Salvage 1 (TV seriál)

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 1979, 20x48 min

Jeri Taylor, Jack Turley

Andy Griffith, Richard Jaeckel, J. Jay Saunders, Jacqueline Scott, Barry Nelson, Allan Arbus, Edward Winter, Moses Gunn, Hari Rhodes, Dane Clark, Lou Wagner, Adam Roarke, George Cheung, Peter Brown, Colby Chester, Ben Piazza, Terrence McNally, Bert Freed, George Furth, Ron Soble, Jon Van Ness, Severn Darden, Warren J. Kemmerling, John Crawford, Fran Ryan, Bob Hoy, Owen Bush, Larry Pennell, David Opatoshu, Lee de Broux, William Bogert, Ed Call, Michael Champion, Katherine Woodville, Michelle Stacy, Art Lund, Ellen Bry, Richard Eastham, Peter MacLean, Al Ruscio, Barry Quin, Frank Maxwell, Dirk Blocker, Irene Tedrow, Cliff Emmich, Med Flory, Ron Stokes, Ray Young, Gary Swanson, Larry Carroll, Peter Hobbs, Frank Campanella, Dave Adams, Ralph Wilcox, Nelson Welch, Yuki Shimoda, James Lemp, Philip Abbott, Gloria Delaney, Keith McConnell, Raleigh Bond, Jonathan Estrin, Paul Micale, Philip Charles Mackenzie, Ralph Montgomery, Jack Somack, Joel Lawrence, Joan Young, David Cole, Michael Mislove

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Krásně naivní seriál o maníkovi, který vlastní sběrnu kovu a který si jednoho dne řekne, že by bylo fajn zaletět si na měsíc pro "šrot", co tam zůstal po programu Apollo. Spíchne s kámošema raketu, z maringotky udělají pozemní řídící centrum a jde se na to! Mě se tenhle seriálek strašně moc líbil. Bohužel jsem ho ale neviděl celý. Dnes nesehnatelný, nikde jej nedávají.(20.11.2014)