A.L.E.S. odpad!

Vzhledem k tomu, že jsem se na tuhle neskutečnou slátaninu musel koukat z donucení ve vlaku na cestě domů, jsem kousek toho nesmyslu viděl. Upřímně..., přišlo mi to trapné už v prvních minutách. Na Cohenovi nevidím nic legračního, snad se možná stalo to, že jsem se občas smutně usmál, co že to má jako znamenat. Tenhle film je možná určen pro takový týpky, co si v místnosti nesundají svou velkou kšiltovku, nosí o dvacet čísel větší trika, kalhoty proklatě nízko, boty, které nosí bez šněrování, pro týpky, co úmyslně padají po zemi a říkají, že tancují, pro týpky, kteří poslouchají hudbu, při níž jen nejapně žvatlají a plácají při tom do popelnice a mluví o věcech, kterým absolutně nerozumí. Jiný účel v tom vážně nevidím. Ostatně vše, co jsem zde popsal, možná sedí i na zdejší Cohenovu roli. ()

kurcatovium

Já vím, je to místy pěkně trapný, ale občas se člověk pěkně od srdce zasměje... A myslím, že proto byl tenhle film vytvořen. ()

Elví

No Ali A, no Ali B, no Ali C, no Ali eeeeeeeeeeeh....... D (?), no Ali..........eeeeeeeh..... E (???), but Ali G!!! Me is getta fuck ya all niggaz like not thiz fuckin' movie cauz itz fuckin' cool;)! RE5PECT ()

_DAVE_

Prumerna teenagerovska pseudo komedie s davkou fekalniho humoru a vubec vsim co k temto filmum patri. Proti Boratovi slabota. ()

xerno

Jsou filmy, které se pro jejich krásu a zvláštnost dabovat nedají, tento k nim patří. Je to naprosto děsně ujetá komedie, ale člověk se těm namachrovaným blbcům může smát po celou dobu - hned ze začátku, jak si Ali nechává lízat koule psem Tupackem a do pokoje vstoupí jeho babička... ()

Tomasso001

Tak přesně takové hodnocení jsem tu čekal. Tenhle film si najde příznivce jen mezi určitými skupinami, proto tu vidim na jedné straně desítky vysokých a na druhé spoustu odpad. Cohen tu rozehrál svůj typický humor, který mu vynesl slávu a desítky talkshow. Ikdyž jeho humor po shlédnutí více dílů už není tak originální a k smíchu, v tomto filmu je to dokonalost sama. Jeho hlášky z filmu slyším kolem sebe ještě teď. Je to hrozná bláznivina, to je jasné, ale skvěle sem se bavil. Bílý černochu Ali G, Restekp ()

LadyDevil

Uf uf, to byla síla..obdivuju sama sebe, že jsem vydržela se dívat až do konce:-D Jelikož je mi silně proti srsti nigga chování, nigga komunita a vůbec všechno hip hap hop, dobře jsem se bavila díky tomu, jak je tady ukázaná směšnost tohohle stylu, ale zároveň byl pro mě dost silnej nápor vydržet se koukat na film, kde mě touhle tématikou krmí od začátku do konce. Najde se tu hromada opravdu pikantních vtipných pasáží, ale místy je to z mýho pohledu jaksi nechutně-trapný..no aspoň vim, že Sacha Baron Cohen není opravdu nic moc pro mě;-) Ale originalita se tomu nedá odepřít, to musim uznat:-) ()

gjjm

Možná mírně nablblé, ale přece jenom zábavná parodie na hiphopovou kulturu (hip hop je druhá až třetí nejhorší věc na světě) v cohenovském stylu :) restekp! :) ()

T-pack

Sacha se mi timhle trefil do vkusu. Šílený, parodizující a sprostý. A to sem to slyšel s dabingem, v originále by to jistě bylo lepší. A nepřijde zkrátka ani Borat, i když Ali G je mi bližší... ()

KitFisto

Jo jasně někdo řekne že to je radoby cool, že to je uplně hustý humor a Sacha Baron Cohen je krutý týpek, ale mě přesvědčil jenom v Boratovi a jeho ujetý a fekální humor nemám rád a vůbec nic mi to nic neříká. ()

VanTom

Bacha, je to opravdu totální píčovina, ale obsahuje několik vydařených vtipů, tak proto ty dvě hvězdičky. Bohužel je chvilkama také velmi trapná a nechutná, že by si ani odpad! nezasloužila. Ale také v ní hraje božská Rhona Mitra (první představitelka herní Lary Croft), takže hodnocení ponechám na těch dvou hvězdách. ()

fefee

Komédia o chlápkovi menom Ali G a jeho veľkého prirodzenia...trápne. Miestami som sa pobavil to ano ale Borat je na tom omnoho lepšie... ()

hroubek

Nebudu obhajovat, že je to geniálně vtipný jako Borat, protože není.Ali G totiž celou dobu balancuje na hraně mezi kvalitní zábavou a nevkusem.Naštěstí pro nás je tam více kvalitní zábavy. ()

cross

Díky tomuto filmu mám konečně jasno! Bezpochyby nejperverznější, nejúchylnější a nejtupější teen-komedie natáčejí v Anglii. Já se sice trochu pobavil a zasmál, ale to je vrozená vada, takže pozor na to! ()

s.e.p.p

Tenhle film mě snad nikdy neomrzí. Ano je to vlastně strašná hovadina, ano ke konci už tempo a kadence vtipů docela dost klesá, ale pro mě už se tento Cohenův první celovečerní flák stal kultovní záležitostí ... ()