Neuvěřitelná cesta

Homeward Bound: The Incredible Journey

Neuveriteľná cesta

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1993, 84 min

Jako malá jsem na to koukala pořád dokola. Je to krásnej příběh s těmi, promiňte, ale nejlepšími herci co film může mít. Sice se mi u konce vždycky tají dech a je to pro mě dost emotivní :) ale je to jeden z nejmírumilovnějších filmů co znám. Čistá krása, svět by měl být takovej, jak v tomto filmu, to by bylo krásně :)(19.3.2013)

Fakt, že je to rodinný seriál s jasne vymedzenou skupinou, pre ktorú je určený, ospravedlňuje naivný scenár i jasnú čitateľnosť. Za ten vtip s Arniem, dobre zahrané psie postavy (celé to nacvičiť nebola určite žiadna sranda) i celkovú príjemnosť 4*-.(28.7.2013)

Můj oblíbený film, když jsem byl malý. Film je o mluvících zvířátkách, kteří ale neotvíraj pusu, když mluví, ale to mi ani nevadí, protože film se natáčel v době, kdy technologie ještě nebyla nejlepší. Pro malé děti je to určitě stvořený, ale jak člověk roste, pomalu mu přechází chuť po filmu.(24.3.2015)

Můj neoblíbenější dětský film! (a nejen můj-všech mojich sourozenců:) Vtipné psí i kočičí hlášky a naprosto srdcervoucí konec. Když vidím na konci, jak jako poslední přichází Shadow, totálně bulím i teď.(25.9.2008)

Viděla jsem to jako malá holka, líbilo se mi to a taky jsem u toho i brečela, prostě se tam nějaká taková scéna našla. Takovéhle rodinné filmy mám ráda, člověk si u toho odpočine.(1.6.2009)

Příjemnej rodinej film, kdybych to měl hodnoti před hodně lety tak by to bylo lepší, ale tedka mi to nedá, musim si rejpnout do toho závěru, prostě moc americký, ale to k tomu asi patří. 56%(1.7.2009)

• exoomer

Kristepane, pustime taketo karoviny detom do telky a cudujeme sa co to za dementov vyrasta. Kebyze vidim odmalicka ako behaju zvery po krajine, rozpravaju sa pri tom a este aj bojuju a neviem co vsetko, tiez by som asi nebol v poriadku.(11.6.2011)

Když pominu děti, tak pro milovníky zvířat (a hlavně psů) je tenhle film určitě jako dělanej, já jsem na psy zatížená, zvlášť na am. buldoky a zlaťáčky, ty mam taky ráda :) Má to krásný dojemný příběh, i když ne úplně originální, ale hezky se na to dívá, zápletky tomu nechybí, proč ne :) I jsem se zasmála. Škoda, že je ten film tak krátkej :)(9.1.2012)

Tahle rodinná komedie se mi vždy moc líbila, už když jsem ji jako dítě viděla poprvé. O napětí, vtipy ani dojetí ve filmu není nouze, takže film má vše, co by měl mít.(27.1.2014)

Moje nejoblíbenější zvířecí parta z dětství.(13.11.2016)

Nejhorší film na kocovinu.(21.1.2017)

Pohodovka která neuškodí a ještě se člověk pobaví ti psi a kočka nemají chybu.(22.1.2017)

Nic neuvěřitelného to není, obyčejné dobrodružství zvířátek, ale za srdíčko to teda chytne dost i pár kapek mi ukáplo. :) 65%(20.1.2018)

Nejlepší film mého dětství...doteď se na něj někdy ráda mrknu :o)(13.2.2007)

Nevěděl jsem jak se ten film jmenoval, přesto patřil k mým nejoblíbenějším a jak jistě někdo řekl - z dětství se nemá vyrůstat.(10.1.2008)

Neuvěřitelnou cestu jsem v dětství miloval a zůstalo mi to doteď.(17.7.2010)

Tenhle film jsem viděl na základce v dnes už neexistujícím kině Hvězda v Plzni. Pamatuju si, že se jim film přetrhl a asi 10 minut se čekalo. Můžu tomuhle filmu dát pak míň než 4 hvězdičky? Ne, líbil se mi a jsem rád, že to domů zvládli všichni.(20.11.2010)

Tenhle film jsem v dětství opravdu milovala a nedokážu spočítat, kolikrát jsem ho viděla. Vyvolával ve mě tolik emocí, fandila jsem zvířátkům, pokáždé trnula hrůzou, když kočka spadla do vody a pokaždé oplakala, když kluk volal na retrievra a myslel si, že už nepřijde. Ze sentimentu musím dát plný počet.(25.12.2011)

Jeden z lepších rodinných filmů. Jako dítě jsem se na to koukal několikrát a neomrzelo mě to :) Psy mám rád, dabing psů je výborný, příběh také. Určitě doporučuju(31.1.2012)

Za mala jsem to miloval,znova to už nechci viděť ať si to nezkazím....(16.2.2013)