poster

Batman

 • USA

  Batman

 • slovenský

  Batman

Krimi / Thriller

USA / Velká Británie, 1989, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anthony
  ****

  Výborní herci (všichni, nejen Velký Jack), výprava (temné Gotham City). Dobře Burtonem zrežírováno (hlavně mu jdou skvěle akční scény) a pro mě dost důležité: fantasticky Dannym Elfmanem hudebně podbarveno (především famózní hlavní motiv).(12.6.2003)

 • Enšpígl
  ****

  Ztvárnění města Gotham city si zaslouží 1s*.Film se line pěkně v temné linii,al ev mé filmové mysli, získavá čím dál větší jas kvalitní práce Tima Burtona. Jack Nicholsnon v roli Jokera, je totální hvězdou celého filmu, jeho žertíky jsou opravdu smrtící.No a hračky mistra Batmana kdo by je nechtěl mít. Já bych začal neskromě u toho letadélka.(17.7.2006)

 • Gemini
  *****

  První a zřejmě nejlepší story z ponurého Gothamu na filmovém plátně. Atmosféra comicsu dýchá ze všech koutů, Michael Keaton jako Batman je podle mě překonán jenom Christianem Balem (obzvlášť Val Kilmer a vůbec celý Batman Forever mu nesahá ani po kotníky), a Jacka Nicholsona coby padoucha už nikdo netrumfnul - ne, ani Heath Ledger;) Co ještě chybí....ano, jistě, Danny Elfman a jeho soundtrack. K tomu snad není co dodat...(21.1.2003)

 • TeeAge
  ****

  Niekde sa to začať muselo. Batman začínal na plátne s Burtonom. Divná filmová adaptácia komixového žánru, ale o to zaujímavejšia.(29.5.2010)

 • Rob Roy
  ****

  Jeden z nejdokonalejších záporáků vůbec, skvělá atmosféra, dobrá akce, nádherné comicsové kulisy. Ať mi nikdo nešahá na Michaela Keatona, jako Batman je rozhodně nejlepší. Božská hudba. Co více chtít?(17.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace