Otan odpad!

Těmto filmům dávám většinou 1* za to ,že se tvůrcům vůbec podařilo sehnat peníze na nesmysl.Dnes budu ale krutý a nedám ani tu,protože tohle museli dát do kopy lidi z blázince a sjetí a opilí a nemoudří.Přátelé filmaři:Tudy NEEEE ()

Euros

V době kdy šel do kin tento film bylo potřeba, aby přišlo alespoň 5 lidí do sálu, aby pustili film. Pamatuju si, že jsme ve 4 lidech čekali, jestli přijde ještě někdo...a přišel. V celém velkém sálu v Plzni nás bylo 5. Byl jsem vážně rád, protože se jedná o zajímavý, napínavý a celkem vtipný film. ()

blatouchm

Moje oblíbené scifi. Stopáž je velká, ale ani minutu jsem se nenudil. Zajímavé charaktery postav. Ne všechno je založeno na pravdě, ale které scifi ano? Dle vědců víc než ten váš armageddon :) ()

Larikazka

Vtažení do děje proběhne hladce. Potom už to je boj o to, jestli film dokoukat. Chvílema je film akční, trapný, zábavný, psychologický, napínavý, nudný... nakonec je každý rád, že skončí. ()

Feacher

Zase jeden typivky americký film, kde Amerika SPOILER zachrání svět, avšak klasicky naprosto podezřelým způsobem. Crazy, ale jak se často rád ptám... proč vlastně ne? Začátek byl tedy vzat dost hopem a druhá část byla zase poměrně důkladná. Herecky ale v pohodě, docela mě to i bavilo... ač docela předvídatelné, tak i trochu napětí to mělo... Oddechovka dobrá, 72%! ()

Sa.sa

Celkem slušný film, který má sice mouchy a je k pousmání, ale asi nikdo nečekal nic jiného... Prostě film na večer k telce... ()

Pythonator

Takový levnější slabší Armageddon. Jak se to ovšem vezme. Co se týče míry infantilnosti a trapného amerického patriotického patetismu, tak je Jádro daleko lepším katastrofickým filmem, protože tolik tohoto hnusu neobsahuje. Je to jen bezduchá akční zábava, která nasere především fanatické fyzikáře a jiné zastánce dogmat o zemském jádru. Normální lidi se u toho jednoduše pobaví a uteče jim to příjemně jako třeba ten slavný Armageddon. Hilary je strašně sympatická a hlavní hrdina není zas tak nesnesitelný, takže proč si tuhle cestu, kterou by mohl závidět i Jules Verne, neužít? ()

thennet

Zápletka je absolutně tupá a radši bych o tomto filmu nemluvil s fyzikem. Co je na něm pak tak zajímavé, že si zaslouží 3*?Zajimavé je na něm to, že i přes nesmyslný základ příběhu se u filmu docela pobavíte a pak i zapomenete na fyzikalní zákonitosti a necháte se unášet dějem. Myslím, že zážitek z filmu vám zpřijemní i pohled na puvabnou Hilary Swank. Herecké výkony byly v celku dobré. Co ještě k tomu filmu říct, je to prostě průměrný snímek, na který byste asi do kina nešly, ale nudou se neukoušete. ()

RPO

Další typický hollywodský katastrofický film přeplněný klišé. Fyzikální zákony zde neplatí, vše je nutno divákům polopaticky vysvětlit a délka filmu nepřiměřeně dlouhá. ()

harmasan odpad!

Debilita tohohle snímku se dá směle srovnat i s takovými perlami, jako je třeba "Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000". Co bude příště? Zalepěj Krakatou kanagomem? Přitáhnou Měsíc na režný niti? Zhasnou Slunce kyblíkem eskym? ()

St@B

Místy napínavá, někdy až strhující, ale především úsměvná - hovadina. Ať žije naprosté porušení všech myslitelných fyzikálních zákonů! ()

J.F

Zvláštní katastrofická lahůdka. Tento nápad mě trošku zaskočil a je pravda, že je hodně nereálný. Doba ledová a mimozemšťané se stát můžou, ale tohle je asi velice nepravděpodobné. I přesto ale film účel plní. Opět tady jsou katastrofické scény (blesky a mikrovlny).... ()

DeTomaso

Lidstvu hrozí přírodní katastrofa, v podobě zastavení rotace zemského jádra. Jak ale víme, pro podobné případy mají naštěstí v USA univerzální lék. Tentokrát se ovšem nedopravuje atomová bomba na asteroid nebo kometu, ale do středu země. Proti ostatním katastrofickým filmům tohoto typu má Jádro originální myšlenku, což bych ale neviděl jako klad. Takový nesmysl jednoduše dříve nikoho nenapadl. ()