Pohledná a dobrosrdečná čarodějka Isabel Bigelowová se rozhodne začít nový život jako obyčejný člověk, tedy bez kouzel. Usadí se v domě poblíž Hollywoodu, ale brzy zjistí, že dodržet předsevzetí nebude vůbec snadné. Když jí v kavárně nechtějí pět minut po jedenácté přijmout objednávku snídaně, vrátí hodiny o deset minut zpět. Když zapomene peníze, vyčaruje si kreditku. A pokaždé si říká, že tentokrát je to opravdu naposledy. Jednoho dne si jí v knihovně všimne samolibý herec Jack Wyatt, který marně hledá neznámou herečku pro roli mladé čarodějnice do chystaného remakeu kdysi oblíbeného seriálu Moje krásná čarodějka. Podmínkou je, aby herečka uměla krčit nos stejně rozkošně jako kdysi její předchůdkyně. Na tiskovce Jack představí svůj objev, pozornost novinářů však upoutá především slavná Iris Smythsonová, která má hrát Isabelinu matku. Když Isabel krátce po začátku natáčení pochopí, že ji jen využili, rozhodne se pomstít a během chvilky svými nenápadnými kouzly Jacka znemožní… (TV Nova)

P1tr

Will Ferrell jakožto jediná komediální složka tohoto snímku ani se svým talentem nedokázal výrazně vylepšit renomé krásné čarodějky, která bohužel končí v průměru. ()

jenik71

Průměr po všech stránkách a bohužel zcela bez nápadů. Při trošce větší snahy při práci na scénáři mohl být příběh zajímavější. Neškodilo by ani více vtipnějších scén. Nebýt hlavních představitelů, nejspíše bych jednu hvězdičku ubral. ()

spikey1

Sami o sobě jsou Ferrell a Kidman neuvěřitelně kvalitními herci. Dohromady v tomto romanticko-komediálním crossoveru jsou takový silně jaloví. ()

Fox85

Willa Ferrella nemám moc rád a ani v tomhle filmu mě nepřesvědčil o svých "kvalitách". Nicole Kidman byla sice sympatická, ale to je asi tak všechno. Humoru, že by pohledal. Suma sumárum spíše podprůměr. ()

giovanni3

Nicole Kidman je skvělá herečka a i zde to potvrdila, ale to je snad tak jediný klad tohoto filmu spolu s účastní Michaela Cainea... Will Ferrell mne nikdy moc nebavil a zde to víceméně potvrdil.. Největší slabina tohoto filmu je ovšem scénář. Čradoějka se zamiluje do tupce a snaží se z něj udělat pana dokonalého sem tam nějký ,,zvrat,,... Jako dalo se na to dívat, ale žádný zázrak to není 2z5 ()

widla

Teda čekla sem mnohem víc...děj je místy nudny a nezáživný! Tenhle film mi moc nesedí do kina, tak nějak mi příjde jako typický televizní film, a to hlavně díky konci. Ve filmu se najdou i zábavné chvilky ale je jich chorobně málo... ()

Chise

Byla jsem zvědavá, ale skončilo to spíš zklamáním. Děj se hrozně sype a někteří si možná ani nevšimnou, že film už skončil. Moc se to nepovedlo. ()

sedm.1

Moje krásná čarodějka je strašně moc obyčejný film.Vše je až ukrutně plynulé,uhlazené,připravené.Dějově se nehne ani na minutu z předurčené koleje,drží se své lajny a to od první až do poslední vteřiny.Bohužel,aj e to znát nejen na příběhu,ale i na hercích,kterým je upřímě celý tento film příliš malý a zaškatulkovaný.Jak Farrell,tak Kidmanová jsou velké herecké hvězdy,které ačkoliv "z plátna" prakticky neslezou,jejich role jim nedovolí skutečně vyniknout a pořádně se rozjet.Na druhou stranu abych jen nekritizoval,celkově jde o takovou miloučkou uhlazenou romantickou komedii,která se (až moc)pevně drží svých žánrových pravidel a určitě jako oddychovka neurazí.Slabší 3*! ()

Firebug

Za Ferrella a za ty 2 scénky, kde se mohl trošku herecky a komicky rozjet. A taky za Schwartzmana, kterého bych mohl vidět trochu častěji. Celkově je to také příjemné, ale nic víc... ()

herr_carter

Kidmanové to sluší, Ferrell je afektovaný hovado jako vždy....a jinak se tady vůbec nic neděje, podprůměrná komedie, kterou netřeba vidět více než-li jednou (jako kulisu).................moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

darwin

Nenáročná komedie pro pobavení. Narozdíl od seriálu Bewitched tady Will Ferrell zcela jasně zastiňuje miloučkou Nicole Kidman. Jeho film Poslední rok v Kátmandú bych si rozhodně nenechal ujít :). ()

Ivusha

Zvedá to Nicole, která má rozkošnou mimiku...:-) Ferrell zatím nic moc. Shirley MacLaine je na druhou stranu skvělá jako vždy. A Michael Caine je jako otec prostě k sežrání:D Toť tři hvězdičky...:-) ()

Lukoboss

Nic, co by nějak výrazně zaujalo, pobavilo a zpříjemnilo večer. Neudrželo to moji pozornost, pořád jsem někam přepínal a bylo mně to jedno. ()

cab

Nastavovana kase, ktera se chvilemi tvari jako komedie, pak jako romantika a ani v jednom ze zminenych zanru neni pevna v kramflecich. Navic je srazena trapnym herectvim (Will Ferrell a Nicole Kidman). Neuprosnych 30% ()

MareT.

Místama celkem dost vtipné, ale pak to spadne do trapné love story, kde se všichni trapně pitvoří! JInak Ferell mi moc nesedí ani jako komik, ani jako herec a Kidman ze sebe udělala zajimavou kreaturu až se člověk diví, že má na poličce Oscara! ()

Hanys_

Neškodná komedie, u které jsem se rozhodně nenudil. Což nezapírám, byla velká zásluha současného Vánočního období...6/10 ()