Pohledná a dobrosrdečná čarodějka Isabel Bigelowová se rozhodne začít nový život jako obyčejný člověk, tedy bez kouzel. Usadí se v domě poblíž Hollywoodu, ale brzy zjistí, že dodržet předsevzetí nebude vůbec snadné. Když jí v kavárně nechtějí pět minut po jedenácté přijmout objednávku snídaně, vrátí hodiny o deset minut zpět. Když zapomene peníze, vyčaruje si kreditku. A pokaždé si říká, že tentokrát je to opravdu naposledy. Jednoho dne si jí v knihovně všimne samolibý herec Jack Wyatt, který marně hledá neznámou herečku pro roli mladé čarodějnice do chystaného remakeu kdysi oblíbeného seriálu Moje krásná čarodějka. Podmínkou je, aby herečka uměla krčit nos stejně rozkošně jako kdysi její předchůdkyně. Na tiskovce Jack představí svůj objev, pozornost novinářů však upoutá především slavná Iris Smythsonová, která má hrát Isabelinu matku. Když Isabel krátce po začátku natáčení pochopí, že ji jen využili, rozhodne se pomstít a během chvilky svými nenápadnými kouzly Jacka znemožní… (TV Nova)

keddy79

Ups? tak to jsem šlápla pořádně vedle. Pitomoučné a uhihňané od samotného začátku, ale scénář je nejtěžšího kalibru. Nechápu, jakým způsobem se děj dostal až k happy endu. Kdy? a Jak? ()

Rosana

Jako pohádka to nebylo až tak hloupé a dokonce jsem se i párkrát zasmála. Mezi vánočními kýči klenotem... ()

mysiak

Zlé nie vtipné predvedenie s trápnou Nicole Kidman a snažiacim sa Willom Ferrelom...vzniklo, to čo netreba ani pozerať tuctový americký film... ()

Ridick

celkom dobry zaciatok s vynikajucim ferrellom a sladkou kidmanovou kazi nedotiahnuty scenar a minutaz, kt. by mohla byt o 15 min. kratsia... ()

JJ.Gibson

Ač mám Willa Ferrella a Nicole Kidmanovou rád, Bewitched rád zas tak nemám :) Je mi to sice líto, ale nemoh jsem tomu přijít na chuť. Čekal jsem mnohem více humoru! Nejvíc mě bavila postava Michaela Cainea, jakožto otce čarodějky Isabel, jeho vystupování bylo skvělé. A závěrem : netvrdím, že je to špatný film, nicméně chtělo to větší drive!!! ()

buldock

Za nádherně naivní a krásnou Nicole Kidman přimhouřím oko , jinak je to hodně utahané a ledabyle zpracované. Film: 60% ()

Orlau32

Podívala jsem se na tento snímek v naději, že uvidím něco jako jsem viděla "Krásnou čarodějku" z r.1942. Nebudu brát dnešním mladým lidem iluzi, protože oni se smějou všemu. Já se těm importovaným americkým stupiditám smát nemohu, zvláště, když tam nic k smíchu není. Nebo snad jo ? ()

blackrain

Trošku ujetá komedie o tom, jak skutečná čarodějka chtěla hrát v seriálu a taky chtěla pověsit své čarodějnické umění na hřebík. Nicole byla skvělá, ale trošku jsem si na ni tady musela zvykat. Nevím, čím to bylo. Čišela z ní taková naivita. Jako čarodějnici ji mám radši v Magické posedlosti. Tam se mi libila mnohem víc. ()

kaylin

Nicole Kidman nemám moc rád. Přijde mi taková... prostě jí nemám rád, ale ve filmu "Moje krásná čarodějka" vypadala skutečně roztomile. Vlastně, kdybych měl film celý tak nějak zhodnotit, asi bych použil právě slovo roztomilý. Anebo neškodný. Snímek se vrací ke staré seriálové klasice, kterou u nás v podstatě neznáme, ale zase to není tak důležité, i když je pravda, že k postavám nebudeme mít takový vztah jako americký divák. Nevadí to ale, protože ve filmu je vše podstatné vysvětleno, a to opět docela roztomile. Hodně pomáhá i účast takových herců jako Michael Caine nebo Shirley MacLaine. Will Ferrell je jen tím správným komickým kořením. Místy je trapný, místy skutečně vtipný, prostě v jeho případě naprostá klasika. Co mě na filmu trochu mrzelo, to je skutečnost, že by z toho šlo vytřískat mnohem více vtipů. Vždyť v našem světě existují čarodějové, a je to romantická komedie. To by bylo scének. Ze začátku to film skutečně používá, ale pak se mění v komedii, která se zároveň trochu snaží poukázat na rozmařilost amerických seriálových hvězd a hvězdiček. Efekt v tomhle směru není příliš velký, opět se především jedná o prvek komický. Herci odvádějí celkem dobré výkony, ale romantická komedie příliš nepřekračuje stín klasické americké romantiky. Důležité je hlavně to, aby byl snímek líbivý, a takový skutečně je. Líbivý a roztomilý. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/10/zitra-nehrajeme-lovci-dinosauru.html ()

jajinka

Jako vždy krásná Nicole, strašný Ferrell, do kina bych na to nešla.. Typická sladká blbůstka na sobotní dopoledne. ()

Herr_Flick

Viděl jsem to už dávno, jen jsem úplně zapomněl, o čem film byl. No a po druhé projekci se nedivím - taková ptákovina! Když se řekne komedie, nepředstavuju si 90 minut bez zasmání. Když se řekne bláznivá komedie, nepředstavuju si, že ve filmu budou všichni blázni. Nemůžu strávit fakt, že IQ žádné z postav nepřekračuje 10 bodů. Hvězda za Nicole, jak to pěkně dělá pusou. ()

Foma

Vůbec to neni tak blbej film, jak vyplývá z nějakých komentářů, Chvílema je i hodně vtipnej, je jednoduchej, prostej, ale taky si na nic jinýho nehraje. Kidman je opravdu dobrá a Caine taky, takže spíš tak 3,5. ()

Colonist

Nenáročná oddechová komedie, které bohužel chybí to hlavní - humor. Občas se lehce pousmějete, ale to je vše. Vlastně jsem to sledoval jen kvůli Nicole Kidman, která byla roztomilá a slušelo jí to. ()

Skip

První přibližně polovina této romantické komedie docela šla, ale pak to až moc začalo sklouzávat k dosti laciným až trapným rádoby vtípkům. Takže ze slušně rozjetého filmu, který měl v komediální lince spoustu možností, vzniklo cosi zcela průměrného. ()

Aleee89

Tohle je takový milý, pohodový, oddechový film. Čiší z něj jakési kouzlo, ale bohužel mu chybí nějaká hlubší dějová linka. Nicol to zahrála v pohodě, takže normálně a přesvědčivě, ona je vcelku dobrá herečka. Dokonce jsem i na chvíli zatoužila umět taková kouzla. Takže to shrnu, je to pohodová romantická komedie s dobrou herečkou, ale nemá tak dokonalý děj. ()