poster

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

 • USA

  Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid

 • Slovensko

  Anakonda: Honba za krvavou orchideou

 • Slovensko

  Anakonda 2: Lov na krvavú orchideu

Dobrodružný / Horor / Thriller / Akční

USA, 2004, 93 min

Scénář:

Edward Neumeier, Jack Epps Jr. (původní scénář), Jim Cash (původní scénář), Daniel Zelman, John Claflin

Producenti:

Verna Harrah

Scénografie:

Bryce Perrin

Kostýmy:

Terry Ryan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vegetol.mp
  ****

  Davová idiocie opět útočí. 26%? Tenhle díl Anakondy samozřejmě není žádná katastrofa. Je v mnohým lepší, než ten předchozí a hlavně má charismatickýho hrdinu v podobě Johnnyho Messnera, kterej nikdy nezklame. Dwight H. Little je navíc moc dobrej režisér na to, aby ten film nechal klesnout pod určitou laťku. Prostě špičkově udělanej film o obřích hadech. Nic víc, nic míň. Kdo čekal umění, je idiot a měl by se jít léčit. Nebo si jít vyhonit nad Pánem Prstenů a Avatarem.(12.4.2015)

 • vesper001
  odpad!

  Psychologicky laděný dobrodružný snímek o partičce pitomců, kteří vyrazí na čundr do džungle, aby zachránili lidskou rasu tím, že zplundrují jakési kytky, co mají být „lepší než viagra“ (tomu říkám motiv). První hodina je k uzívání (koupání s gumovým krokym a jeden ožungr, kterého i had vyblinká, to nevytrhne), nezbývá než tipovat, kdo se stane kterým chodem na hadím menu. Zastoupeny jsou pochopitelně všechny rasy, barvy i pohlaví – černoch, blondýna, rapper, indián, šampón a opičák. Když se pak konečně dočkáte detailního záběru na hádě, je to nejen zklamání, ale vzhledem k dnešním možnostem animační techniky i ostuda. Anakonda má jako správný škrtič žraločí tesáky a většího mudrlanta by člověk v pralese pohledal, stejně ale logice i přesilovce navzdory v utkání s vřeštícími zástupci lidské rasy neboduje. Když u filmu o hadech ofidiofobik usne jako nemluvně, něco zásadního zřejmě není v pořádku.(12.8.2013)

 • solskjaer
  *

  Hon za čím? Ha ha ha ha tak to mě fakt dostalo. Už ten název napovídá, že se máte na co těšit. Bohužel myšleno s velikou nadsázkou a notnou dávkou ironie. Příběh tohoto filmu je jako přes kopírák své prvotině, ve které sice hrálo pár "slavnějších herců", ale i tak se film nepohnul vůbec nikam. Vůbec. Vždy jsem si myslel, že pokračování si zaslouží jen opravdu povedené filmy, ale jak tak zjišťuji není tomu tak. I k opravdovým megapropadákům se dá natočit pokračování. 100% kalkul byla výměna hlavních hrdinek. Jenifer Lopezovou nahradila jiná hispánka, která je s originálem zcela k nerozeznání, ovšem s hereckým talentem a potenciálem to je stejné.Bída! Nejhorším článkem je ovšem samotný příběh a scénář. Lekačky se naprosto minuly účinkem a hlavně ty z opicí byly vyloženě trapné, stejně jako neohrožený kapitán bojující s gigantickým krokodýlem. Navíc plno věcí mi nedává smysl, ale to je asi přepych u takového filmu přemýšlet proč, proto se tím ani nezabývám. Jo, kdyby alespoň ty triky za něco stály, ale chvílema mi přišlo, že k jejich výrobě posloužil Microsoft Painbrush.(22.3.2005)

 • Radyo
  *

  Už po 10 minutách se dá s poměrně velkou úspěšností odhadnout, kdo přežije a kdo bude použit namísto myši ke krmení hadů. Scénář mi přijde tak na úrovni prvního ročníku scénáristické fakulty a pokud takovíto nedostudovaní scénáristé stávkovali ještě nedávno (únor 2008) v Hollywoodu za vyšší honoráře, odpovídám jim rázně: TRHNĚTE SI! Dialogy i scény obsahují tolik klišé, že by se z nich uživily ještě další dvě béčka, herci hrají toporně a jejich výrazivo je tak prosté, jako by byli po obrně. Vyhazují-li se statisíce až miliony dolarů za točení podobných blábolů, pak asi na tomto světě opravdu není cosi v pořádku.(17.2.2008)

 • Asia_Power
  *****

  Všichni tady sáhodlouze básněj jak je jednička lepší a dvojka je na pitchu...leda houno...možná tu není kaďák J-Lo, ale zato je tu namakanej kapitán co i krokodýla kuchne aby pomohl kravce v nesnázích. Má jen jednu chybku - je na prachy !! A tak se nechá jedním členem výpravy, kterého jsem od pohledu nenáviděla, podplatit aby riskoval a jel jiným korytem než chtěl. V hlavě se už viděl na zbrusu nové lodi a i na steroidy by zbylo...a zase houno...vodopád, bum třeskl špouch - loď jde ke dnu, finance v nedohlednu a parta blbů na krku. K tomu se kolem začínají slejzat nadrbaní hadi a běhá tam pavouk co když vás kousne, tak jste dva dny jako z kamene. A víte jak se jmenuje? Pavouk z kamene. Mazec co? Ale nenechte se vytahat za šulíny či stydké pysky pány a dámové jelikož film je nehorázně zábavný, má tam dva sexy namakaný borce - kaptík a asijskej lodník a jako bonus hooodně velkých hadů, kteří nám prokousávají výpravu plus, jak už to bývá, se jeden člen bandy blbů transformuje na totálního čůLáka (ta absence sprostých slov mě ničí do číči... ) . Já se bavila a rozhodně se těším na další díl s Hajzlíkem Hoffů(18.11.2015)

 • - Jeden z názvů, nad kterým se původně uvažovalo, byl "Venom". Studio ho však nakonec změnilo, protože evokoval jed, kterým anakondy nedisponují. Venom je také jméno jednoho z nejzajímavějších Spider-manových protivníků. (imro)

 • - Scénáristi Ed Neumeier a Michael Miner mají za sebou i lepší časy, napsali spolu například Robocopa. (imro)

 • - Anakonda: Honba za krvavou orchidejí je první hollywoodský film, který měl světovou premiéru na Fidži. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace