Show Bennyho Hilla

• Česko Benny Hill Show (více)

V koncipovanom groteskovom pásme sa predstaví známy anglický komik, ktorého meno sa stáva už názvom pre štýl. Všíma si humornú stránku ľudského konania a komediálnu situáciu vie podať spôsobom jemu vlastným. Všestranný komediálny talent BENNYHO HILLA je zárukou výborného umiestnenia na súťažiach a festivaloch zábavných programov. O tom svedčí Cena za najlepší zábavný program, ktorú získal na Televíznom festivale roku 1984 v Cannes. (oficiální text distributora)

eagle-eye

Opomíjený zakladatel sitcomu, který strčí do kapsy 99% současné sitcomové tvorby. Škoda jen, že jej naše TV spolehlivě ignorují. ()

Hanys_

Tenhle chlapík má hodně zajímavý styl humoru. Pokračuje tak trochu v duchu němých grotesek, ale v šíleně zábavné formě. A navíc má i skvělý vkus na ženy..:) 8/10 ()

Paity

Je neuvěřitelné, že tenhle humor pochází z roku 1969. Je to skoro na pováženou, že mohla být takováhle forma srandy odvysílaná v tehdejší době a v tehdejší televizi (pochopitelně nemyslím Československou televizi) . Dnes už sice občas některé vtipné scénky tak nevyzní, přesto jde o vynikající zábavu. ()

Cement73

Benny Hill zostane legendou anglického humoru. Zarytý slobodný mládenec laškuje z dievčatami hlavne na plátne a jeho naivná komedialita vždy pobaví. ()

infected

Je super že to po těch letech vyšlo s přijatelným dabingem Václava Postráneckého ikdyž jak vidno,všechno předabovat nešlo.Není to humor pro každého,odkaz na staré americké grotesky je zřejmý.V dialozích jsou dvojsmysly a narážky.Přesto old school humor triumfuje a člověk se baví jako kdysi.Ty jeho převleky,ksichty a malý plešatý dědek...nádhera!!! ()

gombarix

Primitivní a sexistický humor kořeněný absurdními gagy - u tohoto nemusíte přemýšlet, u tohoto prostě jen chcípete smíchy a ještě s pocitem, že je to inteligentní zábava. - - Jinak teda ve výčtu herců (a vůbec v databázi) zásadně chybí Jackie Wright, neboli ten plešatý dědula... no hlavně že tam je královna Alžběta II.! ()

Besyn

Na britský humor nemá asi opravdu nic.Monty Python-Benny Hill-Mr.Bean, to je moje svatá trojice,kterou můžu pořád dokola a vždycky se řežu smíchy.Škoda jen,že Benny Hill už dlouho v televizi neběžel,snad v blízkém budoucnu se ho znova dočkám. ()

kondor77

Do prkýnka. Jó, to byly časy, kdy si i britská veřejnoprávní televize mohla dovolit dělat srandu. A dokonce i z žen. A teď pozor. I z mužů! V minulosti žel nebylo příliš alternativ k tomuto pořadu a tak se skřípěním zubů hodnotím jak hodnotím... . ()

BDMarty007

Benny Hill přenesl němou grotesku do současnosti a přidal notnou dávku lascivnosti, které ale nikdy není zase tak moc a tak explicitní, že by to bylo s přihlédnutím k žánru nevkusné. Úžasně hravé a zábavné, myslím, že žádný jiný komik mi nedokáže přinést úsměv do tváře tak spolehlivě a tak rychle jako právě Benny Hill. ()

Zevon

V převelmi jednoduchých a kdysi před dávnými a dávnými lety tehdy přisprostlých vtípcích je něco hluboce lidského a srozumitelného. Krátké skeče nepůsobí vůbec násilně a když je mám možnost shlédnout, víte, že mu pořád trochu závidím? To omacávání různých ženštin má něco do sebe :-) ()

ER

U mně skvělá přehlídka pestré zábavy,která si bere to nejlepší ze všech koutů humoru včetně resp.hlavně grotesky. ()

BigBang

Hlavní předností je geniální skladba komických typů mezi herci. A samozřejmě brutálně sexy herečky. Je to pokleslé, ale vždy 100% sebeironické a cáká z toho životní energie a optimismus. ()

KdG

Benyn Hill mě dostal škoda že ho skoro vůbec nedávaj. Jeho humor je mi blízký. ;-) A jeho ženské komparzistky nemaj chybu. ()

Taffey

Vždycky jsem měl Bennyho Hilla radši než Mistra Beana. Benny mi připadá takový úpřímnější. Dá se to vůbec sehnat na DVD? Úplným vrcholem bylo, když Benny Hill lezl za pomocí horolezeckého cepínu na vrcholek auta, naložený kuframa. Myslel jsem, že se smíchy potrhám. ()