Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

• USA Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (více)
Trailer 1

Skupina vědců se vydává do džungle za vzácnou orchidejí, která je údajně klíčem k věčnému mládí. V močálech však číhá nebezpečný had. K výrobě revolučního regeneračního a omlazovacího přípravku je zapotřebí látky, kterou obsahuje jeden druh orchideje. Potíž je v tom, že kvete jen jednou za sedm let, a to pouze na jediném místě na světě, kdesi na Borneu. Majitelé velké farmaceutické firmy se rozhodnou vyslat do oblasti malou výpravu pod vedením ctižádostivého přírodovědce Jacka Byrona. Je období dešťů a výprava jen s obtížemi sežene loď, která by se vypravila do džungle. Cesta neprobíhá příliš hladce. Nejprve jednu členku výpravy po pádu do vody málem sežere krokodýl. Potom dojde k poruše kormidla a loď se zřítí do vodopádu. Kapitán lodi Bill se mobilem domluví s kolegou, aby pro ně přijel, nikdo si však nevšimne obrovské anakondy, která kolem nich už nějaký čas krouží... (Nova Cinema)

Trailer 1

ARI50

Možná nepochopím hodnocení ale ve mě tenhle film vyvolává mnoho. Co se týče hercu super, humor na každém kroku napětí akce vůbec nechybí, strach je na svém místě, a co se týče samotné anakondy pro mě obrovská spokojenost, příběh se mi strašně líbí, zápletka filmu taky a samotny závěr ještě víc. O největší zábavu se stará cely film Eugene Byrd o tom není pochyb. ()

Lucasion

Příběh točící se okolo partě lidí co se vydají najít orchidej, která prodlouží život. Ale oucha! Místo střeží AnakondY ( Ano, není pouze jedna, je jich hned několik ). A tyto Anakondy nemají 5 metrů, ani 7 metrů dokonce ani 10 metrů. Oni mají rovnou 15 metrů. Proč ne. Hlavni hrdina, co má loď a vede výpravu vědců doprostřed džungle je super nezničitelný hrdina. Rukama zmlátí i krokodýla. ( Nebo Aligátora, já už nevím ) Velice průměrný snímek na dobrodružné večery. Neurazí, ale ani nijak nenadchne. ( 50 procent ) ()

jondzavid odpad!

Hrozne trapné pokračovanie, ktoré je miestami tak debilné, že sa dá na ňom zasmiať, ale aj napriek mojim béčkoidným očakávaniam ma tu nič a nikto (ten casting bol fakt príšerný - už tam tuším len Eskimák pardon Inuit chýbal a bolo by to correct) nezaujal. A tú jednu * by som nedal, ani keby to išlo priamo na videotrh, kde sa podobne kvalitné snímky (aj keď aj taký Pytón sa mi páčil viac) lepšie uplatnia. ()

Enšpígl odpad!

Jóóóóó, hezkyyyyy já chci ještě jednou , ale pokud možno až budu umírat v bolestech, protože tohle mě dorazí bez trápení. Jako už si vemte to, že bohatá firma vyšle své product managery a vědce aby natrahali v džungli kytku. Tím prdel zdaleka nekončí. Partu tvoří :bílej američan, afroameričan, asiat amerického původu, portorikánec. Pak je tam taky : hodnej, křivej, drsnej a taky je tam ukecanej a máme tam i hysterku, a odvážlivku. Jéééééééé a taky je tam digitální anakonda v džungli , kterou nazývají Borneo / podle lesa a vody se to dá těžko vyvrátit či potvrdit/ . Pak už máme jenom finále, naštěstí se odehrává ve tmě, takže nic nevidíme, slyšíme jen sykot a řev. Pak to nasvítej a zachvíli jsou titulky. Bravooo, přežil jsem to . ()

Allien.9

Další z filmů, u kterých skutečně nechápu přehnaně nízké hodnocení... "Anakonda: Honba za krvavou orchidejí" je nebéčkově vyhlížející béčko, které baví od začátku do konce. Nechybí tisíckrát ohrané téma s (pro tyto filmy) typickou nadsázkou a hláškami, které samozřejmě přicházejí v tom nejnepravděpodobnějším okamžiku. Takže... "Nemá tu někdo plamenomet?";-) ()

• Ve filmu je skoro vždy vidět Anakondu stojící na ocasu, podobně jako Kobra. Anakondy však tak silné svaly nemají a svou váhu by takto neunesly. (Mr.Hudson)
  • Herec Mathew Marsden je v Anglii známý zpěvák, v listopadu 1998 se dokonce jeho singl „She's Gone“, který nahrál ve spolupráci s Destiny's Child, dostal na 24 UK Charts. Jako herec se ve své rodné zemi objevuje v seriálu Coronation Street. (imro)
  • Výprava jela na Borneo, ale anakondy žijí v Jižní Americe. (Mr.Hudson)

Související novinky

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin

27.12.2007

O filmové adaptaci úspěšné videoherní mlátičky japonské firmy Namco se mluví už několik let. Průtahy skončí 4. února 2008, kdy v Los Angeles padne první klapka. Scénář Alana McElroye se odehrává v… (více)