poster

Sinsegye

 • Jižní Korea

  신세계

 • Slovensko

  Nový svet

  (festivalový název)
 • USA

  New World

Drama / Krimi / Thriller

Jižní Korea, 2013, 134 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Philcze
  ****

  Lahůdková gangsterka bodující jak vynikajícím obsazením, tak skvělými náznaky brutální akce. Zdaleka nejlepší jsou ale docela běžné dialogové scény, kde se zkrátka baví dva chlápci v zapadlým skladišti nebo na fotbalovým stadionu a napětí při nich vystřeluje vzhůru. Škoda, že po mocném gradování ve dvou třetinách ještě následuje pomalejší konkluzivní dvacetiminutovka. I s ní je ale Sinsegye perfektní korejskou žánrovkou. 85%(13.8.2013)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Kvalitní Gangsterka! Pečlivě propracovaný příběh, skvěle vybudované vztahy s postavami jak kladnými tak zápornými,avšak stopáž 135 minut je celkem ubjíjejcí, akce je minimum a napětí se taky moc nedostavilo,což mě lehce zklamalo,ale na 4* to vytahuje excelentní scéna ve výtahu, kde si hlavní hrdina hravě s nožem poradí s 7 chlapy a to mi téměř vyrazilo dech ! 70%(26.7.2013)

 • PetrPan
  ****

  Korejský film s velkými koulemi. (věnováno shushee)(24.7.2014)

 • verbal
  ****

  No nevěřím svým šikmým očím! Korejský!!! film, na který se dá v pohodě dívat, prostý jakéhokoliv obvyklého ťamanského čurákování, excelentně natočený a dokonce strhující a zábavný! Herecké výkony neposoudím, protože na to, abych byl expert na opičí mimiku zase tak dlouho před šimpanzím výběhem v Zoo nepostávám, po dvaceti minutách jsem byl opět totálně v hajzlu a nerozeznal, který je King a který Kong, nicméně stejně se nakonec všichni vzájemně umlátili bejsbolkama a zbyl jenom jeden, a ten byl docela sympatický a ani neměl moc vyhřezlou prdel. Prostě takový exotický Kim-Scor Sese namixovaný s kapkou Forda Kofoly. Na závěr mi dovolte, abych parafrázoval jednoho z hrdinů, nevím sice, který to byl, ale sem tam vyběhl z tlupy a byl více vidět: "좋은 빌어 먹을". Naprosto se s tímto prohlášením ztotožňuji!(25.7.2013)

 • Tuax
  ***

  Moc mě to nebralo, poslední půlhodina, která měla být tím hlavním, mě dosti nudila. Takové drama o rozporu být, či nebýt, nechat žít, či zemřít, za koho se postavit, že život mafie není peříčko a životy nastrčených špiclů je ještě obtížnější. Jenže to je vše tak nějak obehraná písnička a forma s jakou je to pojato v tomto filmu mi to příliš nesedlo. Yanbianští dělníci byli asi jediným příjemným osvěžením, které to trochu vyváželo z té rutinnosti. Ke všemu jsem to dokoukal až na potřetí, takže víc jak tři hvězdy, těžko mohu dát. Pro mě zklamání, příliš dlouhé a nezáživné Korejské hrátky s mafií. 6/10(15.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace