Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  *****

  Po přihlouplé jedničce je to jednoznačně úžasné překvapení a obrat ve kvalitě o 180 stupňů. Tam kde jednička nebyla schopná udělat krok správným směrem, tam dvojka přímo cválá! Postavy žijí a nutí nás jim fandit. Tobey působí konečně jako někdo, kdo se může skrývat pod maskou Spidermana a přitom to není plochý klďas, Kistern je krásnější než kdy jindy a Dr. Octopus stejně jako mladý Osbourne jsou perfektní nejednoznační záporáci, ne jen megalomani bez mozku a srdce! Takhle měla vypadat filmová adaptace Spidermana, tak je to správně!(22.1.2008)

 • D.Moore
  ***

  První Raimiho Spider-Man mě kdysi tak zklamal, že jsem se rozhodl pokračování raději ignorovat. Přitom jsem dnes zjistil, že druhý díl je lepší. Ne o moc, ale je. Sam Raimi se totiž díkybohu alespoň trochu oprostil od svého specifického stylu, což sice jeho věrné fanoušky asi rozzlobilo, nicméně Spider-Manovi to prospělo. Především akční scény jsou tentokrát skvělé a triky realističtější, Dr. Octopus v podání Alfreda Moliny je mnohem lepší záporák než Green Goblin, nezapomnělo se ani na humor... Není to tedy vůbec špatný snímek, ačkoliv si z něj kromě zmíněných akčních scén po pár hodinách nepamatuji téměř nic. Ještě lepší by to bylo s jiným hercem v hlavní roli nebo kdyby si Tobey Maguire vůbec nesundal masku.(11.5.2015)

 • golfista
  ****

  Comicsy moc v lásce nemám, ale tohle se mi fakt moc líbilo. Stejně jako u X-menů dle mého překonala dvojka jedničku (X-meni jsou ale přece jen lepší). Kdyby nebyla na každým rohu americká vlajka, trik s vykolejením nadzemky byl na úrovni těch ostatních a z Petera nedělali až přehnaně velkýho "loosera", možná bych ještě přitlačil :) .... Raimi je vynikající rejža a já při zjevení Bruce Campbella jen zamáčkl nostalgickou slzu... 90%(19.11.2004)

 • Anthony
  ****

  Druhý díl je pořád skvělou podívanou, i když jednička mi přišla trochu lepší. Jsou tu výborné akční scény (především nadzemka) jen by jich mohlo být více. Jsou tu výborné vtipné scény (Spiderman ve výtahu). Jsou tu ovšem i spíše průměrné až podprůměrné povídací scény (hlavně Peterova láska-neláska k Jane), které jakoby byly z nějaké telenovely. Padouch Molina se mi líbil víc než Dafoe z jedničky (který ani nebyl moc vidět), Tobey je ve své roli výborný, výkon Kirsten Dunst mi přijde pouze přiměřený.(12.9.2004)

 • Boss321
  ****

  Hodně povedené pokračování, které řadím na stejný stupínek jako první díl. Jen mi tu chyběl Willem Defoe a jeho Green Goblin, který mi přišel charizmatičtější než Dr. Octopus. Maguire ani Kirsten Dunst nezklamali a opět se na ně velmi pěkně kouká. Celkově jsem se dobře bavil a jít na to do kina, tak bych tohle pokračování docenil jiste ještě víc......(7.5.2008)

 • - Peter jezdí na mopedu Puch Newport, model 1977. Cyril O'Neil, který měl ve filmu na starosti vozový park, našel celkem 12 těchto modelů, ze kterých nakonec s týmem sestavil sedm funkčních modelů. Tři z nich byly zničeny ve scéně, kdy moped přejede auto prchajících kriminálníků. (HellFire)

 • - Scény, kde chodí Dr. Octopus (Alfred Molina) pomocou chápadiel, sa natáčali tak, že Molina bol zavesený na vysokej súprave vo výške 6,1 metrov a podľa potreby sa mohol kĺzať do strán. Neskôr mu pomocou CGI technológie doplnili chápadlá. (Greenpeacak)

 • - Ze začátku filmu, kdy Peter (Tobey Maguire) přinese pozdě pizzu do recepce, hodiny za recepční ukazují 14:06. Když je však o chvíli později Peter (Tobey Maguire) upozorněn, že přišel pozdě, ukazují hodiny o tři minuty méně. (Kroup4)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace