Letiště

Česko, (2006–2007), 97 h 56 min (Minutáž: 44–54 min)

Hudba:

Roman Holý

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík (více)

Série(2) / Epizody(118)

Seriál Letiště navazuje na tradici seriálů z atraktivního profesního prostředí. Jak už název napovídá, tentokrát jde o místa spojená s létáním a lidmi, kteří k němu patří. V prostředí vzbuzujícím fascinaci, respekt a někdy i obavy se odvíjejí osudy lidí, pro které je létání všední součástí života. Letiště je tedy příběhem o letuškách a stevardech, o pilotech velkých i malých letadel, ale i o všech ostatních, kteří s nimi spojili život. I tito lidé pochopitelně prožívají nejrůznější vztahy, krize, profesní i osobní prohry a vítězství. Jejich životy hýbou intriky, mezigenerační konflikty, mají starosti s výchovou dětí, nacházejí jistotu v přátelství i uspokojení v práci. Hlavní postavy příběhu nás přivedou do dvou základních prostředí: dopravních aerolinek Central Airlines se základnou na pražském letišti Ruzyně a na malé sportovní letiště u Prahy. (oficiální text distributora)

Pirabin odpad!

Tento intelktuální seriál si nezalouží hodnocení děje, na ukázku poslední scéna. Z celkového počtu 7 slečen 4 porodili, a 3 narostlo bříško. V posledním záběru, všechny tyto ženy s dětmi a břichy(+Bob Klepl) mávají odlítajímu letadlu. Napadá mě jen jedna věta...,,Bože? Proč?" ()

balba

Zuzana Norisová co by letuška je v tom to seriálu super hlavně , když jí slyším mluvit tak se u toho dosti zasměji.Mě to přijde jako by chtěla zpívat.Klepl a Matásek jsou též borci. ()

rakovnik odpad!

To je neuvěřitelné, na co se vynakládají dnes u nás peníze. Kdo se kouká na takovou slátaninu? U zápletek jsem se nahlas smál, bohužel to nebylo účelem tvůrců. K tomu, aby mi bylo na zvracení, mi stačily i upotávky. To jsou na tom dnešní herci (včetně herců Národního divadla) tak špatně, že hrají i v takovémto braku? Hnus. ()

Elyssea

nevím, co tomuhle seriálu dát... jedna epizoda na ohodnocení nestačí, ale obávám se, že by to byl odpad! P.S: Zuzana Norisová je OTŘESNÁ!! ()

cariada

Zase tak špatný to nebylo ,občas jako zvuková kulisa se to nechalo. Určitě lepší než ty nekonečný zamilovaný seriály. ()

ad odpad!

Náhodou jsem prošel kolem zapnuté televiza, viděl jsem jenom 5 minut... I kdyby TOHLE bylo čirou náhodou těch nejhorších pět minut z celého seriálu, tak za jejich neuvěřitelnou stupiditu si minimálně odpad! zaslouží... ()

MarekT

Samozřejmě, že tento seriál za moc nestojí, ale tomuto bych udělil takové zvláštní osobní ocenění - asi nejlepší seriál z nové české seriálové vlny. Paradoxně je zde jedna z nejhorších hereček, resp. postav - nad Norisovou jsem jen zíral. ()

zette

Takovy ten pro dnesni dobu dementni serial, ktery je dobry na to, ze si divak vycisti hlavu a to spolehlive... Jedine v cem se lisi od ostatnich je atraktivnejsim prostredim a pak Zuzanou Norisovou..., neco podobneho jsem asi jeste nevidel.-). ()

Sokkk_y

Původně jsem seriál Letiště považoval za jeden z mnoha sračkových výplodů tuzemských televizí, které na nás v poslední době chrlí více a více rádoby seriálů. Když jsem ale zhlédl Horákovi, Velmi křehké vztahy a Ordinaci (která má naštěstí zimní přestávku), tak jsem si řekl: "Ty vole, vždyť tohle je skvělej seriál!".... Lhal bych, kdybych psal, že se na tenhle seriál pravidelně dívám. Doposud jsem viděl jen pár dílů, a to ještě ne ani celé. Ale minulý týden jsem to nějakým doposud neznámým způsobem přepl na Primu (pro případnou reklamu máte povolení to vypípat) a díval jsem se na celý díl. Ano na celý - od začátku do konce. No a dneska jsem se díval na další a mám strach, že v úterý (nebo kdy to dávaj) to zapnu znova. Asi jsem už na tom dost blbě.... no ale každopádně mi zatím pořád dochází, že jde jen a jen o český nic moc seriál, který je výjimečný jen v tom, že se odehrává na letišti, což je skvělé místo na skvělé náměty (které mi nějak tu chybí). Jo a taky bych málem zapoměl na jinak protivnou Norisovou, jejíž "blondýnskej" hlas, který z ní dělá absolutní... letušku (nic proti lítajícím stevardkám).___ To nějak shrnu: Letiště je v celosvětovém měřítku absolutní sračka, ale v tuzemském měřítku je to jeden z nejlepších seriálů natočených v posledních několika letech. Ukamenujte mě, ale je to tak. ()

A.L.E.S.

Viděl jsem jeden díl a stačilo mi. Ale jsem rád, že jsem loutkoherce Klepla viděl v trochu vážnější roli, než obyčejně hraje. ()

adams89 odpad!

Tv Prima by se měla zamyslet nad svými seriály, protože jeden vedle druhého je to samá nulaprocentní tragédie! Letiště samozřejmě není vyjímkou, i když první upoutávky na něj vypadaly celkem nadějně. Problémem číslo jedna tu je role ukňápané Zuzany Norisové, která tímhle jako herečka hluboce poklesla. Celý seriál je naprosto o ničem. To už ta Rodinná pouta se mi líbila víc, a to je co říct!0% ()

Wall-E

Jedna hvězdička za Zuzanku Norisovou, protože co tam předvádí mě vždycky rozesměje... Jinak klasická tuzemská pokleslá televizní zábava. ()

honza7 odpad!

Představte si sračky typu: Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Ulice a další debility v jednom seriálu. Jediné jiné je, že se to odehrává na letišti. FUJ FUJ FUJ!!!!! ()