Letiště

Česko, (2006–2007), 97 h 56 min (Minutáž: 44–54 min)

Hudba:

Roman Holý

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík (více)

Série(2) / Epizody(118)

Seriál Letiště navazuje na tradici seriálů z atraktivního profesního prostředí. Jak už název napovídá, tentokrát jde o místa spojená s létáním a lidmi, kteří k němu patří. V prostředí vzbuzujícím fascinaci, respekt a někdy i obavy se odvíjejí osudy lidí, pro které je létání všední součástí života. Letiště je tedy příběhem o letuškách a stevardech, o pilotech velkých i malých letadel, ale i o všech ostatních, kteří s nimi spojili život. I tito lidé pochopitelně prožívají nejrůznější vztahy, krize, profesní i osobní prohry a vítězství. Jejich životy hýbou intriky, mezigenerační konflikty, mají starosti s výchovou dětí, nacházejí jistotu v přátelství i uspokojení v práci. Hlavní postavy příběhu nás přivedou do dvou základních prostředí: dopravních aerolinek Central Airlines se základnou na pražském letišti Ruzyně a na malé sportovní letiště u Prahy. (oficiální text distributora)

Šušu odpad!

Bývá pravidlem, že vše do čeho se pustí prima, to skončí katastrofou. Stejně tomu tak bylo u seriálu letiště. Zajímalo by mě za jakou částku se rozhodli herci na této hovadině úšastnit. Naprosto mimo realitu. V každém díle nejméně jedna bomba nebo terorista.. ()

JUX

rozhodne nejlepsi komercni serial za poslednich par let. Uz jen to, ze jsem odsledoval pres polovinu dilu. V porovnani se vsema Pojistovnama, Ordinacema atd je to v podstate skvost ()

sako44 odpad!

Na letiště jsem byl 2x v životě, ale kdybych si vzal do ruky kameru a natáčel, tak věřím, že to bude realističtější než tahle česká vykopávka! ()

trollfjord

Kdy jsem to sledoval prvne, byl jsem prijemne prekvapeny ale neco mi tam vadilo. Pri opakovanem shlednuti mi bylo vse jasne. Ten serial ma veliky problem, jmenem Zuzana Norisova a ten frajirek co hraje syna reditele Fily. Hlavne ale Norisova je neuveritelne nechutnou postavou. Ovsem tvurci tento serial natocili velmi amaterskym zpusobem. Dva priklady. Sanitka veze Anicku po kolapsu v letadle do nemocnice ve Frankfurtu.Vyjizdi z letiste. Je vecer. Strih, divak sleduje jinou rovinu pribehu. Strih, opet jede sanitka, Je jasny den a sanitka dojizdi do nemocnice. Nebo ty komentare v Polstine. Hlavne role pana Milosze je barbarstvim. Polstina ktera zni jako mix slovenstiny, rustiny a cinskeho dialektu je sluchrvouci. Jinak ale prijemne pokoukani. ()

bratr_jezek

Začalo to jako zajímavý počin (seriálů z letiště moc nemáme), zajímavé herecké tváře, snaha konkurovat tehdy úspěšné Ordinaci. Bohužel vše začalo váznout na tom, že Anna Šišková trochu přehrávala, Zuzka Norrisová přehrávala o trochu víc, Bohouš Klepl nehrál pro jistotu skoro vůbec. Maroš Kramár není natolik dobrý, aby to utáhl sám, další tváře je jen seriálová výplň a zápletky se pomalu roztékají do nekonečné vztahovky s úrovní mexické telenovely. ()

RenataD

Seriál mě docela bavil. Především Bohouš Krepl zde byl nezastupitelný. Asi nejlepší z "nekonečných" seriálů. ()

Khotzilla

nenáročná, ale pohodová záležitosti. Vůbec nechápu to nízké hodnocení - mezi českými seriály spíš patřil k tomu lepšímu ()