm každý určitě najde něco pro sebe. Zároveň nijak nevadí, pokud původní filmy neznáte, předchozí události pochopíte ze seriálu i tak (nicméně, jestli jste viděli alespoň první film, pochopitelně si seriál užijete více). Cobra Kai je tak jednou z velmi vzácných výjimek, kdy se podařilo nejen úspěšně navázat na původní materiál, ale v některých případech jej dokonce ještě překonat a úspěšně na něm stavět, přestože tvůrci občas záměrně mění naše vnímání určitých událostí ze starých filmů. Pokud jste tedy Cobra Kai ještě nedali šanci, rozhodně byste to měli napravit. ()

JeyJ

Je mi skoro 30 takže se nevidím ani ve fotrech puberťáků a ani v puberťácích jako takových a Karate kida s Macchiem jsem kdo ví jak neprožíval.  Nic z toho naštěstí není potřeba k tomu aby si to člověk užil. Seriál má duši a proto kašlu na objektivní hodnocení a rovnou dávám 5* protože se z toho pomalu pro mě stává srdcovka. ()

W0ltericek

Popravdě si myslím že Cobra Kai serial je dost underrated. Není to jen opakování minulost, ale i o tom jak se sensiové dokážou poučit ze svých chyb. Nejdřív jsem si myslel že nostlalgie je to na čem to bude stát a ano je tam tý nostalgie hodně a je to dobře, ale příběhy té nové generace jsou zajimavé a hezky se prolínají s těmi starými. Asi si to najde místo v mém žebříčku TOP 10 nejlepších serialů. Je jedna věc, která by mohla štvát lidi a to je opakovanost 2 a 3 serie, dělají to že je tam furt to samé rvačky mezi studenty atd. Ale mě to popravdě vůbec nevadilo, protože tam vždy bylo něco navíc a popravdé mě možná bavilo to že se to opakovalo. 9/10 ()

Sulrii

Pokračování příběhu úžasné série filmů Karate kid. Seriál má úžasné kouzlo v tom, že se zde i po skoro 40 letech objevují hlavní postavy z původních filmů, které hrají ti stejní herci. Seriál má opravdu super myšlenku, super scény a já osobně jsem se u toho vůbec nenudil. Všechny 4 zatím dostupné série jsou pro mě opravdu super zabijákem času a když nevím, co sledovat, pouštím si to víckrát znovu. Celý seriál má pointu v boji různých karate skupin mezi sebou. Každá skupina se učí jiný styl a mají mezi sebou spory a jako v původních filmech, ve finále mezi s sebou bojují v Karate turnaji. Objeví se zde původní Cobra Kai i Miyagi-Do, ale časem se město rozroste o víc karate dojo. Seriál rozhodně stojí za zkoušku, pokud se vám líbil alespon první Karate Kid a máte rádi scénky, kde se bojuje. Seriál hodnotím jakožto skalní fanoušek 5/5 a určitě doporučuji. ()

newk

Upřímně. Seriál jsem si pustil, abych se vysmál tomu co zas vymysleli za s...ku. Karate Kid byl super, když mi bylo 11, ale nic světoborného pro dospěláka to nebylo. No a ono ejhle, vyklubal se z toho super oddychoví seroš, plný nostalgie a zápletek, který mě dokonce donutil zkouknout znovu Kida, Za mě od Stranger Things nejlepší seroš Netflixu. ()

Sakul1310

Tento seriál má snad jedinou vadu, a to očekávání, jestli a kdy byde natočena další řada. Nikdy bych nečekal, že je možné po Karate Kidovi natočit něco takového. Naprostá pecka. ()

Meety

Jeden z nejlepších seriálů který jsem viděl, jsem zastánce českého dabingu ale tady mi to vůbec nevadí, vše tu je dobře. Krásný naváz na Karate Kid 1,2,3. Tento seriál prostě miluji! VELMI ale VELMI TENTO SERIÁL DOPORUČUJI!!!! ()

Kamato

Seriál hodnotím 9/10.Je to výborný seriál,když se vám nechce moc přemýšlet.Ale i přesto je nabitý akcí a výbornými postavami.Nejvíce mě dostával, svou dynamickou akcí, ani sekudu jsem se nenudil.Pokud se chcete podívat na Cobra Kai a zajímá vás, co bylo před Cobra Kai, tak doporučuji se podívat na Karate Kid.Doporučil bych všem, se na tento seriál podívat. ()

hdraf

Bravo!!! Viděli jsem všechny díly najednou a na každý jsme se těšili, takže za moji rodinu 5 hvězdiček. ()

dejvik007

Za mě osobně toto byl nejlepší seriál co jsem viděl, už jako malý jsem měl rád karate kid ale spíše novější díl, starší díl jsem nikdy nějak v oblibě neměl rozhodl jsem se na tento seriál podíval a musím říct že starší díly karate Kid jsou mnohem lepší,ale abych zhodnotil seriál nebyla série,která by mě nebavila každá série měla nějakou pointu,seriál jsem dokoukal za 3 dny jak mě to moc bavilo a moc se těším na 6 sérii,seriál je už od začátku boží řekl bych že to má dobrý dej od začátku do konce. Zhodnocení sérii Každá série byla tak dobrá že žádná by nedostala 4 hvězdičky, všechny 5,ale nejlepší byla asi 1 série já ty začátky prostě miluju ()

Studio Sony odsouvá plánované premiéry

Studio Sony odsouvá plánované premiéry

27.04.2024

Pokud jste fanoušky komiksových filmů a těšili jste se toto léto na pořádnou porci akční zábavy, máme pro vás špatnou zprávu. Sólovka spider-manovského záporáka ze stránek Marvel Comics, dlouho… (více)

Nový Karate Kid přivítá staré známé

Nový Karate Kid přivítá staré známé

25.11.2023

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021