Velma

• USA Velma

Série(2) / Epizody(20)

Animovaný seriál pro dospělé sleduje Velmu Dinkley, nedoceněnou vědátorku a členku zábavné Scoobyho party. Originální a vtipný příběh odhaluje komplikovanou minulost jedné z nejoblíbenějších amerických hrdinek slavné série o řešení strašidelných záhad. (HBO Max)

Reny9999 odpad!

Naprosto odpornej garbage, kterej je těžkej vystihnout čím je vlastně tak příšernej. Je to Scooby-Doo zábava? Ne. Je to rádoby woke hovínko? Actually taky ne, byť se to snaží bejt rádoby woke, ani toho není schopnej tenhle paskvil dosáhnout. V určitým smyslu je to vlastně fascinující, jak moc strašný to je, protože to sere jak woke tak newoke lidi. Koukněte se na to, pokud si chcete vytrhat značnou část vlasů z hlavy. ()

VelkejViktor

Tohle nemá nic společného s původním Scooby Doo, jen si převzali jména, postavy a slávu téhle značky (jinak by nikdo tenhle paskvil nezafinancoval). Kdyby seriál vznikl bez téhle spojitosti, tak by nebyl takový hejt, měl by průměrné hodnocení a seriál by nejspíše brzy upadnul v zapomnění, ale takhle? Velma má tak nesympatický charakter, že by ji každý nejraději nakopal do prdele a Daphne s Fredem na tom nejsou o moc lépe. Norville (Shaggy) byl jedinou postavou, která byla snesitelná a hlavně se chovala vcelku normálně. Milion scén týkajících se hlavně moderní Ameriky (rasová korektnost, LGBT, sexualita) radši nebudu rozvádět a komentovat... Musím se ale přiznat, seriál jsem dokoukal proto, že mě zajímalo, jak se celá zápletka vyřeší (ale bylo to stejnak takový meh). Jedna z mála věcí, co se mi v seriálu líbila, byla vedlejší postava "zrzavého nerda", kterou daboval Weird Al Yankovic. Nakonec bych chtěl zmínit asi tu nejhorší věc a to poslední potitulkovou scénu, ze které vyplývá, že se tohoto seriálu v blízké době nezbavíme... ()

BDups odpad!

Woke sračka, levicová píčovina co si scénaristi absolutně odtržený od reality udělali sami pro sebe a diví se, že se to nikomu nelíbí. Je super jak v dnešní době k tomu udělat scénář stačí udělat postavu trans nebo menšinu a říct si ok that’s it. 0 charakter, celá personality je to, že je trans/černá nebo jedno ze 400 pohlaví. ()

SalvorHardin odpad!

Ako fanusik Scooby-Doo som si z opozrel prvu cast a vymazal ju hned nato flasou vodky. Nastastie kocovina prebila pocit hnusu, ktory som z prvej casti Velmy mal a chvalabohu si nic z toho nepamatam. ()