Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh amerického fyzika J. Roberta Oppenheimera (Cillian Murphy), vedoucího laboratoře v Los Alamos a projektu Manhattan, který vedl k vynálezu atomové bomby. (TommyZR)

Videa (3)

Trailer 6

Galerie (14)

Zajímavosti (10)

  • Rok pred premiérou vydalo štúdio Universal minútové promo na film cez platformu YouTube, neobvyklé v tom, že bolo prehrávané dookola v slučke formou nepretržitého živého vysielania. Jeho súčasťou bol časovač, napodobňujúci časovače pri výbušninách, ktorý odpočítaval presný čas do výročia historicky prvého jadrového testu, vykonaného dňa 16. 7. 1945 v Novom Mexiku, na ktorom sa zúčastnil aj Robert Oppenheimer. Svetová premiéra filmu bola stanovená na 21. 7. 2023, teda na nasledujúci týždeň po tomto výročí. (Phosphorus)

Související novinky

Oppenheimer bude nečekaně eRko

Oppenheimer bude nečekaně eRko

dnes

Nový snímek režiséra Christophera Nolana (Temný rytíř, Počátek) Oppenheimer se oficiálně stává jeho prvním eRkem za posledních 21 let. Naposledy mu byl tento rating udělen u filmu Insomnie. Důvody… (více)

Třetí Sherlock je nyní prioritou

Třetí Sherlock je nyní prioritou

22.04.2023

Dlouhé roky fanoušci čekali, kdy a jestli vůbec se rozjede produkce na třetím Sherlocku Holmesovi s Downeym, Lawem a Ritchiem. Poslední zmiňovaný mezitím od projektu odešel, jelikož měl v poslední… (více)

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

25.03.2023

Trend bobtnajících filmových stopáží pokračuje i letos a po 169minutovém Johnu Wickovi 4 se diváci pomalu ale jistě můžou začít připravovat i na další vydatné kousky. Čerstvě totiž byly odhaleny… (více)

Robert Downey Jr. krouží kolem remaku Vertiga

Robert Downey Jr. krouží kolem remaku Vertiga

24.03.2023

Bylo to nejspíš jen otázkou času, studio Paramount Pictures každopádně nyní oznámilo, že se chystá natočit remake slavného Vertiga. Thriller legendárního režiséra Alfreda Hitchcocka (Psycho) z roku… (více)

Reklama

Reklama