Reklama

Reklama

Maroš Kramár

nar. 26.04.1959 (62 let)
Bratislava, Slovensko, Československo

Biografie (1)

Maroš Kramár sa narodil 26. apríla 1959 v Bratislave v znamení Býk. Aj jeho otec a starý otec boli herci. Je synom Jána Kramára a vnukom Jána Klimu.Maroš v roku 1978 úspešne ukončil štúdium herectva na Štátnom konzervatóriu v Brne. Rok pôsobil v divadle v Brne a neskôr v Divadle Andreja Bagara v Nitre (1979 - 1985). Od roku 1985 je členom Činohry SND v Bratislave. V divadle a televízii účinkoval už ako chlapec. Vytvoril hlavnú postavu v televíznej inscenácii Ivko a… (více)

Zajímavosti (7)

Pod povrchem (2012)

  • Sestra Terezka (Michaela Szöcsová) nabízí Jance (Jana Valocká) seznam herců, které by si mohla před Národním divadlem vybrat. Jmenuje několik herců, kteří si zahráli v seriálech televize JOJ. Alexander Bárta v seriálu Hoď svišťom (od r. 2011), Maroš Kramár v seriálu Nevinný (od r. 2011), Tomáš Maštalír v seriálu Dr. Ludský (od r. 2011) nebo Hoď svišťom (od r. 2011) a Ján Koleník například v seriálu Nikdy neříkej nikdy. Právě Koleník, kterého Terezka Jance jako jediného doporučila, si zahrál i v posledních dílech seriálu Pod povrchom vyšetřovatele Kollára. (Vazzy)

Galerie (215)

Reklama

Herec

Filmy
2021

Marie Terezie III (TV film)

2019

Princezna a půl království (TV film)

2017

Idiot (studentský film)

 

Muzzikanti

 

Únos

2014

Princezna a písař (TV film)

2006

Maharal - Tajemství talismanu

2005

Dva na schodišti (TV film)

2001

Deník šílené manželky (TV film)

Reklama

Reklama

 

Královský slib

1999

Rozprávanie neznámeho človeka (TV film)

1998

Knieža (TV film)

 

Posteľ plná hostí (TV film)

1996

Suzanne

1995

Malý veľký princ (TV film)

1994

Dvaja muži pod posteľou (TV film)

 

Na krásnom modrom Dunaji

 

Národný hriešnik (TV film)

1993

Fontána pre Zuzanu 2

 

Kmotor Remenár a kmotor Hrebenár (TV film)

1992

Európa, moja láska (TV film)

 

Pokus (TV film)

 

Trhala fialky dynamitem

 

Ľudožrúti (TV film)

1991

Dlhá cesta domov (TV film)

 

Dúhová cesta (TV film)

 

Ružová Anička (TV film)

 

Čerti nespia (TV film)

1990

Faidra (TV film)

 

Niť života (TV film)

 

Po celé leto (TV film)

 

Spomalený úder (TV film)

 

Útrapy z rozumu (TV film)

1989

Kráľovstvo kaluží (TV film)

 

Nočný spev (TV film)

 

Tobogan

 

Zlodarov les (TV film)

 

Zlý záber (TV film)

1988

Lakomý Marko (TV film)

 

Lúčenie (TV film)

 

Lýrnik Ostap (TV film)

 

Prípad poručíka Seeborna (TV film)

 

Stilmondský starosta (TV film)

 

Svědek času (TV film)

 

Ten tretí (TV film)

1987

Diplomati Októbra I., II. (TV film)

 

Jemné umění obrany

 

Pomník

 

Priama úmera (TV film)

 

Tá tajovská voda mútna (TV film)

 

Víkend za milión

 

Zákon rodu (TV film)

 

Ženský zákon (TV film)

1986

Colombovia - Návrat Galilleiho (TV film)

 

Eygletiérovci (TV film)

 

Pohyb (TV film)

1985

Iná láska

 

Marka Nalezenka (TV film)

 

Návšteva v nedeľu popoludní (TV film)

 

Revue za šest korun (TV film)

 

Ulička stratených snov (TV film)

 

Vyznanie na cestu (TV film)

 

Štvrtá hlava draka (TV film)

1984

A keď som stretol lásku (TV film)

 

Cesta životom (TV film)

 

Dovolenka na zotavenie (TV film)

 

Lampáš malého plavčíka

 

Neodchádzaj nocou letnou

 

Vzbúrené mesto (TV film)

 

Čistá biela stena (TV film)

1983

Kováčova múdrosť

 

Rodinná anamnéza (TV film)

 

Učiteľka (TV film)

 

Výlet do mladosti (TV film)

1982

Chlapec a husle (TV film)

 

Farba tvojich očí (TV film)

 

Za humny je drak

 

Zimný semester (TV film)

1981

Soľ v tráve (TV film)

1980

Děti zítřků

 

V území nikoho (TV film)

 

Šachová partia (TV film)

 

Šiel tovariš svetom (TV film)

1979

Rosný bod (TV film)

 

Veľký Mogul (TV film)

 

Čtyři na sněhu (TV film)

1976

Náš dědek Josef

 

Tereza (TV film)

1975

Kára (TV film)

 

Maturita... a čo ďalej?

1974

Operácia Raketa (TV film)

1973

Jano

 

Pověst o stříbrné jedli

 

Víťazný pád (TV film)

1972

Bračekovci (TV film)

 

Janko Búrka (TV film)

 

Príbehy zo života - Dlhé blúdenie (TV film)

 

Príbehy zo života - Väzeň z cely (TV film)

 

Slabé srdce (TV film)

 

Výmyselníci (TV film)

 

Čierny gróf (TV film)

 

Ďaleko je do neba

1971

Asmodée (TV film)

 

Cesta zarúbaná (TV film)

 

Ivko a jeho mať (TV film)

 

Mŕtve oči (TV film)

 

Svätá Barbora (TV film)

1970

Fraška o kadi (TV film)

TV seriály
2021

Slunečná

 

Karty nesou smrt (S02E74)

 

Děti jsou radost (S02E73)

 

Staronový starosta (S02E72)

  více epizod (31)
2020

Slunečná

 

Angelika ze Slunečné (S01E35)

 

Vilda nebo Janek (S01E34)

 

Zrodila se hvězda (S02E34)

  více epizod (50)
2018

První republika

 

Díl sedmý (S03E08)

 

Za sklem

 

Epizoda 3 (S02E03)

 

Epizoda 2 (S02E02)

2017

Za sklem

 

Epizoda 1 (S02E01)

2016

Ordinace v růžové zahradě

 

Raritní případ (S12E25)

 

Změna je život (S12E24)

2015

Kukučka

2012

Bouřlivé víno

 

Nevinní

 

Láska všetko mení (E32)

 

Stratiť všetko (E31)

 

Trosky (E30)

  více epizod (15)
2011

Nevinní

 

Krv nie je voda (E14)

 

Láska je slepá (E13)

 

V pasci (E12)

  více epizod (11)
2010

Nesmrtelní

 

Hon na legendu (E09)

2009

Expozitura

 

Volavka (E01)

2007

Letiště

 

Blatní (S01E84)

 

Karel (S01E83)

 

Václav (S01E82)

  více epizod (47)
 

Maharal - Tajemství talismanu

 

Cesta světla (E05)

 

Camera obscura (E04)

 

Loupež (E03)

  více epizod (2)
 

Ordinácia v ružovej záhrade

2006

Letiště

 

Šťastný a veselý (S01E34)

 

Černé Vánoce (S01E33)

 

Vypečený oběd (S01E32)

  více epizod (31)
2005

Medzi nami

 

Ulice

1995

Dnes večer hrám ja

1989

Félix a rúrka

1987

Päť zŕn

 

Spřízněni dobou

1986

Alžbetin dvor

 

Nová zmluva (E04)

1984

Povstalecká história

 

Na život a na smrť (E07)

 

Hromy divo bijú (E06)

 

Obrat (E02)

 

Hra s ohňom (E01)

 

Tajomný ostrov

1982

Rozprávky pätnástich sestier

 

Život bez konca

 

Leto 1916 (E04)

1981

Na baňu klopajú

1978

Bakaláři

 

Aktovka (S07E21)

1977

Bakaláři

 

Půlnoční zedník (S06E07)

Dokumentární
2016

Fetiše socializmu (TV seriál)

 

Včera, dnes a bratislavské pondelky (S03E01)

 

Slávnostný otvárací koncert predsedníctva SR v Rade EU (koncert)

2013

Návraty k hereckým legendám (TV seriál)

2008

Carstensz - Sedmá hora - vypravěč

2005

Pururambo - prales, kde se zastavil čas - vypravěč

Divadelní záznam
2014

Chrobák v hlave

1993

S láskou sa neradno zahrávať

1989

Krvavá svadba

1987

Lakomec

1985

Perikles, kráľ tyrský

Host

Pořady
2020

Ocenění E.ON Energy Globe 2020

 

Zlatá maska

2019

MISS Slovensko 2019

 

Ocenění E.ON Energy Globe 2019 - moderátor

2018

Kde domov můj? Speciál

 

OTO 18. ročník

2017

Moje místa

 

Tajemství těla

 

Všechno, co mám rád

Reklama

Reklama

 

Záhady tela

2016

Dobre vedieť!

 

Kdo to ví?

 

Trebbia 2016

 

Zlaté časy

2015

Inkognito

 

Šťastné a veselé Vianoce s Markízou

2014

Chart Show

 

Mattoni Koktejl Festival 2014

 

Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina

 

Noc nádejí 2014

 

Trebbia 2014

 

Čo ja viem

2013

Exkluziv!

 

Krampoloviny

 

Milujem Slovensko

 

Máme rádi Česko

 

Naši ma zabijú

 

Slovenka 2013

2012

Autoškola národa

 

Nikdo není dokonalý

 

Slnko v sieti 2012

 

Živě na jedničce

2011

Kto hovorí pravdu?

 

Tandemy

 

Wipeout - Souboj národů

2010

Extra

 

Hodina deťom

 

Kde bydlely princezny

 

Tomu neuveríš

2009

Bez servítky

 

Mini Talent show

 

Silvestr 2009 - Pojďte dál...

 

Zázraky přírody - moderátor

2008

Chodili sme spolu

 

Skvelý deň

 

Slovensko má Silvester

 

Slovensko má talent - moderátor

 

Česká Miss 2008

2007

Hádej, kdo jsem!

 

Takí sme boli

 

ČR : SR Test národa 2007

 

Člověče, nezlob se

2006

Portrét

 

Čétéčko

2005

Všechnopárty

2004

Anjeli strážni

 

Dievča za milión

2003

Inkognito

2001

Úsmev, prosím!

2000

Ako som bol hercom

 

Je to možné?

 

Krásný ztráty

1999

Banánové rybičky

 

Bonzáčik

1998

Aj múdry schybí

 

Pevnosť Boyard

1996

Smotánka

1991

F&V: Film&Video

1989

Podľa zvyku starého

Scenárista

Pořady
2009

Zázraky přírody

Ovládací panel

Fanklub

(21)

Reklama

Reklama