Ceberus

Původně jsem tomu dával myslím horší dvě hvězdy kvůli fekálnímu a sexistickému humoru, což mě vždycky odradí. Ale když jsem to viděl podruhé, z nějakého důvodu už jsem to tolik nevnímal a nepřipadalo mi, že by tam toho bylo tolik. Naopak byl Ali G tentokrát celkem roztomile debilní, takže mě to z nepochopitelných důvodů bavilo. Asi se mi na druhý pokus podařilo vypnout dostatečně velkou část mozku. :-) ()

rublik05

Nehorázně ulítlá komedie, silně hraničící s trapností a nevkusností, která sice pobaví svou jednoduchostí a bezprostředností, přesto mi některé scény přišly až zbytečně moc perverzní nebo naprosto hloupé. Dřív jsem Aliho G žral mnohem víc, dnes už mi nepřijde ničím zajímavý, styl humoru mi vůbec nic neříká a vlastně mi ani není jasné, s jakým cílem se tento film točil. Nevšiml jsem si nějaké velké provokace či kontroverze, oproti novějším "protest" filmům nebo pozdějším Cohenovým snímkům. Jedinou výhodou je poměrně kratší stopáž a několik fakt vtipných scén, takže se to dá přežít, ale příště se snímku raději vyhnu velkým obloukem. 2/10. ()

sigi2

Posudzovať toto dielko z hľadiska "filmových" kritérií - nedá sa hovoriť o scenári, réžii ani hereckých výkonoch - a vyjde nám z toho nanajvýš tak 20%. Presne takéto hodnetenie je charakteristické pre tých, čo nikdy nevideli Da Ali G Show, Keep it real je podľa nich pozdrav harlemských rapperov a Borat Rasputinov kamarát zo škôlky. Pre všetkých ostatných ( a teda pre fanúšikov Aliho G) je však tento film povinnosťou a zaručenou zábavou. Štyri kvôli pár hluchým miestam. ()

AlexDLarge

Vím, že mezi těmito hodnoceními vypadá to moje trochu scestně, ale mě tento snímek opravdu hrozně bavil. A to jsem ho viděl několikrát. Pokud nebudete očekávat žádnou intelektuální zábavu a pokud máte rádi sérii Scary movie(především ty sprosté fóry), tak si tento "klenot" zamilujete. ()

Fildas

Tento snímek je tak přitrouble praštěnej až to navádí k záchvatům smíchu. Hodnocení jsem dal bez přemejšlení, kdybych kdybych o tom přemejšlel bylo by to odpad ()

astraal odpad!

Na střední jsem ze všech stran slyšel jaká je tohle prd*el. Nu tak se na to podívám. Zasmál jsem se tuším jednou jinak mi to přišlo k uzoufání trapný. Podle mě jasný odpad. ()

DjMetal

Tak toto je pecka. A k tomu si tam zahral aj Borat z Kazachstanu (to meno tam mal), ktory si o 4 roky natocil film a bol taktiez peckovy. Perfektne som sa na tomto filme pobavil. Ali G ako novy politik to da vsetko na spravnu mieru- ´´Ať to frčí´´. Tie jeho hlasky. A potom zhuleny pri pozerani tvrdeho porna vacsinou z Nemecka. :D:D....no ja mam dost. Sacha Baron Cohen - RESPEKT !!! ()

filip289

Pre mňa je tento film obrovské sklamanie, tak isto ako Scary Movie 1. Určite sa nevyrovná Boratovi alebo novšiemu Brunovi. Neviem či to bolo dabingom, ale toto mi proste nesadlo, bohužiaľ. ()

Bounded

Cohenův slabší kousek, které si zaslouží nostalgické hodnocení kvůli pár povedeným vtipům a kvůli tomu, že jsme se mu s kamarády smáli už na základce. Podle mého názoru je to správná parodie na gangsta kulturu narozdíl od takového Nevyhrožuj. ()

Speck

Docela dobrá sranda plná trefných gagů, bohužel chvílemi za (či pod) hranicí trapnosti. Křivka jako vystřižená z wall-street před nějakým časem. Odlehčená zábava perfektně se hodící k odlehčené náladě, kdy se vám nechce moc přemýšlet. Cohen je mistr převleků a skutečně talentovaný herec, což tento (mnou třetí zhlédnutý) Cohenův film podtrhuje.. ()

hero_bk

Tenhle film je lepší než Harry Potter, protože Harry Potter ještě s žádnou holkou nespal a já už se třema :-) LOL Už za tuhle hlášku hodnotím nejvýš, stejně jako za RESTECP atp. Jestli tohle není kult, tak už vážně nic :-) ()