Reklama

Reklama

Simpsonovi - Série 14

(série)
USA, (2002–2003), 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Alf Clausen
(další profese)

VOD (1)

Epizody(22)

Recenze (14)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna z najvyrovnanejších sérií, kde som nešetril plnými počtami. Čiže vyberať tie najlepšie epizódy tentokrát nemá už vôbec zmysel. Ale čo už, označme napríklad Chrám Simpsonovcov, rockovanie so Stonnmi alebo Nedovu krásku. Nechýbajú piliticky nekorektné fóry a množstvo dnes už kultových scén a hlášok. Inými slovami ide asi ešte o lepšiu sezónu než bolo zopár predchádzajúcich, tiež ale bez pochybností ohodnotených plným počtom. ()

Reklama

Rayen1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Homer gay? Marge s dudama, potažmo svalama? Šáša v politice? Ok, se čtrnáctou sérií už to jde s celým seriálem celkem z kopce... je tu sice pořád ještě spousta vtipů a gagů, ale už se z celého seriálu začíná vytrácet ta slabá humorná nekorektnost a začíná to víc volat po vážnějších tématech... hodně dílů si pamatuju z dětství, a furt to smrdí nostalgií, ale hodně dílů tratí teď oproti starým sériím... ()

Galerie (17)

Zajímavosti (121)

  • Jedná se o poslední Speciální čarodějnický díl, kde byl každý příběh svěřen jinému scenáristovi. Od následujícího dílu psal všechny příběhy jeden autor. (peeteno78)
  • Když si Homer položí rohožku před kostel, tak se dozvíme, že je na ní napsáno: „Tady je Homerovo.“ Na rohožce je ale napsáno: „Simpson.“ (Duoscop)
  • Atrakce, kterou navštívila Marge a Lisa, paroduje vesmírnou loď Epcot v zábavním parku Walt Disney World Resort. (peeteno78)

Reklama

Reklama