Dampfer

Neuvěřitelná blbost a kr***** výsostného řádu plná perverze, ubohých a sexistických vtipů, avšak, film si to zatraceně dobře uvědomuje, takže dostanete takový komediální nářez, že nemůžete se nesmát. Ohromné množství nadhledu, které tento snímek má, vás donutí toho naprostého magora, (ne)hrajícího si na ganstera milovat. ()

Godhaj

,,Swan, is there any reason, why there should be an absurdly dressed half naked man chained to the fence being tossed off by mild blind council worker?“ Ali Dží mě potěšil a rozesmál svou neskrývanou hloupostí a zároveň nadhledem, jednoduchou, ale účelnou parodií všech možných gangsta hip hoperů. Parodické prvky jsou skutečně na jedničku, příběh se chytře vyhýbá stereotypům a dokáže překvapit. Ve druhé půlce sice vtipných míst lehce ubylo, ale stále to byla legrace. Cohen je výborný, Mitra žhavá a Dance chladný jako ve Hře o trůny, tady jsem ho ale trochu litoval. Celkově vzato parádní primitivní komedie když někdo chce vypnout mozek. ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Samozřejmě je to tupé, ale hodně scének je i vtipných ...s fekálním a úchylným humorem. Takový zahřívací předkrm Borata a Diktátora. +++ SPOILER 20ti slovy: Ali G chce zahránit centrum volného času, stane se "zábavnou" loutkou v politice, všechny svou "debilitou" přečurá a skončí jako největší borec na Jamaice. ()

Zdenda

V kategorii fekalni humor si myslim, ze je jednim z nejlepsich...Nektere forky jsou pomerne vydarene, napr navrhy novych zakonu... ()

Lumpus

Supr řechtal sem se od začátku do konce ( i když popravdě konec je trochu horší) skvělí přisprostlý humor vás zvedne ze židle,ve své podstatě je to sice blbina ale když to člověk nebere extra vážně,povznese trošku tak na Aligiho jen tak nezapomenete :-)) ()

dawydx

Je to perverzní, úchylné, trapné, dětinské...ale funguje to! Sexistický a fekální humor mi ve většině filmech vadí, ale tady jsem se při něm skoro válel po zemi. Je to jedna velká zábavná jízda, prošpikovaná fekálem vydařeným i méně vydařeným. Pokud ale očekáváte druhého Borata, musíte být zákonitě zklamáni. ()

Toustovač

A já se tak nasmál, když mi o tom přátelé vyprávěli... Jenže to přirozeně vybírali ty nejlepší "kousky" a na tu zbylou hromadu šílených příšerností (dobrá, musím příznat, že něco z toho bylo tak šílené, že jsem se málem smíchy zadusil:) jaksi pozapomněli. To, že je to nekorektně upřímné a trefné, je sice pravda, ale pro mě to byla většinu doby příliš silná káva. Asi jako Borat... ()

nula87

Všechno, co se v tomhle filmu točí kolem sexu, je tak neuvěřitelně trapné, až to bolí. A protože se kolem něj točí drtivá většina "vtípků", je to strašné. Pár vydařených hlášek (jako pro Židy Mecca; Martin Luther Mandela...) to nezachrání ()

matoPXB

Sacha Baron Cohen v nezapomenuteľnej úlohe.Jedinečný ,originálny, geniálny -jednoducho Ali G .Wicked. RESTECPAH!!! ()