Predátor

• USA Predator (více)

Arnold Schwarzenegger má jako major Dutch v Predátorovi vcelku rutinní úkol, vysvobodit několik amerických vojáků ze zajetí partyzánů uprostřed džungle. Nakonec se ale musí utkat s daleko tajemnějším a nebezpečnějším nepřítelem. On i jeho muži čelí děsivému mimozemšťanovi, který postaví americké hrdiny poprvé v životě před opravdový strach. (Pannonia Ent.)

drozdy1

Predátor se už od začátku s ničím nemaže,rychlý úvod bez zbytečných keců a jde se do akce. Arnold Schwarzenegger se na hrdinu filmu neskutečně hodí, boj s Predátorem byl úžasný a režisér všechny scény zvládal s přehledem, zachobal správnou dávku tajemství okolo Predátora a navnadil na další né tak povedené filmy. Hodnocení: 88%. ()

ASSBURGER

Kurva taký parádne nabušený predátor v hlavnej roly z Arnoldom Schwarzeneggrom ktorého rozum a svalý ho nakoniec pred tým predátorom zachránili. Táto prvá časť sa mi neskutočne páčila.Ved bola naozaj perfektná. Schwarzenegger tam zase hral nabušeného vojaka ktorý sa vrátil na žiadosť od generála. Tejto časti som musel proste dať päť hviezdičiek lebo bola naozaj parádna nie ako ten nový remake v hlavnej roly z Adrienom Brodym nie že by som ho nemal rád ale proste tá nová časť podla mňa vykradla tie predošlé a to je zlé. Arnold Schwarzenegger to zahral dobre síce nie až tak ako napríklad v Terminátorovi 1,2 ale dobre. ()

Junys

Perfektní sci-fi, na tu dobu vcelku slušné efekty, příběh taky dobrý a hlavně tam hraje Arnold. Za mě 5* ()

Bozvav

Skvělý, dnes už kultovní snímek. Můj první snímek, co jsem viděla na videu u kamarádky. Akční, na svou dobu drsné, Arny v nejlepší formě. ()

Rathalos

Tvrdas Arnold Schwarzenegger v boji proti mimozemstanovi,vynikajuce masky a Predator bol velmi odstrasujuci,brrrrr,nechcel by som ho stretnut...:-) ()

Driscoll

Výborný film. Skvělá koncepce; standardní akční film, který se překlopí v nestandardní slasher. S týmem veteránů, který by si Michaela Myerse podával jako oběživo. V mnoha ohledech anti-Commando, a podle mě jeden z nejlepších Arnieho filmů, který (na rozdíl od mnoha dalších) nefunguje jen jako guilty pleasure. A ta hudba! ()

Erumocio

Co k tomu říct. Tohle je opravdu klasika mezi klasikami. Má to všechno, co má správný akční film mít a i když víte, že to hlavní hrdina přežije, do poslední chvíle ve vás hlodá "Co kdyby." ()

fisus

Já se přiznám.Jsem ročník 1985 a tudíž jsem vyrůstal v době,kdy bylo in mít video a sjíždět filmy s Arnoldem,Jean-Claudem,Sylvestrem,Chuckem nebo Stevenem až do zblbnutí.Dodnes tyhle akčňáky miluju.Ale Predátor mě tenkrát fakt nebral.Nevím proč.Vše ostatní jsem miloval,ale tenhle film jsem nemusel.Až postupem času jsem si ho oblíbil.Skvělá hudba,úvodní scéna příletu,Arnold a Carl Weathers jako Dutch a Dillon si podávají ruce a zazní You son of a bitch,parta drsňáků,Billyho vtípky,bezbolestná.......Je to klasika a mám ji rád. ()

zdeny99

Vetřelec z vesmíru terorizuje a po jednom zabíjí vojáky v pralese. Lehký, přímočarý děj s napínavou atmosférou a skvěle maskovaným predátorem. Prostě kultovní akční sci-fi oddychovka. [42240. hodnocení, 1196. komentář, 86%, 150. nejlepší film, 84. nejoblíbenější film] ()

Patuse

Vždycky, když uslyším někde slovo Predátor, prvotní, co mě na napadne, je hudba!!! Úsečná, razatní hudba Alana Silvestriho, kterou když mi pustíte, řeknu vám, kde se film nachází. Není tu jenom napětí, ale taky oddychovka v helikoptéře s Long Tall Sally a hláškama o obkladech na zadek s partou: Hawkinsovych vtipů, přátelstvím Maca a Blaina, introvertním Billym či otravným Ramirezem... Skvělá akce (rotačák!), ale i napětí, kdy se neví, s kým je ta čest, to si s každou projekcí uchovávám! ()

Aurus

Velmi povedený a dobrý akční sci-fi film který každý musí vidět! Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je výborná, akce tu je neuvěřitelná, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je excelentní. Arnold Schwarzenegger tu hraje velmi dobře a není divu že je jeden z nejlepších herců všech dob. Za mě 9/10. Tady prostě není o čem mluvit protože tenhle film je prostě perfektní. ()

THE_Joko

99% ludi si neuvedomi ze polovica zazitku bol famozny pocin zvukara pri "predator vision". Bolo to nieco tak "mimozemske" ze divak doslova žral čokoľvek co mu  John McTiernan naserviruje. Toto su tie nedocenene osobnosti pri projektoch... ()

peetrejr

Arnold Schwarzenegger sa ocitol v úlohe, ktorá mu nahrala body do jeho hereckej kariéry. Mám rád Terminátora. No sadol mi aj prvý predátor? Dej je smiešny tak, ako herecké výkony hercov. Celkom mi film pripomenul Votrelca, ktorý je štruktúrovo veľmi podobný. Veľmi fascinujúce efekty, ktoré priviedli predátora k životu sú úžasné.  V podstate to nebol zlý film. Nemám rád hrdinské americké akčňáky, ale predátor je klasika. ()

TostTom

Tomuhle říkám pořádnej americkej akčňák... Film si na nic nehraje a rozjíždí akci od samého začátku a to trvá vlastně po celou dobu až do konce. Kupa nabušených chlapů a obrovských zbraní vyloženě řve testosteronem a jedna postava je vetší drsňák než ta druhá. Predátor už jen krásně umocňuje atmosféru a to, že se ukáže asi až po půlce filmu mu jen dodává potřebné tajemno. Jediná co mi celkem vadilo byly ty termo scény, je mi jasné, že na svou dobu to bylo asi to nejlepší, ale mě prostě vyloženě bolelo na to koukat. Jinak celkově je to dost fajn film, hlavně díky Arnoldovi. 7/10 ()

derek007

Člověk musí mít Arnolda rád, protože cítí, že pod tou slupkou drsňáka bije dobré srdce slušňáka:) A ta příšera je vážně pěkně mrštná. ()

Fidel.

Velmi vydařený akční film plný skrytého nebezpečí v jihoamerické džungli. Dutch a jeho parta jsou postupně likvidováni neznámým nepřítelem skrývajícím se v korunách stromů. Jeden z nejlepších Arnoldových filmů. Postava Predátora je dokonale ztvárněna a ostatní členové komanda jsou skvěle obsazeni. Strach z neznámého nepřítele je velkým tahounem filmu."You're one ugly mother fucker" ()

Nový Predátor našel staronového režiséra

Nový Predátor našel staronového režiséra