Reklama

Reklama

Cube

  • Japonsko CUBE ichido haittara, saigo (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Šest mužů a žen různého věku se ocitá v zamčené a uzavřené tajemné místnosti ve tvaru kostky. Nemají žádné představy, kde jsou, a rozhodnou se utéct. Musí vzájemně spolupracovat a dešifrovat kód potřebný k opuštění kostky. (JasonCZ)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (19)

Astaroth12 

všechny recenze uživatele

Tak toto sa vážne nevydarilo. Je to lacná napodobenina kocky a najhoršie je na tom, že ničím iným ani nechce byť. A to preto, že všetko alebo skoro všetko tu už bolo práve v Kanadskej kocke. Len v originále boli lepšie charaktery postav, pasce i celkový vizual, tu nič sa k tomu ani nepribližuje. Vôbec nechapem načo bolo toto dobré, celkom zbytočné pokračovanie, ináč slušne vynaliezavej série. Slabé 2*. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Japonci si po 24 letech vzpomněli a Kostku a natočili další verzi. Tak, že 5 chlápků a jedna ženská jsou uvězněni v kostce a snaží se z tam dostat a to se táhne skoro 2 hodiny. Herci jsou příšerní a psychologie dostává na prdel  třeba ta ženská skoro celý film nic nepředvede jen na konci si vzpomene, že v jakési místnosti  bylo číslo 999 a nakonec i přežije. Pak je zde jakýsi dědek co se přizná, že vraždil lidi v jednu chvíli chce umřít, aby se potrestal , aby o pár minut později valil  kecy o tom, že chce přežít jelikož má rodinu pak ho někdo zabije a je to prezentované tak, že mě ho má být líto, ale proč by mělo, když se chová jak kretén a zabíjel lidi  ? Jakési děcko pro změnu se jenom tak náhodně z ničeho nic rozhodne, že se zkusí zabít nemá žádný důvod jen si řekne hele teď se zkusím zabít. Dalšího mlátil i s bratrem otec a ten bratr se zabil, ale k čemu je to tady dobré? Do toho jsou zde kecy jak jsou dospělí zlí,  ale kromě jednoho co má s nima špatné zkušenosti a asi i toho kluka jich nikdo jiný nemá  naopak ten dědek nadává na mladé , ale proč nevíme radši vůbec. Edit na konci zjistíme , že většina z nich tam pracovala a ten dědek to dokonce postavil tak jak to, že se z tama kurnik šopa nedostal?  20 procent za úvod ()

Reklama

Wancohoff odpad!

všechny recenze uživatele

Herecke vykony nehercov 0,00 !!! Pasce, zabavnost, audiovizual 0,01 (cgi horsie ako v povodnom filme) ... absolutne zbytocny remake ktory nie len ze nic nepriniesol, ale ani zdaleka sa nepriblizil originalu. Ba co viac, ani len dvom slabsim pokracovania originalu. To som teda od japoncov necakal taku sracku. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Dlouhou dobu jsem chtěl dát smířlivé dvě hvězdy, ale poslední půl hodina to podělala ještě víc, než to bylo podělané doposud. Asi takhle - ono to není vyloženě špatné, záběry kamery jsou třeba solidní a jako japonská verze pro Japonce, kteří vůbec neznají nebo z nějakého důvodu nechtějí vidět originál, to ujde. Ale ve srovnání s originálem, jehož jsem fakt obrovský fanoušek, je to prostě hrozně špatné. V čem Kostka vyniká a výrazně se odlišuje od ostatních filmů svého druhu, na to japonská verze vyloženě kašle. Scénář je mizerný a hloupý, postavy jsou všechny do jednoho dementní, nesympatické, silně nepromyšlené a když už se je to snaží nějak víc představit, zvolí si to tu nejkýcovitější možnou cestu a navíc i ty pasti jsou celkem nezajímavé. Nejhorší na tom ale je tempo scén, které je tak neskutečně zoufale pomalé a nudné, že jsem to snad u žádného jiného filmů v životě neviděl. A když už se to ke konci vydalo svojí vlastní cestou, čekal jsem, že se režisér na rozdíl od originálu aspoň pokusí vysvětlit, kdo za tou kostkou stojí a proč, ale ne, nechal to úplně stejně otevřené a zvraty v závěru nechal skoro všechny stejné, jen jeden má vlastní a je to zrovna ten jediný pitomý - ačkoli, v tomhle podání a s nefunkčním scénářem z těch zvratů nefunguje ani jeden. Tohle se fakt nepovedlo. Lepší 1* ()

Ondrew 

všechny recenze uživatele

Cakal som, ze tunajsi uzivatelia japonsky remake nezabudnutelnej Kostky zvozia pod ciernu zem. Napokon, i ja som k nemu pristupoval opatrne, no zaroven zvedavo. Odmenou mi bola pomerne slusna klaustrofobicka jazda, pri ktorej mi postupne zacalo byt jasne, ze Japonci na to idu, ako obvykle, inak. Viac menej. V prvom rade je citit ovela silnejsi doraz na psychologicku i emocionalnu stranku postav. Vyrazny je i vyslovene japonsky pohlad na svet (mladi verzus stari alebo vyznam zivota). To vsetko nie je na skodu, prave naopak. Remake vdaka tomu ziskava novy naboj. Vyzdvihnut treba predovsetkym herecke zdatnosti, skvelo zvoleny hudobny podmaz ci snahu o urcitu inovaciu pasci. Na zaver filmu som bol mimoriadne zvedavy a konstatujem, ze sa vydaril. Hoci remake rozhodne neprekonava povodnu predlohu (a myslim, ze to ani nebol zamer autorov), svoje miesto v kinematografii si najde. 65%. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama