Bezstarostnému Ryanovi jednoho dne zazvoní telefon, v němž ho neznámá žena prosí o pomoc. Byla údajně unesena, jmenuje se Jessica a jen náhodou se jí podařilo zprovoznit rozbitý telefon. I když je nejdřív Ryan na pochybách, díky telefonu slyší, jak únosci Jessicu bijí. Chystají se zbít i jejího syna, a to se už Ryan rozhodne jednat. Na policii dojde ke rvačce a místní šerifové na něj nemají čas, a tak se rozhodne jednat sám. Sebere auto bezpečnostní služby a únosce pronásleduje. Kvůli baterii v telefonu je však ztratí. Podaří se mu ale zjistit, že únosci se vydali na letiště pro manžela Jessiky, a rozhodne se jejich plán dalšího únosu zmařit. Ryan navíc odhalí i další tajemství - záznam na videokameře, kde se policisté dopouštějí vraždy. Brzy tedy pochopí, že stojí proti zkorumpovaným strážcům zákona... (TV Nova)

Arsenal83

Jeden z mála filmov, kde Basinger ostala oblečená a dokonca nikoho nepreblafla, pritom Basinger je známa hrou nielen na basu, ale hlavne na trombóny. Inak akčná jednohubka bez brutálne napínavých sekvencií, bez prekvapení, len to preletí, ale cez kratšiu stopáž to naozaj ide svižne a primerane zábavne. ()

klerik

LETOVÝ PLÁN+16 BLOKOV Napriek tomu, že to šliape bez hluchých miest, že to má skvelé obsadenie, že to má zaujímavý hudobný doprovod (ktorý to celé miestami nečakane odľahčuje)... to na podobne ladené jednohubky štýlu TELEFÓNNA BÚDKA či ÚKRYT rozhodne nemá. Ale potešilo... ()

SeBig

Dlouho odkládané příjemné překvapení. Atmosféricky připomínajíc Fast and Furious, Evens nečekaně mega sympaťak (jako cap ameriku ho nemusim), adrenalin, trocha napětí, akce, twisty (leč za mě předvídatelný), pár nelogičnosti a hloupostí, ale jsem schopen odpustit, leč jsem se fakt bavil. Statham se mi na záporáka prostě nehodí, ale byl zajímavej. ()

heyda

V zásadě jde o velmi béčkový thriller, ale na druhou stranu mu nikdo neupře to, že prostě šlape od začátku až do konce a rozhodně ani na minutku nenudí (tedy alespoň mě). 70% ()

lola3121

Příjemný thriller na ukrácení nudného večera. Stárnoucí Kim Basinger v roli unesené ženy, jejíž jedinou záchranou je mladík, kterému se jakousi podivuhodnou telkomunikační záhadou dovolala z rozmláceného telefonu poté, co zázračným způsobem spojila dva drátky. Pokud nebudete přemýšlet nad takovými detaily, čeká vás 90 minut celkem svižné podívané. Mě spíš než mladíček Chris Evans zaujal "zlý muž" Jason Statham a pobavil mě William H. Macy a jeho proměna z otráveného policisty na odchodu, kterého žena natírá pleťovými maskami, na téměř akčního hrdinu, který to v závěru všem natře. ()

sharky

výborně natočený film, který vás vtáhne v první minutě do děje a pustí váš až při závěrečných titulcích. jedna velká zběsilá jízda, které trošičku škodí parodičnost a díry ve scénáři, ale určitě stojí za to cellular vidět. 85% ()

eraserhead666

Mám hrozně rád filmy, které si diváky nevychovávají dlouhým uváděcím a představovacím rozjezdem a rovnou je hodí do rozjetého děje, což je případ i tohoto filmu. Má to jednu výhodu, když je to alespoň trochu dobře uděláno (a to v tomto případě je), chytne to diváka hned po úvodních titulcích za ruku a táhne ho to nemilosrdně za sebou. Cellularu se to povedlo. Není to žádný bombastický kasaštyk, ale v příjemně rychlém tempu ubíhající thriller, s docela dobrou zápletkou, zajímavým humorem a dobrými herci. Evans je typ herce, kterej by mohl hrát čistě jen pro svůj vzhled, naštěstí mu to herectví i docela jde no a Basinger, tu mám hodně rád a je to jedna z žen, které čím jsou starší, tím lépe vypadají. Naopak Statham mě trochu zklamal, vůbec mi v tomhle filmu neseděl a W. H. Macy je sice dobrý herec, ale má v sobě něco, co mě odpuzuje. Jessica Biel potěší. 3,5* ()

SOLOM.

Film jsem si pustil hlavně proto, že v něm měl hrát Jason Statham. Ten tu však byl spíše ve vedlejší roli, což sice zamrzelo, ale nakonec ne zas tak moc. Film má slušné tempo, pár velmi dobrých akčních pasáží a Chris Evans coby hlavní postava podal docela solidní výkon. Kim Basinger už má sice svá nejlepší léta za sebou a už není tak sexy jako zamlada, ale jako herečka i ona obstála a podala dobrý výkon. William H. Macy rovněž tak – takže co se obsazení a hereckých výkonů týče, docela to ušlo. Možná bych ještě trochu přitvrdil – přidal více úsměvných momentů – viz opakovaná krádež luxusního auta – ale to už bych chtěl asi moc. Lepší průměr si to určitě zaslouží. Jo a škoda, že Jessica Biel tu nedostala více prostoru. 60% ()

Ilicka

Velice nudný film, ve kterém Kim Basinger řve a přehrává, Chris Evans pobíhá po městě s Nokií a na střídačku používá dva výrazy: "Shit!" (když se nedaří) a "Oh God!" (když ho něco překvapí či vyděsí). Nevím, zda to má člověk brát vážně nebo ne, protože hlášky typu: Dej mi telefon, nebo ti zastřelím auto! tomu příliš nenasvědčují. Taky se tam až příliš často vše řeší principem náhody a vychvalování telefonu Nokia je nechutné. ()

veru_needy

Mladík Ryan obdrží hovor na mobilní telefon od starší ženy, která tvrdí, že byla unesena. Ryan tomu samozřejmě z počátku nevěří, ale netrvá dlouho a je přesvědčen o plné pravdivosti. A hon o čas může začít. Napínavý thriller nepostrádá nic na své žánrové zábavnosti, má přiměřenou délku a je poměrně našlápnutý akcí, stále se tam něco děje. Nudit se rozhodně nebudete. Chris Evans je stále v pohybu, buď běhá s nokií po městě nebo jezdí zběsile v autě. Jako každý thriller tak ani tento není dokonalý, najde se tu spousta přehnaných scén, které kdyby nebyly, tak by tvůrci udělali lépe, ale to se dá lehce přehlédnout. Obzvláště, když nás celým filmem provází skvělý soundtrack, který je svižný stejně tak jako samotný film. - "Don't ever call me again" ()

ARI50

Telefon baterie a doufat že vydrži, no zabralo tohle téma bravůrně. Sledovat vypjaté minuty strachu, šance, naděje, akce bylo parádni. ()

Morholt

Hromada klišé a nelogičností, ale zároveň přímočarý jednoduchý děj a nepolevující tempo. Procenta navíc tomu dává áčkové obsazení, kdy nejvíc bavil Jason, tentokráte v roli záporáka. Já jsem spokojen. 70% ()

Handle

Cellular je náhodou dost dobrej thriller! Zápletka je sice opravdu hloupá, ale je mi to vlastně úplně jedno, protože mě film tak bavil a byl tak napínavej, že jsem měl ze začátku chuť dát mu i 5*! Mně se to teda líbilo. Prostě akční oddychovka s vypnutým mozkem, pokud tohle nemáte rádi, nebrat... ()

Lacike

Thriller s celkom originálny námetom ale nedostatočne vyťaženým. Herci vyzerajú, že hrajú na pol plynu. Kim Basingerová sympatická, ale nestrhla ma natoľko, aby som sa o ňu fakt bál. Chris Evans skôr otravný a záporák Jason Statham absolútne nevyužitý. No a akcia sa sústredí na to, aby sa autá vyhli búračkám, čo riadne sklame. Výsledok je sterilný podpriemer. Rozhodne odporúčam HK remake, ktorý je v každom ohľade lepší. 4/10. ()

BoPo

Keď chcete stráviť hodinu a pol pri nejakom nenáročnom filme v ktorom spolu po kope uvidíte bývalý sex symbol Kim Basinger a súčasnú akčnú hviezdu Stathama tak už nehľadajte. Našli ste to pravé. ()