Letiště

Česko, (2006–2007), 97 h 56 min (Minutáž: 44–54 min)

Hudba:

Roman Holý

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík (více)

Série(2) / Epizody(118)

Seriál Letiště navazuje na tradici seriálů z atraktivního profesního prostředí. Jak už název napovídá, tentokrát jde o místa spojená s létáním a lidmi, kteří k němu patří. V prostředí vzbuzujícím fascinaci, respekt a někdy i obavy se odvíjejí osudy lidí, pro které je létání všední součástí života. Letiště je tedy příběhem o letuškách a stevardech, o pilotech velkých i malých letadel, ale i o všech ostatních, kteří s nimi spojili život. I tito lidé pochopitelně prožívají nejrůznější vztahy, krize, profesní i osobní prohry a vítězství. Jejich životy hýbou intriky, mezigenerační konflikty, mají starosti s výchovou dětí, nacházejí jistotu v přátelství i uspokojení v práci. Hlavní postavy příběhu nás přivedou do dvou základních prostředí: dopravních aerolinek Central Airlines se základnou na pražském letišti Ruzyně a na malé sportovní letiště u Prahy. (oficiální text distributora)

Milan25 odpad!

Něco tak strašně umělého jako je toto jsem už dloho neviděl. Seriál udělaný jenom pro prachy, mizerní herci, nápad žádný, prostě totální odpad. ()

Slimak odpad!

Jedna z největších kravin poslední doby...To bylo Bazén,Ulice,Letiště,Dobrá čvrť....až se budu jednou nudit tak natočím třeba Chodník....bude to lepší zábava. ()

Paity

Přes poměrně nabité obsazení swe nedá říci, že by to byl bůhví jaký zázrak z hereckého hlediska. Ale třeba hlavní protagonisty příliš svazoval scénář, to opravdu nemohu posoudit. Skutečnost je ale taková, že studiovost a přihlouplé zápletky dělají z tohoto seriálu škvár. ()

jasiska

Je to len česká telenovela, čiže nikto nemôže očakávať nič svetoborné a preto ma prekvapuje, prečo až toľko veľa ľudí dáva odpad. Samozrejme, že vieme, čo bude v ďalšom dieli, kto sa s kým dá dopkopy, kto koho zažaluje,..., ale veď v tom je predsa to čaro, že si celá rodina potipuje a niekto má pravdu:-) Odhliadnuc od jasne telenovelového deju, je to ale celkom únosný seriál (najmä v porovnaní s takými "umeleckými výtvormi" ako Rodinné putá a Krehké vzťahy) a napriek zrejmému faktu, že na Fox TV to nemá, stále vidno, že narozdiel od tých slovenských "seriálov", ktoré nás v súčasnosti zaplavujú, to robia ľudia, ktorí to aspoň trochu vedia: Podľa mňa Norisová až TAKÁ blbá byť nemôže, čiže to pripisujem jej hereckému talentu. Jak sa objaví dvojka Klepl-Bydžovská, je zaručené, že bude sranda a Matásek hrá tú sviňu s takým apetítom, že konec:-) ()

peetriss

Abych nebyl zase až takový škarohlíd, není to taková zoufalost jako seriály typu Ulice, VKV apod., ale stále se jedná o neuvěřitelnou blbinu. 10%. ()

J*A*M*A*L odpad!

Naprosto zbytečná ztráta času a zbytečnost, které už se ani nedivím, že je to sračka a ztráta času. Těch "srakoidních" českých seriálů už bylo natočeno tolik, že už se ani nemusím vztekat, rozčilovat a být naštvaný za ztracený večer, i když mě zbytečně zmarněný večer dokáže naštvat. Kdy už těm českým tvůrcům dojde, že tyhle seriály jen dělají naší zemi ostudu? ()

petikacka

Náhodou u toho se člověk mohl aspoň zasmát...Tedy chvílema...Jarda Plesl a Bob Klepl tu však byli sqělí...Za mě 60% ()

Milwa

Vydržela jsem asi 5 minut a když zuzana norisová začala šikanovat cizího chlapce, tak jsem nevydržela. Fakt prvoplánové a jen o něco lepší než příšerná pouta ()

Martyr odpad!

Vždy som mal cítil určitú antipatiu k telenovelám. Ale to čom mal možnosť vidieť dnes, presiahlo všetky medze. Za tak trápny únos lietadla, "scenár a herecké výkony" by sa nemusel hanbiť ani Ice-T a to už je čo povedať. Kramár zo seba na staré kolená robí totálneho dementa. Aby časom nezačalo byť módne "..ty si ako debilko z českej telenovely..."Proste totálny odpaaaad! ()

gonga

Koukám, jak tu všichni lijí kýble odpadu na seriál, u Zuzky Norisové je zajímá jen její nevšední krása...Tenhle seriál ale je docela prdel! Pro mě svým způsobem kultovní záležitost, byť ne všechny díly. A Zuzanka je opravdu kouzelná. Jo, sorry Bobe, ty taky. Ale tak...jinak. Zajímavé komentář-Rex mundi - Ranč u zelené sedmy je opravdu brutka, já nevydržel nikdy ani tu minutu, Cartouche- ty hrubky jsem taky viděl! ()

ypres.bass

Pokud se na to díváte v počítači a máte možnost přetahovat hluché scény, tak ten seriál není vůbec špatný. Zpočátku občas nuda, ale pak se to rozjede. Občas se najde série třeba pěti dílů které jsou nic moc, ale to nevadí. Maroš Kramár a Alois Švehlík a především Bob Klepl odvádějí vpravdě mistrovskou práci. Za Zuzanu Norisovou odvádí její práci její nohy stejně tak za Lindu Rybovou, Aňu Geislerovou a Krystýnu Novákovou. Oceňuji také výkon Anny Šiškové, ale její podání bylo občas trošku nevěrohodné. Karel Halama v podání Davida Matáska je záporák záporný a ještě zápornější. --------- Co mi ale vadilo, tak postava Tomáše v podání Vojtěcha Dyka. --------- Při psaní bakalářky to mám puštěné na okýnku asi 10x8cm v rohu obrazovky a po dvou týdnech kdy jsem sjel celý seriál přemýšlím že si to dám znova. --------- A doporučuji k očím vašim Pepu Poláška jako ratardovaného Vladimíra. ()

boyd. odpad!

prosím kdy už to skončí? matka to pořád sleduje takže sem tam něco zaslechnu z vedlejšího pokoje, to je fakt děs a nejvíc mi pije krev ta nemožně jodlující kráva, seriály tohoto typu fakt nemusím, hotový výplach mozku!!! ()