Neporazitelný II: Poslední zůstává

• USA Undisputed II: Last Man Standing (více)

Olafsson

Oproti jedničce o 200 % výše... Adkins a White jsou opravdu borci a tenhle hurikán bojový akce vás smete do martial arts heaven.. Skvělá mlátička... Vynikající... Jednoduchej děj, ale přesto se všechno v dějový linii tak pěkně doplňuje a baví to a nechá vás to lačně čekat na každou další chvíli.. Jo a už jsem říkal že White a Adkins jsou neskutečně natřískaný (jo, pojem korba je tady fakt na místě) a zároveň mrštný a skvěle bojově vybavený borci? Asi jo, ale tady je třeba to zdůraznit klidně několikrát... Choreografie soubojů je super a kamera všechno zabírá bez zbytečnejch střihů a třesení... Všechnu tu nádheru tady uvidíte jak na talíři... Tleskám... ()

kubilov

Volné pokračování Neporazitelného z roku 2002, tentokrát s podtitulem Poslední zůstává, je alespoň podle mě na zhruba stejné úrovni, jako právě předchozí snímek. Slibného Wesleyho Snipese a kvalitního Vinga Rhymese nahradili rozpačitý Michael Jai White a poměrně překvapivě skvělý Scott Adkins. No a americkou věznici nahradilo nelítostné prostředí věznice sibiřské, to jsou zhruba největší rozdíly, jelikož příběh je opět veskrze béčkový a naivní. Když se ovšem vezme potaz parádní řež, která je diametrálně odlišná od jedničky, vychází mi to přesně na pěkné tři zářezy. ()

kirmakX6on

Adkins je výborný...taková ta role věčně nasraného záporáka mu jde naprosto dokonale...ostatně i v civilu vypadá tak trochu nasraně...což je ale nakonec vlastně škoda, protože bojovník je to excelentní a je škoda, že ho asi čekají jen samé rubačky, kde bude hrát plochého hrubiána. Docela bych si ho přál vidět i v kladné roli, ale nejsem si jist, jestli je toho herecky schopen..uplně si to neumím představit. Trochu mi vadila ta dojímavost v poslední části, ale tak...to je detail. Nezdůrazňoval bych blbý scénář jak ostatní, protože podle mě jde spíš o nadprůměr u akčních filmů...je plno mnohem hloupějších akčňáků. Čtyři hvězdičky ale dávat nebudu, na to je to přecijen dějově příliš jednostranné...takže zůstanu na silných třech. 70% ()

Guran

Tak tenhle film mě dostal! Jeden z nejlepších filmů co jsem za poslední dobu viděl a jeden z nejlebších všech dob! Hrozně se mi líbil! Skvělé hlášky, Adkins a White vykající a efekty bojových scén mě naprosto uchvátily! Skvělí herci i ve vedlejších rolích, jako třeba Mark Ivanir. Český dabing se velice povedl a vulgární a jiná poskládaná slova se taktéž povbedly. Tomuhle filmu bych možná vytkl něco z toho dabingu, je zde místy slyšet, že je to nadabované, postavy mluví nahlas a zvuky okolního prostředí se vytrácejí, ale je to hrubka, kterou odpouštím. Film se mi velice líbil! ()

Brano

Druhé pokračovanie, ktoré nijak nenadväzuje na prvý diel. I keď príbehovo je to veľmi podobné. Dvojka oproti jednotke, ak to môžem vôbec zrovnávať ma už trochu iný náboj a ide o dosť vydarenejší film so zaujímavejším dejom, prostredím (ruské väznice majú výraznejšie čaro a atmosféru, ako tie americké) a hlavne hereckým obsadením! White ako arogantná boxerská hviezda mi v tomto filme vôbec nevadil. A hlavne musím vyzdvihnúť Scotta Adkinsa, ako Yuriho Boyku, ktorý pozdvihol tento snímok na vyššiu úroveň. Výborné bojové scény s úchvatnými choreografiami. Rozhodne jeho životná rola a bez neho by tento film nebol ani z polovice taký dobrý. Pre mňa príjemne prekvapenie. Nejde síce o nič originálne, no film už len vďaka dobrým bojovým scénam záujme. /70%/ ()

Nathaniell

Druhý díl se netváří jako pokračování, nýbrž jako remake. A to je dobře, jelikož všechno co první díl zvoral, ten druhý napravil, překonal a vylepšil. SPOILERY: Tentokrát necestuje do vězení boxer, nýbrž bývalý šampion. Někdo, kdo už v očích svých fanoušků upadá, ale odmítá si to připustit, protože stále sám sebe považuje za nejlepšího. Co horšího se mu může stát, než že se dostane do vězení, kde se za nejlepšího pro změnu považuje (též) neporažený šampion mezi mukly. Vzájemné antipatie gradují v potyčky, ovšem ve chvíli kdy se Boyka (Scott Adkins) dozví, že byl jeho protivník zdrogován, neváhá viníky ztrestat způsobem nejhorším. On přece nepotřebuje, aby mu někdo nějak pomáhal. Zvládne to sám. Tak se chystá odvetný zápas, při kterém bývalý šampion George (Michael Jai White) narozdíl od protivníka na samotu nevsadí a nechá si poradit od mukla na vozíku - jméno už nevím. Ten ho naučí tajné umění a může se jít do boje. Pro Boyku znamená vítězství obhájení titulu šampiona. Pro George svobodu. Finální zápas je úžasný. Oba protagonisté ze sebe dostali dvě stě procent. Částečně mi některé pasáže připomínaly Kickboxera. Nedivím se: Van Damme musel Michaela Jai Whitea jako bývalý spinning partner mnohé naučit a také inspirovat. Georgovým odchodem na svobodu však film nekončí. A to je ta dokonalá třešnička na dortu. Ta pro kterou jsem dal pátou hvězdu. To srdce po tom všem. Co se tří dílů týká, je tenhle stoprocentně nejsilnějším. Teď jsem zvědav na čtyřku. :-) 5* ()

Hemlock

Po nudné jedničce se děj vězeňských zápasů přesouvá do Ruska - a je to dobře. Druhý díl rozhodně zpravil reputaci a od začátku do konce to pořádně gradovalo. Scott Adkins jako mistr mukl byl excelentní a jeho našlapanou figuru jen podtrhují super výkony v ringu, kde vedle pěstí zapojil i akrobatické kousky - což celkově filmu přidalo na efektivitě. No možná se nám začíná rýsovat nová akční hvězda současnosti. ()

sirrgulo

Docela vydařený akční snímek. Ve svém žánru určitě jeden z těch lepších. Moc mu nemám co vytknout. Drsná atmosféra ruského vězení, solidní hudba i několik sice ne moc originálních dějových zvratů plus kvalitní bitky mimo a hlavně v ringu. K tomu si ještě připočtěte hlavní představitele obou borců a je tu opravdu dobrý akční film. ()

White-Man

Žádný zázrak to není. Již jsem viděl spousty filmů na stejné, nebo podobné téma. Tento vůbec ničím nevyčnívá z řady. Prostě další mlátička, kde do sebe mlátí hlava nehlava. Bojové pohyby byly ale pěkně zmáknuté, to je pravda. ()

p.i.t.b.u.l

Tak co říci k tomuto filmu. Pokud se Vám líbí filmy s bojovým uměním, tak asi budete mile překvapeni. Pokud skousnete děj, a věřte mně budete muset hodně ale hodně přivřít oči, aby jste se z toho nezbláznili. Děj stojí za velký ho**o. A to doslova. Někdy až stupidní scény a dialogy Vás můžou otrávit. Někdy přemýšlím, kdo to vlastně může vymyslet. Nicméně co se týče té lepší stránky filmu jsou bojové okamžiky. Zde se nenechte pobláznit, není to zase až tak dokonalé, někdy je vidět, jak to mají nacvičené a dělají úhyby dřív, než protivník udělá kop apod. Ale na druhou stranu, souboje jsou velice pěkné na podívání, i když Tony Jaa to prostě není. Abych to pořád jen nekritizoval, Michael Jai White odvádí špičkový výkon. Stejně jako ve filmu Krev a kost ukazuje nádherné souboje, plné akrobatických kousků , které Vás místy až nadchnou. Vzhledem k tomu, že se zajímám o bojové sporty, tento film se mně i na tak špatný scénář prostě líbil. ()

tremors

Tenhle žánr není můj šálek čaje (kafe nepiju), ale i tak jsem byl velice mile překvapen. Souboje jsou opravdu na vysoké úrovni a oba aktéři podávají vynikající výkony. Michael Jai White byl hrozně sympatickej a hned od začátku jsem doufal v šťastnej konec. Ostatní herci už tak dobří nebyli, jenomže to i vůbec nevadilo, protože jsem se královsky bavil. ()

Blazis34

Rozdíl od jedničky je jen v tom, že zde nevyhraje mistr věznice, ale skutečný mistr "tam venku". A ještě to, že The Iceman je podveden a po neprávu obviněn ruskou mafií jen kvůli boji proti Bojkovi. To přidává sympatie na stranu tohoto bijce, který je nespravedlivě ve vězení. Ale znovu kopíruje předvídatelný děj s happy endem jako v jedničce. Přesto je o chlup lepší než první díl. I samotné bitky jsou lépe udělány a úmu dvou hlavních aktérů se klaním. Dávám tedy 60% - tři hvězdy. ()

Drbac

Uzasna zalezitost.Asi nejlepsi neasijska mlaticka soucasnosti Scott Adkins konecne dostal sanci se predvest v roli kde nejenom mlati ale i mluvi a hraje.Urcite neni zadny velky herec ale role Bojky mu sedne jako prdel na hrnec.Film je klasicka arenovka kterych uz byly natoceny spousty ale ne s tak vybornymi mlatickami Adkinsem a M.J.White.Navic i rezie a hlavne strih a nasnimani souboju je naprosto precizni a prehledne,coz je div vzhledem k reziserovi Florentinemu ktery tocil zverstva typu Power Rangers. ()

kenny79

Průměrná americká mlátička z ruské věznice, kde za nastražené drogy, je uvězněn americký bojovník nikdy neporažen, aby se zde utkal proti místnímu šampionovy a vybojoval si tak svobodu. ()

Aywes

Hlavně nato nemyslet.Vůbec žádný zamyšlení nad dějem nedělejte celý dojem si tím ihned pokazíte.Děj je naprosto idiotský.Prostě si všímejte příjemně zpracovaných soubojů a nechte se odreagovat.Oproti jedničce sou souboje napínavější a tvrdší.Box tak nějak opouští hru a nastupuje MMA což sem spokojen.Choreografie není pro ostudu takže se nato kouká pěkně.Bavíte se opravdu dobře, ale ten děj.Bože ten děj je taková sračka! ()

chrustie

Hodně dobré. Souboje vypadají skvěle a slušně odsouvají přiblblý příběh na pozadí. Nebýt posledních 10 minut, byly by to poctivé 4*. ()

maldoror16

Pecka!!! Co do fightů a jejich choreografie a podání naprosto excelentní podívaná, a to, co tam předvádí Adkins??? to je nářez (a White je taky hustej)... zbytek je vesměs jen vomáčka mezi tím důležitým - souboji, ale, až na výjimky, nijak neurazí ani nenudí, pěkně odsýpá, prostě nenáročná oddychovka. Trojka byla ještě o pár stupňů lepší (více a rozmanitější fighty + další neskutečný Adkinsonovy kousky, méně příběhu a vycpávek + vývoj/přerod a pokračování příběhu Boyky:)), přesto úžasný a nabušený zážitek, takže silných 80%. ()

spacemaster

Film, který se nesnaží na něco si hrát. Nehledejte v něm nějaká moudra či skryté významy. Avšak můžete ho vzít jako poučení. Až někdy v noci potkáte na ulici Scotta Adkinse, kterej vás bude chtít okrást, položte peněženku na zem a utíkejte co můžete. Adkins, a samozřejmě i White, předvádí ve filmu dokonalé výkony. Choreografie soubojů, jak už tu někdo psal, je bezesporu výborná a řežba je to brutální. Vůbec nevadí, že normální člověk by nevstal už po první ráně. ()

zuzulatomas

Toto pokracovanie bolo podla mna lepsie ako jednotka, ale ked som dopozeral film a zamyslel som sa zistil som, ze vela veci ktore boli v jednotke dale sem :( Ako napr. v jednotke : Mam znameho v lekarni a ja v kuchyni mozme ho nadrogovat. V dvojke ho nadrogovali a to tak ze mu to dali do vody. Ale velke plus pre mna bolo to ze to nebol klasicky box ale thai box. Som zvedavy na trojku, co prinesie :) ()