Neuvěřitelná cesta

Scénografie:

Roger Cain

Kostýmy:

Karen Patch

Příjemnej rodinej film, kdybych to měl hodnoti před hodně lety tak by to bylo lepší, ale tedka mi to nedá, musim si rejpnout do toho závěru, prostě moc americký, ale to k tomu asi patří. 56%(1.7.2009)

Michael J. Fox. Co dodat, film jsem viděl jako malej kluk, takže jsem se zasmál, a dokonce si i pobrečel. Příběh lásky a věrnosti zvířátek k páníčkům. Já tenhle film mam prostě rád.(12.8.2011)

Když pominu děti, tak pro milovníky zvířat (a hlavně psů) je tenhle film určitě jako dělanej, já jsem na psy zatížená, zvlášť na am. buldoky a zlaťáčky, ty mam taky ráda :) Má to krásný dojemný příběh, i když ne úplně originální, ale hezky se na to dívá, zápletky tomu nechybí, proč ne :) I jsem se zasmála. Škoda, že je ten film tak krátkej :)(9.1.2012)

Tahle rodinná komedie se mi vždy moc líbila, už když jsem ji jako dítě viděla poprvé. O napětí, vtipy ani dojetí ve filmu není nouze, takže film má vše, co by měl mít.(27.1.2014)

Moje nejoblíbenější zvířecí parta z dětství.(13.11.2016)

Nejhorší film na kocovinu.(21.1.2017)

Pohodovka která neuškodí a ještě se člověk pobaví ti psi a kočka nemají chybu.(22.1.2017)

Nejlepší film mého dětství...doteď se na něj někdy ráda mrknu :o)(13.2.2007)

Nevěděl jsem jak se ten film jmenoval, přesto patřil k mým nejoblíbenějším a jak jistě někdo řekl - z dětství se nemá vyrůstat.(10.1.2008)

Neuvěřitelnou cestu jsem v dětství miloval a zůstalo mi to doteď.(17.7.2010)

Tenhle film jsem viděl na základce v dnes už neexistujícím kině Hvězda v Plzni. Pamatuju si, že se jim film přetrhl a asi 10 minut se čekalo. Můžu tomuhle filmu dát pak míň než 4 hvězdičky? Ne, líbil se mi a jsem rád, že to domů zvládli všichni.(20.11.2010)

• exoomer

Kristepane, pustime taketo karoviny detom do telky a cudujeme sa co to za dementov vyrasta. Kebyze vidim odmalicka ako behaju zvery po krajine, rozpravaju sa pri tom a este aj bojuju a neviem co vsetko, tiez by som asi nebol v poriadku.(11.6.2011)

Tenhle film jsem v dětství opravdu milovala a nedokážu spočítat, kolikrát jsem ho viděla. Vyvolával ve mě tolik emocí, fandila jsem zvířátkům, pokáždé trnula hrůzou, když kočka spadla do vody a pokaždé oplakala, když kluk volal na retrievra a myslel si, že už nepřijde. Ze sentimentu musím dát plný počet.(25.12.2011)

Jeden z lepších rodinných filmů. Jako dítě jsem se na to koukal několikrát a neomrzelo mě to :) Psy mám rád, dabing psů je výborný, příběh také. Určitě doporučuju(31.1.2012)

Za mala jsem to miloval,znova to už nechci viděť ať si to nezkazím....(16.2.2013)

Jeden z mých oblibených filmů z dětství. A i teď po letech je to krásný a dojemný rodinný film. Ze začátku jsem si myslel, že mi bude vadit namluvení zvířat bez pokusu o nějakou mimiku, ale po pár minutách jsem to přestal vnímat. A je jasný, že v té době nebyla digitální technologie tak daleko.(4.3.2015)

Filmy (spolu se dvojkou), které jsem sjížděl 2x denně minimálně :-). Srdcovky, které pro mě nikdy neztratí šmrnc.(14.9.2015)

Pět hvězdiček! Jako velký milovník psů ani nemůžu jinak. A v hlavní roli zlatý retrívr? To už jsem tuplem nemohl hodnotit horší známkou. Slabý scénář, slabí herci? No a co! Shadow společně s nezapomenutelnou hudbou musí v závěru filmu rozplakat snad každého. Jinak palec nahoru za český dabing zvířat, ten je skvělý.(21.1.2017)

Pokaždé u toho děsně brečím, takže si tu sama sobě píšu: UŽ SE NA TO NEKOUKEJ!!!(22.1.2017)

Tenhle film se mi vždy strašně moc líbil,pusťte mi konec 100 krát za sebou a stokrát budu brečet. Zkoušeli jsme to 15 krát :-P(5.11.2008)