Pojišťovna štěstí (TV seriál)

Poisťovňa šťastia

Drama / Rodinný / Romantický

Česko, 2004, 56x50 min

Jiří Adamec

Eva Papoušková

Miroslav Etzler, Kateřina Brožová, Petr Nárožný, Evelyna Steimarová, Jiřina Bohdalová, Jiřina Jirásková, Jiří Dvořák, Jan Šťastný, Igor Bareš, Vojtěch Kotek, Zdeněk Žák, Nikol Štíbrová, Alena Antalová, Tereza Kostková, Sandra Nováková, Tomáš Valík, Barbora Munzarová, Jan Čenský, Jaromír Hanzlík, Yvetta Blanarovičová, Petr Kostka, Lumír Olšovský, Daniel Rous, Libuše Švormová, Jan Teplý st., Pavel Trojan, Aleš Háma, Petr Oliva, Ladislav Trojan, Dana Syslová, Marcel Vašinka, Jiří Wohanka, Pavel Rímský, Martin Štěpánek, Kamila Špráchalová, Markéta Pokorná, David Prachař, Martina Preissová, Vlastina Svátková, Markéta Frösslová, Vlastimil Zavřel, Monika Kvasničková, Michaela Ochotská, Vít Pešina, Ludmila Zábršová-Molínová, Miroslav Hrabě, Lenka Šindelářová, Jitka Schneiderová, Kryštof Nohýnek, Veronika Freimanová, Kateřina Winterová, Johana Krtičková, Leonard Hädler Stirský, Pavol Jurišta, Andrea Kulasová, Radka Fišarová, Dagmar Čárová, Petr Svárovský, Alois Švehlík, Dana Homolová, Olga Michálková, Alena Procházková, Yvetta Kornová, Jindřich Hrdý, Ivan Hruška, Dana Bartůňková, Pavel Soukup, Daniela Pokorná, Jana Jiskrová, Filip Blažek, Gabriela Filippi, Lucie Štěpánková, Kristýna Hrušínská, Radim Kalvoda, Jaroslava Brousková, Václav Svoboda, Miriam Kantorková, Stanislava Jachnická, Barbora Fišerová, Václav Knop, Václav Mareš, Jitka Sedláčková, Jan Kalous, Šárka Ullrichová, Martin Švec, František Němec, Marcela Nohýnková, Ladislav Županič, Jaroslava Obermaierová, Vladislav Beneš, Václav Legner, Petr Pelzer, Věra Uzelacová, Jindřich Hinke, Eva Reiterová, Ondřej Brzobohatý, Jiří Schwarz, Otto Rošetzký, Hana Igonda Ševčíková, Michaela Mišková, Radka Stupková, Karel Greif, Rostislav Kuba, Denisa Kubová, Ondřej Kepka, Eva Jiroušková, Jana Švandová, Antonie Talacková, Marcel Rošetzký, Vanda Hybnerová, Tomáš Juřička, Monika Žáková, Ludmila Vlášková, Jiří Havel, Miroslava Pleštilová, Veronika Renčová, Marie Málková, Zdeněk Sedláček, Jan Fiala, Hana Sršňová, Jan Potměšil, Klára Sedláčková-Oltová, Václav Veselý, Jiří Kaftan, Taťjana Medvecká, Helena Karochová, Antonín Navrátil, Ivo Kubečka, Zdeněk Srstka, Jiří Čapka, Soňa Dvořáková, Zorita Azrak, Jan Nemejovský, Marta Krampolová, Josef Hervert, Petr Koutecký, Sabina Schulzová, Jan Szymik, Jakub Stádník, Otta Tesař, Veronika Janků, Nikol Prokešová, Lukáš Homola, Markéta Richterová, Karel Hanzálek, Martin César, Jasmine Anna Adamcová, Roman Havelka, Michal Koubek, Jakub Jech, Jiří Stanislav, Tomáš Racek, Anna Fixová, Martin Šverma, Petr Srna, Jarmila Vlčková, Barbora Petrová, Tereza Helšusová, Kajetán Písařovic, Veronika Zelníčková, Jakub Štěpán, Pavel Tomanka, Antonín Kracík, Richard Zevel, Jan Pirk, Martin Stránský, Robert Galia
  • golfista

Po hrozném prvním a části druhého dílu jsem teď náhodou uviděl část dalšího dílu - a není to zase TAK strašný :)(12.9.2004)

Asi nejlepší český rodinný seriál za poslední dobu...(7.12.2006)

• Zeck

Strašně rád bych se zbavil komplexu z nováckých "úspěšných" seriálů. Jenže ono to nejde, protože co seriál, to odpad. Jak na tohle může koukat v průměru 1,5 mil. diváků nechápu. Divácký vkus je v prdeli. Na jednu stranu odsuzování amerických seriálů plných násilí a krve, na druhou opěvování sraček typu Ordinace, Pojišťovna... kde tohle skončí.(9.5.2008)

• DaViD´82

VéKáVéčka, Ordinace, Ulice... Kde jste?(7.11.2004)

• Hal_Moore

Už mě vážně nebaví sledování mých blízkých a přátel, jak každé pondělí/středu/čtvrtek nebo tak nějak pravidelně sedávají u televize a sledují s otevřenou pusou české telenovely Pojišťovnu štěstí či Rodinná pouta. Nova s Primou se snaži natočit úplně všechny typy pořadů a pak to takhle dopadá. Už s hrůzou poslouchám kecy o Pojišťovně štěstí 2, jak to bude supermegaultra nářez, stokrát překonávající první řadu. Nedovedu si představit, že by někdo dokázal natočit ještě něco horšího, než je první řada, tak těmto zprávám věřím. Když Pojišťovna běžela na Nově, já v pokoji s knihou v ruce každý týde poslouchal křik z televize. Ani jsem se nemusel jít podívat a poznal ječící Brožovou, brečícího Ko(ko)tka a uklidňující Jiráskovou, Bohdalovou či Nárožného. Nedovedu pochopit, co přimělo tak kvalitní herce hrát v tomhle veledílu. Připočtu ještě nesympatického Etzlera, přebrečenou Antalovou a sympatickou Štíbrovou... Jak to říci slušně? Ať jde Nova s podobnými výtvory do (_._) ... Jedna hvězdička za Nikolku Štíbrovou.(17.7.2005)

• - Miroslava Etzlera před Pojišťovnou štěstí moc diváků neznalo. Díky hlavní roli Tomáše Krause se stal velmi populárním. Zároveň se nadobro vyléčil z alkoholismu, se kterým před vstupem do seriálu bojoval. (Karlos80)

• - Po 15leté pauze se tímto filmem na obrazovkách objevila Marta Krampolová. (M.B)

• - Antonín Navrátil se při natáčení sešel s režisérem Adamcem po 30 letech. (Zdroj: Květy) (M.B)