geo311

Dlouho jsem přemýšlel o důvodu, proč bych měl dát víc hvězdiček. Kvůli dobrým hercům? Kvůli dobrým efektům? Kvůli hlavní myšlence, která je jasná a stejná (dokonce dvojitě) od začátku do konce? Kvůli dokumentárnímu stylu kamery? Kvůli vyvrcholení, které trvá posledních 10 vteřin? Nepřišlo mi to ani zábavné, ani napínavé, ani hluboké. Ze 115ti minut jsem se 100 minut nudil. ()

Le artist nova

Průměrnej film, bohužel až závěrečná třetina bylo o něčem a to ani nějak převratná. Možná někoho naštvu ale docela sklamání na Darrena. ()

george82

Tak to mě chytlo za srdce asi jako Randyho v poslední scéně. Nikdo se nehodil pro tuto roli více, než Rourke, který se svým životem více než bojoval. Osamělý muž snažící se ke konci kariéry někam začlenit ač neúspěšně. Proto se vrací k těm, kteří ho zbožňují...ke svým fandům a k tomu, co jediné umí. Být Wrestler. Brilantní. 85% ()

juditik

No, nedá mi to..WRESTLING NIE JE ŠPORT...je to len nejáka rádoby sadomaso reality show, na jednej strane s chorými ľudmi, čo to sledovaním celé podporujú, vrážajú do toho peniaze - a ešte sa pri tom aj bavia, na druhej strane s chorými 'športovcami', ktorý to robia pre...slávu, peniaze, či nedajbože česť? Neviem...Tento film sa mi síce snažil predstaviť wrestlerov ako jednu veľkú štastnú rodinu, no nepochodil. Aspoň nie u mňa....ALE, odhliadnúc od tohto všetkého, mi tento film tiež ponúkol smutný príbeh chlapa, ktorý je na konci svojich síl, kariéry, svojho života, opustený, bez rodiny, so silným pocitom toho, že okrem rozbíjania stoličky o súperovu hlavu toho v živote veľa nedokázal. Rourke do tejto role dal všetko, klobúk dole, zblajzla som mu to aj s navijákom. Vysoká spokojnosť... ()

DJ Kritik

Skutočne nostalgický film, kde kamera neskutočne navodí pocit beznádeje a bezvýchodiskovú situáciu. ... ... ... ... ... .... .... .. .. .. Vtiahnutie do deja: ***** Dramatičnosť: ***** Realita: **** ()

jafuska

ačkoliv je to sportovní film, a mám je docela ráda, tohle bohužel není nic pro mě, v ringu mě to tak nevadí, když bojují, ale hodně krve, kde je to jasně daný, to mě hodně vadilo, pro fanoušky tohoto sportu to bude fajn film, ale pro nesportovce, a neznalce tohoto sportu to moc není bohužel ()

zly.dvojce

Kterak génius upadnul do šedi lehkého nadprůměru. Se strachem sleduji poslední Aronofskyho tvorbu v podobě laciného pozlátka prázdné fontány a přimočarého útoku na melancholii uvadajících čtyřicátníků v podobě Wrestlera. ()

Cavader

Roura si opravdu zasluhuje poklonu. Konečně se objevil film, ve kterém nevypadá blbě, když v něm brečí chlap. Mickey zde působil tak dokonale přirozeně, až z toho běhal mráz po zádech. Tomuto filmu nemám co vytknout. ()

alpeew

Nemám ráda Rourkeho. Nesnáším filmy, kde se lidi tlučou (byť za účelem vydělání peněz). Naštěstí jsem ty krvavý detaily wrestlingovýho masakru skousla a užila si civilně (až dokunetárně) podané drama ne zcela běžného životního příběhu. Škoda, že Rourke nedostal toho Oscara. Tahle role si ho zaslozžila vrchovatě!! ()

Verunka84

Nemohla jsem to dokoukat. Fajn kamera, fajn efekty, ale prislo mi to takovy prazdny a divny. I kdyz Mickey Rourke je dobrej, ale proste toto nebyl muj salek kavy. ()

yaqwsx

Zhoršení oproti přechozí práci Aronofskyho, ale i přesto vysoce nadprůměrný film. Od začátku Arofonsky vím, kam míří a postupně stupňuje děj. Gradaci prokládá svými typickými záběry (např scéna, jak jde po ulici, nástup na scénu), které mě ještě více vtáhly do děje. A opět sází na dobré herce a opět se mu to vyplácí. Co mě trochu překvapilo, je na Aronofskyho poměry uzavřený a usedlý konec, který však filmu nějak neškodí. ()

dragonian

za snahu....o odrezany prst :) my si rozumieme..ze Randy :)) na moj vkus prilis linearne, prilis jednoliate, bez dejovych zvratov.. ()

Arcipes

Génius se zase předvádí... a jde mu to sakra dobře. Mezi jeho stylizovanými majstrštyky jde skoro o zjevení - nikoliv co se kvality díla týče. Ta se udržuje na hladině "Aronofsky's Average Quality of Extreme Cinematic Experience". 5/5 ()

oasismanik

Tak som sa vďaka Aranofskemu vrátil do čias dávno minulých, keď som ulietaval na wrestlingu v TV. Veľmi dlho som bol v tom, že wrestleri sa bijú naozaj a že to nie je plánované, ako ma presviedčala mama. Ale jednoznačne ide o najslabší a najmenej výrazný z pomedzi trojice Aronofskych filmov, ktoré som zatiaľ videl /Requiem, Wrestler, Black Swan/. A to aj napriek tomu, že je spomedzi tejto trojice najmenej mainstreamový...8/10 ()

kubas369

Podobné filmy v poslední době rostou jako houby po dešti. Vyjmečnou věc s toho dělá teprve pan Mickey Rourke, který mi připadá jako kdyby v tomto filmu doopravdy nehrál ale jen tak mimochodem vyprávěl vlastní životní příběh. ()

RoninNiro

Asi to točil o sebe...nie určite to Mickey Rourke len tak nezahral, on to tožiž najprv prežil. Mickey Rourke bol určitú dobu svojho života na samom dne, lenže on tam zrel a dozrel do podoby, z ktorej priam grandiozne zahral Wrestlera. Mickey Rourke nám reprodukoval svoj život v príbehu skrachovanca, žijúceho zo zašlej slávy, akých sú americké mesta plné. A urobil to tak nádherne a čisto. Scéna zo supermarketu, scéna, keď si pichá do zadku steroid pred trénigom, scéna z autogramiády dedkov wrestlerov, koho nemrazilo je bezcitný. A výťazný opus bojovníka pred svojím publikom ma dojal, aj keď sa dal očakávať po dvoch tretinách filmu. ()

Vanguard77

Já na ty dramata moc nejsem. I přesto se mi Wrestler jako film líbil, mám rád Mickeyho Rourka a kvalita jeho výkonu je nepopiratelná. ()

nula87

Aronofsky natočil ryzí, přímý film bez jakýchkoliv kudrlinek, který stojí a padá s Mickeym Rourkem. Sportovní drama, tentokrát ne jako hrdinský epos o dřině, pádu, vstanutí z popela a závěrečném velkém vítězství (kterých jsme viděli spoustu), ale naopak sledujeme tu část Randyho životní horské dráhy, která vede už jen dolů a na návrat na povrch nemá nejmenší šanci. A Aronofsky přesto, že je to úplně jiný film, než jeho předchozí, obstál velmi dobře. 85% ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis