Další z průměrných Disneyovek, které ani zdaleka nedosahují kvalit Kačeřích Příběhů nebo Gumídků. Ani ten Rampa to nezachrání:)(23.5.2003)

• NinadeL

Obávám se, že tenhle Kačeří spin-off mě zcela minul. To mám věřit tomu, že ty díly Agent 00Kvák a Maskovaný Divokačer byla tak dobré?(25.2.2011)

Pěkný seriál, ale stejně nedosahuje kvalit známějších My z Kačerova nebo Rychlé roty : ) Jeden ze seriálů, kde se některé díly skutečně opravdu povedly a pak přijde díl, který by uspal i malé dítě - někdy to na mě skutečně působilo dojmem, že scénárista už vážně neví coby a tak vymýšlel neskutečné hlouposti. Záporáci se jako u jiných disney seriálů většinou opakují, ale je jich až moc a až na pár výjimek charakterově vůbec nezaujali (šílená uklízečka, ochránce žárovek Megavolt mi vážně přišli jako by je někdo hodil na papír po noci plné kafe...) Což je u tohoto díla škoda, protože to dle mého strhlo kvalitu o kousek níž : )(6.1.2012)

Darkwing Duck navazuje na Kačeří příběhy - St. Canard sousedí s Kačerovem, je tu Rampa, občas se objeví Robokačer a v jednom díle se mihnou staří známí Hamoun, Magika a Rafani a Skrblík aspoň na plakátu. A i když to není klasika mého dětství, rozhodl jsem ho po Kačerech zkouknout. Výsledkem je o třídu pitomější seriál, kde místo na vážná dobrodružství dojde spíše na ztřeštěné boje s nejrůznějšími superzločinci a taky hojně na animákové gagy - různé rozplácnutí se, kovadlina na palici atd... A i když je to hovadina, stejně jsem se bavil, protože tvůrci dokázali vymyslet někdy opravdu praštěné nápady i postavy. Nejlepší úlet je epizoda, kde se titulní hrdina dostane do našeho lidského světa a je zděšen "opornými mutanty bez zobáku a peří". A stejně jako u Kačerů je nová titulní znělka v podání Davida Uličníka zločin proti lidskosti!(22.1.2012)

Kresbou a námětem je to pokračování klasických Disneyovek. Ačkoliv je ta zápletka superhrdinská, což nemusím, tak zde je to aspoň víc komedie a grotesky, a ty scény jako rozplácnutí se a kovadlina na hlavě, jsou grotesky spíš jak Looney Tunes než Disneyovka. Po Timonu a Pumbaa a Goofyho Tlupě je to jeden z těch seriálů, které kombinují klasické Disneyovky s Looney Tunes humorem a zároveň poslední klasické Disneyovky předtím než začala firma Disney vyrábět seriály, které s původní tvorbou nemá nic společného.(12.10.2016)

• - Rampa McKvák je v seriálu "pravou rukou" detektiva Ducka, původně přitom měl být hlavním hrdinou celého seriálu. (Durdas)

• - Seriál je inspirovaný dvěma epizodami ze seriálu Kačeří příběhy (od r. 1987) s názvem "Agent 00Kvák" a "Maskovaný Divokačer". (Durdas)