Dálkový řidič Beddoe (Clint Eastwood) platí za vynikajícího boxera a také již z mnoha zápasů vyšel jako vítěz. Tehdy je mu nabídnut skutečně životní zápas: má se utkat s nejbrutálnějším bijcem východního pobřeží. Beddoe by tuto nabídku přijal, avšak bezhlavě se zamiloval do country zpěvačky Lynn (Sondra Locke), která koná vše, aby Beddoa od tohoto zápasu odradila. (Magic Box)

Ouwen

Vynikající pokračování s méně akcí, ale za to je v pokračování víc humoru. Na opičákovi se už podepsaly nějaké léta, což mě opičky bylo líto, ale na druhou stranu se pořádně odvázala. Rozhazování nábytku, menší úlet s jinou opicí, chlastání o sto šest a co je hlavní, tak ty sestříhané scény, kdy pod ní rupla ta sítovaná postel, nebo zničení několika aut, pravej zásah, až z toho motorkáři spadli. Klído bych si dvojku dal do topky, ale je hodně narvaná jinýma filmama. Těším se na růžový cadillac :) ()

lekr

Clint Eastwood má i skvělý komediální talent a v tomhle filmu výborně odlehčil své heroické akční role a mně výtečně pobavil. ()

Martin741

Posledny kvalitny film pana Vychodneholesa z konca 70. rokov. Zacina sa to boxom, ale nie je to o len boxe - hlavny hrdina sa zamiluje do krasnej devy Lynn, ktoru hraje Sondra Locke. Humor je vec vazna panovi Vychodnyles nikdy moc humor, tento film je vsak stale jedn z tych lepsich jeho komedii : 72 % ()

Jino

Druhý díl v podstatě nepřináší nic nového a v některých částech jen kopíruje jedničku (motorkářská banda). Oproti jí je tu však poutavěji odvyprávěný děj a víc srandy. Plusem také je, že obsazení hlavních rolí se nezměnilo a herci jsou stejně sympatičtí jako minule (Sondra Locke dokonce daleko víc). 75% ()

bourec

Rejža pátýho Callahana i tímhle filmem potvrdil, že je břídil.Nevtipná komedie s parodickym nádechem, a nebejt Clinta, tak sem to snad vypnul.40%. ()

starbrejkr

Tak tohle už bylo slabší. Nikdy neprohrát jsem zkouknul ještě celkem s pobavením, ale druhý díl už víceméně vařil z vody a navác přidal i pár trapně-komediálních momentů, kterých jsem se tak obával už u jedničky. Vydařených momentů se nakonec ale aspoň pár našlo, a tak to nehodnotím úplně negativně. Pohříchu se však skoro všechny týkaly jen Clyda, který je prostě geniální. Film také srazil mizerý český dabing, kdy se oproti minulému dílu nepochopitelně vyměnili dabéři, což odnesl hlavně Clint, ke kterému prostě Županič patří. ()

mortak

Clint podruhé jako Bud "redneck" Spencer s Terence "Clyde" Hillem. A i podruhé je to příjemná komedie, i když trochu zamrzí, že se Sandra transformovala z mrchy na milující partnerku. ()

Radiq

Po Nikdy neprohrát zase totální eastwoodův odpad. Natočili to asi pro uplně stejnou sortičku lidí, protože to je skoro stejny - jsou tam stejný chyby, je to stejně trapny a nudilo mě to taky uplně stejně. Jedinej, kdo tam vynikal, byl Clyde, kterej umí dávat pravou. Taky netušim, proč tam nasrali zas tu Sondru Locke, z které se v prvnim díle vyklubala něco jako dávačka a děvka, a teď se k ní Eastwood vrátil, čemuž nevěřim ani za nedozrálej mák. Zas tam jsou uplně trapní motorkáři, country hudba, blbá stará matka, boxování do kamery. K těm zápasům a bitkám - všechno je to hrozná amatéřina a fušeřina, tim mi Eastwood teda pěkně posral prkynko u hajzlu. Sice se tam najde pár (pár jako 2) vtipnejch momentů, ale to nic neměni na tom, že to je pekelně podělaná nuda. Jo a koukněte se na ten malovanej filmovej poster - Eastwood na něm vypadá buď jak buzna, kouzelník nebo někdo úplně jinej, kdo asi dělá reklamu na šampon, chch. ()

Courtemanche

Orangutani opravdu nemají chybu. Je tady celkem dostatek vtipných situací, film je pohodový a okrem Clinta zaujala i třeba Ruth Gordon. Tento film umí být zábavný, scénář v základu není vůbec špatný, ale taky cítit že režisér tohoto filmu moc komediím nerozumí. 3/5 ()

andrii

Stále si drží prim(áta). Nárazový ranař, nárazníků opravář. Sází na (roz)um pěstí. Trsavou melodii barové schovanky. Můžete tleskat. Uchvátí chvaty v prašné čtvrti. Tr/a/sy odměn s vůní slunce v hrsti. Na další/delší cesty. ()

Shetland

Na pokračování není špatné, ale čekal jsem trošku více. Clyde odvedl ve filmu docela dobrou práci a pobavil mě, hlavně svým výkonem se šrotováním aut. ()

Dromed

Vůči prvnímu dílu nepřináší nic nového. Navíc dabing moderátora z hodiny pravdy tomu moc na kráse nepřidal. Ale i tak docela slušná podívaná. ()

Han22

Pokračování přesně v duchu jedničky, nechybí žádná z postav, včetně skvělých motorkářů, kteří jsou ještě směšnější než v prvním díle. Stále skvělé gagy (u scén z motelu jsem fakt nemohl), perfektní fight na konci, do toho nějací ti mafiáni, vlezlá country hudba a děj/neděj. Dohromady těžko popsatelná a vysvětlitelná pohodička. EDIT 2024: Přesně ten typ filmu, který rozhodně není víc než na 3*, ale vůbec to nevadí. Nulový děj, otravná country, přepálená stopáž, ale pohodový postavy, které se chovají přesně jak v prvním díle, občas smrtící gagy, fight na konci. Líbilo se mi dořešení vztahu Phila a Lynn, respekt mezi soupeři a nakonec i ti motorkáři s Philem k sobě najdou cestu :) ()