Letiště

Česko, (2006–2007), 97 h 56 min (Minutáž: 44–54 min)

Hudba:

Roman Holý

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík (více)

Série(2) / Epizody(118)

Seriál Letiště navazuje na tradici seriálů z atraktivního profesního prostředí. Jak už název napovídá, tentokrát jde o místa spojená s létáním a lidmi, kteří k němu patří. V prostředí vzbuzujícím fascinaci, respekt a někdy i obavy se odvíjejí osudy lidí, pro které je létání všední součástí života. Letiště je tedy příběhem o letuškách a stevardech, o pilotech velkých i malých letadel, ale i o všech ostatních, kteří s nimi spojili život. I tito lidé pochopitelně prožívají nejrůznější vztahy, krize, profesní i osobní prohry a vítězství. Jejich životy hýbou intriky, mezigenerační konflikty, mají starosti s výchovou dětí, nacházejí jistotu v přátelství i uspokojení v práci. Hlavní postavy příběhu nás přivedou do dvou základních prostředí: dopravních aerolinek Central Airlines se základnou na pražském letišti Ruzyně a na malé sportovní letiště u Prahy. (oficiální text distributora)

Felisr

Co pamatuji, tak to zas nebylo tak strašné. Jednu hvězdu dávám už jen za to, že seriál nebyl z doktorského prostředí, druhou za "Tajgra Filu" Klepla ;-) který si svou absurdní roli užíval, (vlastně proč píšu absurdní, jeden z mých šéfů je totéž jak přes kopírák) a třetí hvězda je za pokoukáníčko na fešáky Dyka, Řezníčka i Kramára. Když si odmyslím nesympatickou Šiškovou a přežiju Matáska s Norisovou, tak se na to i dalo koukat. ()

Prubner

Jediný nový český seriál, který mě neuráží a který mě dokonce i zaujal. Výborná hudba, slušná režie, sympatičtí a dobře hrající herci (hlavně Kramár, Bydžovská, Špalková, Dyk). Šišková je snesitelná, jen Norisová mě hrozně irituje. Je to sice hezká kůstka (a v osobním styku příjemná holka, měl jsem tu čest), ale za tenhle "výkon" by měla viset za kšandy v průvanu. Jediným problémem je scénář. Autoři nejdříve rozehráli příběhy hlavních postav, ale pak začali uhýbat k příběhům vedlejších či dokonce epizodních postav. V některých dílech hlavní figury zcela mizí a scenáristé se zabývají jejich rodiči, příbuznými, přáteli atd. Nic proti tomu, ale mělo by to být vyváženější. A taky by mohli vymyslet trochu poutavější děj, zatím se toho moc neděje, nikomu nic nehrozí, opravdové "drámo" zatím chybí. ()

rafix odpad!

Viděl jsem jeden díl tohoto stupidního seiálu a stačilo mě to. Je to hovadina ze které mě bylo špatně. ()

garry odpad!

Pokud má seriál 118 dílů a scénář nepsal William S. pak nemůže být dobrý. Přetrpěl jsem dva díly. Televizní vycpávka mezi reklamními bloky. ()

Goodlooker

Bezproblémová kravina - tak bych Letiště hodnotil po prvním díle. Předvídatelně vykreslený příběh, nic moc charaktery a pravděpodobně i nulová seriálová hodnota. Přesto se na tento primácký seriál dá zatím dívat bez újmy. 40% ()

Marv odpad!

Tohle nejde mít puštěný ani jako zvukovou kulisu a to díky hlasu a projevu jedné z hereček, mluví jako naprostej debil, tý bych dal maximálně němou roli v Simpsonech. ()

SonyLucy

Scény se opakují pořád dokola, dokonalé Beverly Hills. Každý to táhne s každým. Nejhorší jsou neodborné scény např. u soudu nebo návštěva soc. pracovnice, to mi doslova pije krev! ()

henrykz

Není to sice žádný trhák a postava Zuzany Norrisové dost leze na nervy (ale Zuzanka ne), ale už jenom kvůli Bohumilu Kleplovi dávám lepší průměr, protože ty hlášky, které produkuje, to je pecka! Navíc jak už tu padlo, děj se odehrává v neobvyklém prostředí, což je určitě zpestření dnešní rutiny. ()

DansteR odpad!

Blbost na entou z českých studií. Vážně se na to nedá dívat, ale člověk se možná občas zasměje jak je to ubohé :-D ()