BoPo

Pomerne veľké množstvo známych ksichtov pokope, ktoré sú naservírované na nenudiacom podnose. Jasné tri *. Ani po rokoch nepôsobia triky predpotopne či trápne. Dobre odprezentované klišé amerických škôl. Rebel, športovec, šprt, kráska a podivínka. Komu budete želať prežitie? ()

bouncer

Rodriguez si dovolil odlítnout od Mexika a natočit něco zcela jiného. A povedlo se...docela slušné sci-fi, které si dovolí občas zažertovat a ničemu se nebrání. Jeden z nejlepších filmů z teenagerského prostředí... ()

erl

Sympatický sci-fi horor inspirovaný invazí lupičů těl apod. filmů . Herci celkem sympatičtí a i když se nejedná o žádný zázrak na odreagování mi postačil ()

Terva

Film natočil můj oblíbený režisér a je to sci - fi, můj oblíbený žánr, co dodat. Ztratil bych i hlavu za herečku Famke Janssen. ()

adamo_znk

Rodriguezova pocta Invazi Lupičů Těl je v podstatě kvalitní žánrovka se skvostnou skvadrou herců, kterou mu můžou ostatní režiséři jen závidět. Atmosféra taky nechybí, a tak jedinou výtku mam k digitálním efektům, které prostě nemam rád a absolutně preferuju efekty ve stylu The Thing, nebo stop motion animaci. Jo a sláva překladatelům za nádherně zprasený název. - To snad na ty filmy vůbec nekoukaj ne kurva? ()

moviesfan

Nevím co si o tom filmu myslet. Poprvý mi přišel jako propadák, pak zas docela dobrej horor pro mladý. Tak jo, udělám kompromis. Hodnocení: 60% ()

tibenskym

Film s tak b-čkovým vykrádajúcim námetom som pravdepodobne svojím hodnotením nadcenil, ale vďaka skvelým hereckým výkonom zúčastnených (best Robert Patrick a jeho tréner) a zábavne podanému príbehu sa na naň po celú dobu veľmi príjemne pozeralo, takže si to vysoké hodnotenie myslím zaslúži. ()

Radka_86

Jako puberťačka jsem tenhle teenagerský sci-fi kousek naprosto zbožňovala a zamilovala se díky němu do Joshe Hartnetta. Dnes jsem si ho po dlouhých letech zase připomenula a jsem nadšená stejně jako tenkrát. Výrazněji vnímám výborné herecké obsazení, u srdce zahřeje i vědomí že nám Josh dospěl ještě více do krásy a díkybohu už dávno změnil sestřih :-). I když to už dobře znám stále mě bere ta atmosféra a napětí. Je to přesně ten film, který můžu vidět klidně 10x a neotráví mě, dost možná nejlepší teenagerský horor co znám :) ()

JohnCZ

Vykrádačka všech možných invasion hororů, ale to vůbec neva. Film si dělá totiž z těchto filmů srandu a ač to není parodie, z filmu je dost cítit, že se nebere úplně vážně. Je to skvělá oddychová zábava se zajímavě a vtipně napsanými postavami, lehce debilní sci-fi linkou a stylovou rockovou muzikou. Robert Patrick je jako vetřelec boží a bylo vidět, že si svou roli náramně užíval. A Jordana Brewster je už jen třešničkou na dortu. ()

corpsy

Robert Rodriguez trochu ubrzdil svoj šmirgeľpapierový režijný štýl a natočil čistokrvný teeneagerský horor so ´´vším všudy´´. ()

Torision

Tohle je fakt skvělej a jeden z mejch nejoblíbenějších filmů, i když koukám, že ho tady spousta lidí stírá. Kromě hereckej výkonů mladejch herců a Roberta Patricka, kterej byl taky mega, mě nejvíc zaujala ta Rodriguezova režie. Ten člověk fakt ví, jak dát filmu atmosféru. Fakt napínavá záležitost, která má tempo a kde o pořádný zvraty není nouze. ()

Ajinka126

Povedené :) I když nemám v oblibě horory, kde jsou nechutné příšery a sliz a podobné věci. Ale tady to bylo takové atmosferické tou universitou a byla jsem tak napnutá, kdo je královna, že jsem zapomínala na to, že se mám cítit znechuceně :) ()

curunir

,,TO JE SOFISTIKA." ,,SOFISTIKA. ŠTVORSLABIČNÉ SLOVO. FAJN, SI NA DOBREJ CESTE. AŽ OBJAVÍŠ LIEK NA RAKOVINU, OZVI SA. __ Carpenterova ,,Vec" v stredoškolskom prostredí a teda určená najmä deťom a mládeži. Svojho času mi ,,Fakulta" unikla a nostalgia, ktorá sa ma počas sledovania zmocnila súvisela viac s danou dobou, než so samotným filmom. Každopádne by sledovanie ,,Fakulty" aj v dnešnej dobe určite kvitovali viacerí násť-roční. Sú tam Offspring a dokonca Pink Floyd vhodne odkazujúci na ,,The Wall", sladučký narcis Hartnett s podivne smiešnym účesom a oceňujem tiež výborný rozhovor medzi Cleou DuVall a Frodom o mimozemšťanských filmoch, aký by so svojou primerane dobre vyzerajúcou frajerkou chcel viesť nejeden z tunajších užívateľov. Najlepšie zvládnutým odkazom na ,,Vec" je nepochybne šnupacia scéna, v druhej polovici sa film láme na sled pôsobivých i smiešnych výjavov, ktoré sa dajú zniesť kvôli ich opodstatneniu pre publikum. Preto ani nad záverom nemožno smútiť, mohol byť len taký a žiaden iný, navyše to by sa ,,Fakulta" opičila po ,,Invázii zlodejov tiel", ktorých pointa je tu hanebne prezradená. Sčítané, podčiarknuté: Nie je to zlé, lenže už dlhšie nepatrím medzi divácku cieľovú skupinu... a ´98 je už nenávratne v pr*eli, kurník šopa. (12 049. hodnotenie, 400. komentár k filmu) ()

Kryton

Svěží a skvělý mix sci-fi , hororu a komedie. Taky si někdy myslím, že mí spolužáci nebo učitelé jsou z Marsu nebo dál.'! ()

ledzepfan

Ve své době mě to moc bavilo a účel to plnilo téměř stoprocentně....dnes už mi není patnáct a koukám na to trochu ostřejším pohledem :)......Přes všechny své chyby, nedotaženosti a hlouposti je to stále docela originální, svěží a důstojný film v řadě mého oblíbeného SF podžánru o lupičích těl. ()

TomX2

Nadpriemerný teen horor, v ktorom sú tentokrát zápornými vrahmi mimozemskí tvorovia. Herecké obsadenie s tvárami ako Elijah Wood a Josh Hartnett je veľmi sympatické, soundtrack s rockovou hudbou je výborný a efekty nie sú márne. Nie je to horor, pri ktorom by sme si mali zaliezť pod deku, ba naopak, všetko je tu brané s humorom a bez problémov svojho diváka aj rozosmeje. Lepšie tri. ()