Show Bennyho Hilla

• Česko Benny Hill Show (více)

V koncipovanom groteskovom pásme sa predstaví známy anglický komik, ktorého meno sa stáva už názvom pre štýl. Všíma si humornú stránku ľudského konania a komediálnu situáciu vie podať spôsobom jemu vlastným. Všestranný komediálny talent BENNYHO HILLA je zárukou výborného umiestnenia na súťažiach a festivaloch zábavných programov. O tom svedčí Cena za najlepší zábavný program, ktorú získal na Televíznom festivale roku 1984 v Cannes. (oficiální text distributora)

mysiak

Zničené VHS...kultová vec...a pozerával som to dookola a smial som sa stále...prvé stretnutie s britským humorom...a toto stretnutie trvá dodnes:D ()

buldock

Nádherná klasika a zároveň jeden z nejlepších komiků všech dob! U jeho skečů a grotesek , podpořených perfektními gagy a skvělou mimikou a věčného laškování s ženami se vždycky skvěle bavím a relaxuju! 91% ()

YURAyura

10/10 Mazakr, ktery by uz uz meli uvolnit na DVD namisto vsech tech pitomosti... kam se hrabe Atkinsonuva Fazole... A ty baby v minisuknich... Mimochodem jedna scenka ze vsechny - kdy reporter ve studiu zpovida francouzskeho avantgardniho fimare: - uzasny film, nelepsi, co jsem kdy videl. to jak jste stridali cernobily film z barevnym - ale to je omyl, my jsme na konci nataceni uz nemeli zadny barevny film, tak jsme museli natacet na cernobily... aha, skvele bylo i to ze jste v ramci autenticity nataceli na mobilni kameru - no, to bylo proto, ze jsme nemeli trojnozku... aha, a v neposledni rade ten symbolicky pes v poslednim zaberu, nesouci poselstvi, ze zivot je pes - coze? tam byl pes? kdybych to vedel, zabil bych tu svini, jeno to ocurava trojnozky a ty pak reznou... ()

radomiil

Čtvrtstoletí nás už sice jeho úsměv šibalský neobhospodařuje, ovšem na vyloženě geniální počiny-navíc v té době poměrně odvážné, v nejrůzněji podaných scénkách a především groteskách se stálými kumpány vzpomínám(ještě z porevoluční Polské Tv)hrozně rád!!!A velice mile jsem se bavil i nedávno z náhodně objevených Dvd v doprodeji;jenom nechápu, proč takovýhle vysoce inteligentní humor, alespoň čas od času, nevysílá jakákoli z těch mrtě všemožných stanic, ládujících ubohoučkou novátorskou produkci podobného ražení. ()

Trevor

Na svoju dobu určite zábavné, dnes by som sa však na mlátení drobného chlapíka po plešine asi nesmial...V porovnaní s Mr.Beanom show Bennyho Hilla určite zaostávala svojou kvalitou, nápadmi ale najmä hlavným protagonistom. ()

C0r0ner

Minimálně polovina scének je takových nicneříkajících a nevtipných, ale ta druhá je absolutně špičková a většina dnešních komiků by se z nich mohla učit. Tím nejlepším jsou samozřejmě zrychlené groteskové naháněčky, kde rozhodně nikdy nemůže chybět sám Benny a k němu minimálně jedna spoře oděná holka. To vše za doprovodu jedné z nejlepších melodií historie. 75% ()

otík

Když jsem byl mladší, tak se mi to moc líbilo. Občas to bylo vskutku přisprostlé či nevkusné, ale Benny Hill ve spojení s typickou hudbou mě dokázal vždy rozesmát. Zda by to dokázal i dnes, to už si netroufnu tvrdit. ()

farmnf

Když jsem byl dítě, bavil mě Benny svými gagy, kopanci a hitlerovým gestem poplácávání svého malého komplice (j. Wright) po lebce. Jako padesátníkovi se mi dnes líbí nesmírná inteligence s jakou přebudoval Cromwela, operu Carmen a všechny batmeny světa. Nezapomenutelná je dívčí skupina Hills Angels-holky jak obrázky s přírodníma prsama. Benny si vzal na paškál policii, armádu, nevěru, politiky, církev, celebrity, němce, číňany a ze všech si udělal srandu. I z metařů! Kolegy měl skvělé http://www.imdb.com/name/nm0569077/bio , http://en.wikipedia.org/wiki/Bob_Todd a především http://www.runstop.de/jwright.html ()

dANo

Tak na túto show veru ťažko niekedy zabudnem... Benny Hill, kozaté ženy, plieskanie po plešine tomu krpatému "kolegovi" a ďalšie nezabudnuteľné gagy z toho spravili jednoduchú klasiku. ()

PanFilmov

Tak na tejto super veci som vyrastal, už ako 3-4 ročný spratok som na tom fičal s otcom, vtedy som síce ešte tomu humoru moc nerozumel, vždy som sa zasmial keď aj otec, len aby som bol zaujímavy, a pri tom sa čudoval na čom sa smeje, ani neviem prečo som to vlastne pozeral:D:D, ale keď som vyrástol a znovu pozrel hneď som vedel na čom sa otec toľko rehotal:D:D proste brutalná pecka plná anglického humoru v podaní brutálneho komika Bennyho Hilla. ()

Master19

Ač používám znělku Bennyho Hilla jako zvonění mobilního telefonu už dobrých pět let, vůbec jsem netušil, o co vlastně jde. Až nyní, když vyšlo Best of Benny Hill DVD jsem měl možnost se s Bennym seznámit a bylo to příjemné. Pravdou je, že na dnešní poměry lecos ztrácí dech, ale má to spád a výborně jsem se bavil. BTW: Už vím, kam se strefují američané, když poukazují na anglický humor, jako tupé zrychlené nahánění s policajty. :-) ()

Beer Ceps odpad!

Já vím, jsem mladý a nerozumím humoru, který je dnes kultem. Ale k tomu, abych se od srdce zasmál potřebují víc než anglického tlustoprda, který říká nudné dialogy a básničky doprovázené zrychlenými záběry... ()

klúčik

Benny Hill bol úžastný komik. Mal nezabudnuteľné gegy. Vždy mal aj vynikajúcich spoluhercov. Škoda že naše televízie sa vrhli na iné diela a na tento seriál zabudli. Dávam 80%. ()