Reklama

Reklama

Dobré zprávy

(seriál)
Drama / Komedie
Česko, (2022–2023), 15 h 34 min (Minutáž: 58–74 min)

Kamera:

Jakub Ševčík

Hrají:

Natálie Halouzková, Vladimír Polívka, Jan Fanta, Sára Rychlíková, Denisa Nesvačilová, Alžbeta Stanková, Miroslav Šimůnek, Jan Komínek (více)
(další profese)

Epizody(15)

Obsahy(1)

Bára Beránková (Natálie Halouzková) je obyčejná holka z vesnice, které se během dvou dnů zcela změní život. V zastoupení otce zachrání čest rodné obce Dolní Zahrádky a vyhraje lokální prestižní klání Traktorandál. To jí přinese nabídku na stáž v redakci populárního pořadu Dobré zprávy, Bára tak nastupuje do prestižní redakce a stěhuje se do velkoměsta. Příchodem Báry se v zaběhlé rutinní show začínají rodit nové nápady a pochopitelně se seznámí i s nepřístupným producentem Ondřejem Tomanem (Vladimír Polívka). O pozornost si ale říká i hvězdná moderátorská dvojice Zlatíček – Šimon (Jan Fanta) a Mona (Sára Rychlíková), dále sporťačka Gita Rosová (Denisa Nesvačilová), hodinová manželka Hermína Hesová (Alžbeta Stanková), rosnička Marián Tleskač (Mirek Šimůnek), bratři pekaři Tadeáš Tyl (Jan Komínek) a Tobiáš Tyl (Tomáš Weber), Karel Kunc (Igor Chmela) se svou talkshow Host Karla Kunce nebo bývalý válečný reportér Petr (Vojtěch Vodochodský). A zatímco je Bára mimo domov, její otec Jerry (David Prachař) a matka Miluška (Linda Rybová) musí řešit nově vzniklé ohrožení jejich farmy. Bratr Michal (Ondřej Rychlý) se s podporou Bářiny nejlepší kamarádky Fany (Darija Pavlovičová) učí být otcem dítěti, které možná ani vůbec není jeho. Michal totiž kdysi chodil se Sabinou (Kateřina Klausová), holkou z velkého města, a i když jejich vztah skončil, stále na ni myslí. Jednoho dne se Sabina objeví, a není sama, má těsně před porodem a tvrdí, že dítě, která se má každou chvíli narodit, je jeho – a Michal tomu bezmezně věří… (TV Prima)

(více)

Galerie (130)

Zajímavosti (2)

  • „Tvůrci chtěli, abych si nechala zesvětlit vlasy, ale to se nepodvedlo. Odmítla jsem, protože jsem si je asi před dvěma roky strašně zničila, tak jsem to nechtěla opakovat,“ prohlásila Sára Rychlíková. (Duoscop)
  • Seriál se natáčel v malešických ateliérech v Praze. (SONY_)

Reklama

Reklama