Reklama

Reklama

Simpsonovi - Série 14

(série)
USA, (2002–2003), 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Alf Clausen
(další profese)

VOD (1)

Epizody(22)

Recenze (14)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna z najvyrovnanejších sérií, kde som nešetril plnými počtami. Čiže vyberať tie najlepšie epizódy tentokrát nemá už vôbec zmysel. Ale čo už, označme napríklad Chrám Simpsonovcov, rockovanie so Stonnmi alebo Nedovu krásku. Nechýbajú piliticky nekorektné fóry a množstvo dnes už kultových scén a hlášok. Inými slovami ide asi ešte o lepšiu sezónu než bolo zopár predchádzajúcich, tiež ale bez pochybností ohodnotených plným počtom. ()

Rayen1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Homer gay? Marge s dudama, potažmo svalama? Šáša v politice? Ok, se čtrnáctou sérií už to jde s celým seriálem celkem z kopce... je tu sice pořád ještě spousta vtipů a gagů, ale už se z celého seriálu začíná vytrácet ta slabá humorná nekorektnost a začíná to víc volat po vážnějších tématech... hodně dílů si pamatuju z dětství, a furt to smrdí nostalgií, ale hodně dílů tratí teď oproti starým sériím... ()

Galerie (17)

Zajímavosti (121)

  • Když se Marge zeptá Lízy, kolik hloupostí už Homer udělal, Líza na počítadle ukáže 300. Marge na to řekne, že si je jistá tím, že jich bylo 302. Jedná se o odkaz na jubilejní 300. epizodu Simpsonových. Právě tato epizoda byla totiž autory inzerována jako jubilejní 300. Jako 300. epizoda byla ale ve skutečnosti odvysílána epizoda Výchova dívek v Americe (2003), zatímco tato epizoda byla odvysílána až jako 302. (peeteno78)
  • Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • U soudu Homer pronese, že musí půlku platu posílat své ženě ve Vegas, kterou si v opilosti vzal v epizodě Ať žije Flanders (1999). (Duoscop)

Reklama

Reklama