Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

jojinecko

Film, ktorý nevybočuje z radu podpriemerných "komédií" podobného štýlu,aj keď napr. freakshow a pár ďalších scén sa podarili...A to scenár ešte ovplýva "vyhúlenými" vychytávkami..Napr. keď sa tí dvaja konečne chcú spustiť na rogale ku White Castlu, je hlboká noc...a v ďalšom strihu keď už letia je slnečno a krásne...žeby sa pomocou marihuany dalo cestovať v čase?:) ()

anais

Poměrně mě překvapilo, o kolik zábavnější může být film žánru teenagerská komedie, nebo alespoň žánru, který využívá podobného typu humoru, když hlavní role není svěřena teenagerům. Obsadit Inda a Asiata byl nápad dobrý, a hlavně jejich ne/snaha vypořádat se s rasismem je prvkem, ketrý tenhle film staví trochu výš než ostatní filmy s dementním humorem. Stejně tak zápletka, která konečně není další variaci na téma "do rána musíme zasunout", ale do rána se přežerem hamburgerů, působí svěže, absurdně a... možná bych se nedivil, kdyby za nějakou dobu kultovně. I přes tuto poměrnou originalitu a inovativnost se ve filmu objevuje typická směska lepších a horších vtipů, které asi nijak nepřekvapí... Tak fakt nevím jestli tenhle film někdy zkultovní. Zahulíme, uvidíme. ()

Ivoshek

Na 5 hvězdiček to není, ale člověk se u toho opravdu dobře pobaví. "Cože, ty používáš moje nůžtičky na stříhání svýho pubickýho ochlupení? Okamžitě je vrať." "Být tebou, už bych je nepoužíval, už zhruba půl roku si s nima zkracuju chlupy na prdeli." ()

honajz

Taková infantilní zábava, která při správné náladě, či míře alkoholu nebo jiného opiátu v krvi může být i vtipná, člověk si u toho oddechne, vypne, jen si říká, jaké dementní náhody a nehody se ještě objeví. Nic víc, nic míň. ()

SOLOM.

Neholduju burgrům ani hulení, ale místy jsem se u téhle ulítlé komedie opravdu bavil. Zvláště pak fekální bitva dvou buchet stála za to, stejně jako ten pohovor v kanceláři či Hnusákova odtahovka a jeho buchta v baráčku. Jo tyhle momenty jsou vážně k pousmání, ale místy to bylo až nehorázně trapné. Nevím, co na tom tolik lidí vidí jako kult, já v tom vidím průměrnou podívanou, pár srandovních hlášek a situací a „Finče“, který se tu nachomýtl z Prciček… ()

TheEvilTwin

Další zábavná, zcela neseriozní, parodická ulítlá komedie, která je místy tak stupidní, až paradoxně baví. Občas je humor slabší, ale ve zbytku stopáže převažuje skvělá nahláškovaná sranda se zábavnou hlavní dvojkou. Hádám, že u filmů jako je tento se nedá jít s hodnocením moc výše než 3/4, ale v rámci svého limitu je film to lepší, co jsme mohli dostat. Spokojenost. ()

Janek

Komedie s pár hodně dobrými okamžiky, od které se mi dostalo přesně to, co jsem čekal. Nenáročné a v podstatě neškodné. 60% ()

Othello

Nepamatuji si, kdy jsem se za své hodnocení naposledy tak nenáviděl. Co ale dělat s filmem, jehož syrové ztvárnění vztahu mladého perspektivního indo-američana s metr čtyřicet vysokým paklem haše vám vžene slzy do očí v dojetí nad tím, že na světě existují větší idioti než vy. Kdyby ten film měl o hodinu víc, jdu na pět, protože pak už je všechno jedno. ()

ARI50

Nejde zapomenout na první chvíli kdy jsem si tenhle film pustil protože do dneška je několik scén u kterých se fakt zasměji, tahle bláznivá dvojka a jejich cesta skrz hamburgery a lásky je nebezpečně zábavná a já musím film jenom doporučit. ()

Mgb21

Já se bavil. Trable těhle dvou týpků mě donutili se báječně bavit. Při záplavě dnešních "fekálních " teen komediích je tenhle filmeček světlem na konci tunelu. Neodpustí si sice nějakou tu nechutnost, ale ve stravitelných mezích. Takže všichni šupem pro pořádnou raketu a jdem na pořádný hamburgery!!! ()

Bauer

Zahulíme, uvidíme je perfektní komedie u které jsem se opravdu mimořádně pobavil. Řada vtipných scén. Několik vtipných hlášek. A především výborná dvojka John Cho alias Harold a Kal Penn alias Kumar. Už jen ty jména mně pobavila. Tyhle dva se k sobě náramně hodí. Samozřejmně ten příběh je prostý. Jedná se o příběh dvou přátel, kteří se vydali na jídlo do White Castlu na výborné hamburgery a během jejich cesty zažijí velké dobrodružství. Jednoduché, prosté avšak velice zábavné. Musím se přiznat, že takto jsem se už dlouho nepobavil. Je to také tím, že humor v tomto filmu je celkem inteligentní a obejde se bez jakýchkoliv nechutností. Až budu mít špatnou náladu. Okamžitě se na to znovu podívám. A já osobně chci pokračování a to tak, že teď hned jenže si ještě počkám. ()

becki_tu

Pár dobrých a několik skvělých vtípků v jinak dost nevyvážené komedii o dvou zhulencích, kteří se vydali na strastiplnou a poněkud dobrodružnou cestu za vyhlášenými hamburgery. Příběh sám o sobě asi nemá cenu rozebírat (popřípadě do něj ještě dlouho rýpat), takže to shrnu asi takhle: chlapci se při natáčení asi hodně pobavili, já tedy o poznání méně, ale když si vzpomenu na některé jiné komediální skvosty (například ty s přívlastkem Movie), říkám si, že to zase až tak špatné nebylo. 50% ()

MáŠa

Tak jako vážně to samozřejmě moc brát nelze, inteligentní komedie to taky není, spíš jde o kousek z takových těch teen opusů, ale co, celkem to šlo, semtam sem se zasmál, celkem příjmeně strávil čas, takže sem spokojený. ()

ScarPoul

Jedná sa o vyslovene zábavnú zábavu. Leiner asi vie čo baví moderného mladého diváka a musím priznať že si viedol lepšie a z menším rozpočtom ako napríklad Janák so svojimi teen stupidity komedy na čechy celkom veľkým rozpočtom. Ale nechcem porovnávať českú a americkú teen scénu pretože američania majú predsa len navrch. V prípade tohoto filmu ale nespravili typicky teen komédiu aj keď pár prvkov by sme tam našli. Väčšinou je to taká road movie ktorá zmení hlavných hrdinov na nepoznanie alebo si prinajmenšom uvedomia čo je v živote dôležité a to je dosť veľa nemyslíte. Absurdné vtipy sú podávané tak nečakane a s takou ľahkosťou že som sa úprimne smial. Sú tam nejaké tie fekálie ale kupodivu nie sú vyslovene odporné ale skôr mierne rušivé čo je len a len dobre pretože dakedy je u teen komédiu väčší dôraz na sračky ako príbeh. Aj keď príbeh je úprimne povedané mierne jednoduchý musím priznať že ako celok mi nevadil pretože úprimne cesta do white castlu ktorá zabere celú noc, keď ste zatknutý, pokúsaný medvedíkom čistotným, okradnutý niel patrickom harrisom , a nemáte trávu a zhúlite geparda. Fakt povedzte mi kde by ste toto videli? dôležité je podotknúť že krátka stopáž len prispieva filmu a Leiner natočil scény úplne normálne takže nejaké umenie nečakajte a jediné na čo sa môžete tešiť je John Cho a Kal Penn ktorý ako keby sa zrodili pre tieto postavy a ich humor drží celý film nad vodou čo bol skvelý komerčný ťah. Jedna s tých lepších amerických komédií. ()

Caszidy

Potěšilo mne, že opravdu nechutných scén a vtipů bylo relativně málo(na tento typ komedie) a ten zbytek byl překvapivě povedený. Tudíž z toho je ztřeštěná, oddychová road movie se sympatickou ústřední dvojkou. Nejvíc mne ovšem pobavila scénka Anthony Andersona! ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)