Virgin River

• USA Virgin River
USA, (2019–2023), 39 h 55 min (Minutáž: 39–53 min)

Tvůrci:

Sue Tenney

Předloha:

Robyn Carr (kniha)

Hudba:

Jeff Garber

Alexandra Breckenridge, Martin Henderson, Tim Matheson, Benjamin Hollingsworth, Colin Lawrence, Annette O'Toole, Jenny Cooper, Lauren Hammersley (více)

Série(5) / Epizody(54)

Zdravotní sestra z velkoměsta po přestěhování do odlehlého kalifornského městečka za prací ošetřovatelky zjistí, že život v městečku není tak jednoduchý, jak očekávala. (Netflix)

mia.com

Sice se stale divam na nove dily a jsem zvedava jak to bude dal, ale na me je tento serial az moc dramaticky. Znova se na nej urcite divat nebudu. Kazdopadne ale musim podotknout, ze ma serial naprosto uzasny soundtrack. ()

Akinaz

Pokud se vám přihodí životní tragédie, nebo jste se rozhodli začít znovu je Virgin river to pravé místo... Krásná krajina, pohledný barman, paní, co musí mít vždy poslední slovo a doktor morous, který si jede po svém. Zdravotní sestra Melinda Monroe se sem dostane díky inzerátu, na který odpoví a jak se nakonec ukáže o místo doktorovy pravé ruky bude muset hodně zabojovat... dokázat mu, že ji opravdu potřebuje. Dokáže to? Nevzdá to nakonec? Nevrátí se zpět do města? První řada super, na druhou se moc těším. 5* ()

Rumbambule

Po pár epizodách - neurazí, nenadchne. Příběh zatím předvídatelný, ale ne nezáživný. Takový Everwood pro dospělé :-) ()

mizz13

Koukam na druhy dil. Cekala jsem neco podobneho, jako byli Muzi na stromech, ale nijak me to neuchvatilo, zatim celkem nuda. A proc se vzdycky v techto serialech jmenuje “osudovy muz” Jack? :) Update po 9.dílu třetí série: za třetí sérii bych dala ještě o hvězdičku méně. Stal se z toho neuvěřitelně nudný a nelogický patos bez jakékoli zápletky. Chybí tomu příběh i šťáva. ()

Vesprem

Takove starsi Gilmorova devcata. Mestecko, kde see vsichni znaji a pomahaji si. Hlavni zapletka he pruhledna, umela, postavz menu postoje a character podle potreby deje. Horsi nz prumer ()

Filumena

Nic se nedá dělat, za mne 5 *. Vztahovka šmrncnutá Rosamunde Pilcher. Nemůže to být dokonalé, nějaké klišé odpustím ale jinak dobře natočeno. Krásná příroda tomu dodala tu správnou třešničku na muffinu. Čekám na čtvrtou sérii, snad nezklame a určitě nelituji hodin strávených sledováním. Nehledám ve všem Felliniho. ()

SoulAsAGem

Virgin River má svoje kouzlo a hlavně krásnou Kanadskou přírodu. Někdo to přirovnal k doktoru z hor, ano je tam jistá podobnost. Sympatický postarší doktor, horské prostředí. Mě osobně nejvíce bavila 1. Série z toho pohledu v jakém duchu se to celé neslo. S každou další sérií mi začala vadit Mel, její stálé strhávání pozornosti na své problémy, potom mi začal vadit Jack a následně i jejich vztah. Líbila se mi linka s Charmaine nebo duo Preacher a Connie a nové postavy v dalších sériích, které show držely nad vodou. Povedená například byla postava Lizzie, která se vyvíjela z rozmazleného fracka na sympatickou a rozumnou mladou ženu a také jsem si velmi oblíbila Brie a následně její vztah z Bradym. Dokonce si troufám říct, že mě bavili více jak Mel a Jack, kterých vztah připomínal argentickou telenovelu a místy se to fakt táhlo a vlastně se nic nedělo. Avšak doporučuji jako skvělou oddychovku, více méně jsem si Virgin River a jeho obyvatele oblíbila i já. 3 až 4⭐️ ()

3anitram

Ale proč ne - po celým dnu si orazit u čím dál červenějších příběhů.. krásná výprava, příjemné obsazení, jen ta pozitivita už je v páté řadě skoro k nesnesení. ()

Ryorka

příjemná oddychová "vztahovka". Nic náročného, občas dost předvídatelný, ale kouká se na to fajn. Krásná příroda a sympatické obsazení. Hodnoceno po dvou sériích.  EDIT: Od čtvrté série to začíná připomínat Ordinaci v růžové zahradě říznutou Ulicí.  A vůbec "nejlepší" je ta provinční bábrle, co si hraje na drsnou šéfku drogovýho gangu. Z toho jsem fakt měla v očích slzy (smíchu). ()