Reklama

Reklama

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

  • USA Batman v Superman: Dawn of Justice (více)
Trailer 2
USA, 2016, 151 min (Special Edition: 183 min)

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks) (více)

Kamera:

Larry Fong

Hrají:

Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Kevin Costner, Scoot McNairy (více)
(další profese)

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti. (Freeman Ent.)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

to se zaměstnanci, mi přišlo jako u vojáků, dokuď hlavní velitel nezavelí k ústupu nesmějí opustit svoje stanoviště i kdyby já nevim co, to ohledně převlečení Batmana, když sem hrál a hraji Arkham Sérii, tak Batman má po městě po schovávané různé skrýše, kde má to základní vybavení, takže měl určitě u přístavu a ohledně Lexe který jde po Supermanovi, tak tady je celkem jasné, Superman je hrozba bude kazit obchody a různé experimenty, které určitě nejsou košér 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

jsme to tu už řešili, takže

Jak Lois věděla že se S bije s Doomsdayem a že ho zabije právě Kopí? proč ho hodila do vody a pak se pro něj hned vrátila? věděl Luthor že Bruce je Batman? proč čekali Waynovo zaměstnanci až jim Bruce signál že mohou opustit budovu když Metropolis bylo pod utokem? to si Batman stihnul zaběhnout domu se převléct po boji se S a zpátky letadlem a mezi tím měla Martha jen deset minut? jaká byla motivace Luthora že chtěl zničit Supermana? jeho vývoj nebyl žádný, to Superman neviděl přes kouř ale přes zdi vidí? asi bych si vzpomněl na další, ale jak řikám, mně se to moc líbilo i přes toto všechno, dal jsem tomu 5 hvězd takže se tu nechci hádat, to už tu máme za sebou pár stránek dozadu...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, BackPa

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

hele ještě včera sem se kloil k té druhé straně, pak sem šel do kina můj názor se změnil, takže tenhle film je precizně odvedená práce, která má možná někde nějaké mušky, ale ty sou malé, to Avengers 2 má obrovské chyby a všichni si to vychvalují 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

No spíš je to tak, že když se ti to líbí, nejsi tolik slyšet.

 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Mě se ten konec líbil. A můžeš mi dát příklad nějáké té chyby? Já si žádné veké nevšiml a ani malé, ale pravděpodobně tam asi pár chyb v detailech bude.

na příspěvěk reagoval Ratemus

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Nejsi jedinej je to tak 50:50 půlka lidí to odsuzuje jako blbost a druhá je z toho nadšená jako ty.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

nejsi,  mně se to taky moc líbilo, já byl nadšenej a to jsem fanoušek Marvelu i DC, prostě paráda, já si to užil i přes to kvantum chyb co to mělo a co jsem schopnej přiznat že tam jsou, takže to nehodnotim zaujatě....jen mi přišla škoda že závěrečná bitka byla zrychlená, nepřehledná a rychle utekla zatímco zpomalené záběry na houfnice při pohřřbu byly uplně zbytečné

 (hodnocení, recenze)

JSEM JEDINEJ KOMU TEN FILM PŘIJDE SKVĚLEJ? A to nejsem žádnej čtenář komiksů o historii postav v podstatě nic nevím a nejsem na straně MC ani DC, ale ten film byl prostě super. Všechno v něm dávalo smysl, stačí jen přemýšlet a postavy se nechovali dementně, ale logicky.  S 2. projekcí stále dávam 10/10.

na příspěvěk reagoval Ratemus, dragon94, Yoshitsune

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Paulie88

Mě se to líbilo. Ale tak já takové ty grafické orgie miluju a některé scény byly opravdu super. Docela mě mrzí ten slabší vykreslený příběh, resp. příběh byl dobrej a dával smysl, jenom prostě byl špatně reprezentován. Navíc Affleck i Cavill svoje postavy zahráli opravdu dobře. Bylo fajn, že se Batman už neupejpá a klidně zabijí záporáky.

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

Paulie88

Nejsi, ten mišmaš na konci byl hroznej  společně s hudbou připomínající nějaký indiány hrající na elektrickou kytaru to ve mě vyvolávali záchvaty smíchu který sem dokázala jen tak tak udržet :) 

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Sem jedinej, komu to CGI hlavně na konci přišla jako totální demence? Někdy si myslím, že čeho je moc to spíš škodí. Zlatý starý filmy a praktický efekty, na tohle se skoro nedalo dívat.

na příspěvěk reagoval CCCPrincess, BackPa, senin

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

BackPa

To je mi jasné, ale zrovna onen slet určitých uživatelů (senin, Duckman, Yoshitsune, Stallone) se opakuje v řadě diskuzí a vždycky to vede k jejich zaplevelení. Pravidla zde v podstatě nejsou, správce diskuzí k filmům taky ne, POMOvi to tak vyhovuje, a tak s tím holt nikdo nic neudělá. Leda můžeš sám přispívat k tématu těm trollům navzdory. 

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

dragon94

Já osobně bych se nedivil, kdyby po probuzení nebyl úplně v pohodě. Že by mu ruplo v kouli a nějakou dobu trvalo, než se dá zase do kupy.

Uživatel Ištván87 smazal svůj příspěvek.

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

A já myslel, že Cavill kecá, když nedávno řekl, že už začal posilovat kvůli natáčení JL. Teď mě připravil o ten moment překvapení :D:D

 

A Affleck je teďka někde zlitej a tváří se stejně smutně jako na tom pohřbu

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

samozřejmě že přežil vždyt bude JL a to by bez S nešlo přece...si myslim že to Bruce s Dianou nahráli tu smrt pro veřejnost :-D

na příspěvěk reagoval ThatKidMaty

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

ThatKidMaty

Pravděpodobně. I když nevím jak,, protože nebyl v záři slunce atd... Ale do JL je potvrzenej takže přežil. Stejně mi bylo v kině fakt dost smutně, když umřel. Možná i pár slz ukáplo.

na příspěvěk reagoval ThatKidMaty, Ištván87

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama