Rusko,
(2000–2003), 23 h 58 min
(Minutáž: 43–45 min)
Režie:
Dmitrij ParmenovScénář:
Jurij EpštějnHudba:
Sergej ŠnurovHrají:
Igor Botvin, Taras Bibič, Marija Naruckaja, Natalja Burmistrova, Sergej Umanov, Sergej Kuzněcov, Jekatěrina Kuzmičjova, Natalja Kutasova, Oleg Levakov, Igor Nikolajev, Natalja Kudrjavceva (více)Série(2) / Epizody(32)
-
Agentstvo NLS (2000) - 16 epizod
-
Agentstvo NLS 2 (2002) - 16 epizod
Hrají
Mark Gavrilov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Konstantin Šelestun
Sovětský svaz
Alexandr Karpuchov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Byzgu
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Gennadij Morozov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Merkurjev
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Konstantin Frolov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Lučko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Razumovskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Místo akce neměnit! (1979) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Černov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Artur Vacha
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Kulikovič
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Leandra Kudrjašova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Tuzova
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vadim Romanov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Andrejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Olga Pavlovec
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Dve storony odnoj Anny (2009) (seriál)