poster

Batman

 • USA

  Batman

 • slovenský

  Batman

Krimi / Thriller

USA / Velká Británie, 1989, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bestlama
  ****

  Absolutně nejlepší díl "starého" Batmana ... Joker!! Ten se mi na tom filmu líbil nejvíce :) Akční pecka z roku 89, to má něco do sebe :)(20.5.2009)

 • Douglas
  *****

  Batman je můj nejoblíbenější comicsový hrdina a jeho první zjevení se na plátnech zároveň jeden z nejštastnějších počinů v comicsovém subžánru.(17.8.2004)

 • pan Hnědý
  ****

  Pan netopýr zůstával silně zakořeněný v popkultuře a s dalším převedením na stříbrné plátno se čekalo až na sklonek 80. a 90. let. Batman se dostal rukou visionářského a režijního mistra Tima Burtona, který na svém písečku si hrající režisér však od začátku tvrdil, že nehodlá z pana netopýra udělat atrakci hýřící barvičkami a lacinými vtípky což je velmi dobře! Převážně díky úchvatnému zpracování v mnoha ohledech vyrovnalo moderní komiksové předloze. Excelentní Jack Nicholson v roli Jokera, nestárnoucí Michael Gough a navzdory prvotním pochybám i Michael Keaton, který byl výborný a během dvou hodin dokázal všem fanouškům, že i přes svůj komediální původ má na to, aby se stal ztělesněním komiksového hrdiny a našim vysněným snem od dob knižních komiksů.(30.10.2011)

 • Cival
  ****

  První a nejlepší Batman. Může za to novátorsky vyšlechtěný přístup Burtona, děsuplný evil maharádža Nicholson a batmobil, jenž je největším snem každého mladého muže (Megan Fox nepočítaje).(22.6.2002)

 • novoten
  **

  Otrapa Keaton, obrázková Kim a čestná herecká výjimka ďábla Nicholsona v režii nepřiliš sebevědomého Burtona, který si nechal tempo i atmosféru utrhnout ze řetězu. Takhle by nejslavnější komiksy dopadat neměly.(28.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace