joelly01

Tento zamek hruzy ve me tedy moc hruzy nevyvolal. Obsazeni vskutku luxusni, ale Owen Wilson v hororu (no spis takove rodinne ducharine), mi prislo tak trochu jako spalnuti vedle. Lily Taylor hrube nesympaticka! Pribeh strasne hloupy a navic ho uplne zdegenerovala a znevazila ta parodie ve Scary Movie. Cely film jsem jen cekala kdy se tam objevi ten slizsky typek s gramlavou rukou a udela neco smesneho nebo kdy se vubec budu moct zacit necemu smat. Coz asi u "The Haunting" nebylo umyslem. Takze asi spis nee. ()

Jabcan

Film je to velmi průměrný, ale duo Owen Wilson - Catherine Zeta-Jones je něco skvělého a opakování hodného ()

JohnKEANE

Horory o strašidelných miestach mam rád.Toto vlastne ani nebol až taký horor a ani bát sa tu vlastne nebolo čoho.Ked ale môjmu oblúbencovi Owenovi Wilsonovi obrovské kývadlo otrhne hlavu,začnem tento film už brat aspon troch vážne. ()

lektvar

neznasam horory, tympadom toto neni horor ale hroozne dobre sa to pozera ked neznasate batie sa. original bububu pride bubak sa boj a on pride a viete ze sa mate bat skvely planovany strach. ()

bobin

Je to nudné bloudění nudným domem , které se tvůrci snažili podpořit počítačovými efekty . Hrůzu zde nic nenahání , to spíš úsměvná parodie . ()

Botis

Obsazení je hvězdné, o tom žádná. Ovšem vypadá to, že si herci při natáčení vlastních filmů odskočili místo na kafe na Zámek hrůzy, aby měli nějaký ten dolárek navíc. Škoda, při lepším zpracování scénáře to mohla být i solidní podívaná. ()

Diskantka

Tohle byl můj první horor, na kterej sem se dívala s dalšíma 5ti holkama v pyžamech. Dodneška si ten film pamatuju jako bych ho viděla včera, takže můžu s jistotou říct, že je to píčovina, ale přecejenom ty vyřezávaný hlavy dětí v krbovejch římsách a interiér-exteriér zámku ve mně zanechaly dojem. Existujou daleko horší filmy....ikdyž obsazovat Owena Wilsona byla určitě chyba. Chlápek s nosem jako penis nemá v hororu co dělat... ()

Salus

5 hvězdiček za výpravu nemůže spasit tuto plochou historku okresního formátu. Nejlepší scéna je opakované zdůrazňování domovnice, že oni bydlí ve městě, nikdo nebydlí blíž než ve městě a poblíž nikdo není. Ne v noci. Ne za tmy. Jinak velmi nudný "horror", jemuž rozhodně nepomohl výkon Liama Neesona. ()

Simako

Fakt hrůza!!! Málem jsem se počůral, jak ten dům jí chce sežrat!! Fakt hodně vysmátý!! Ha Ha Ha Ha!!! Za jedna!! ()

TesterX

Nudna ducharina mi, nevim proc, chvilema pripominala Kruh (The Ring). Filmu vsak chybi desiva atmosfera, coz je jaksi zakladem kazdeho horroru. ()

cici24

V první řadě je to hodně splácaný dohromady a působí to nesourodým dojmem...v druhé řadě všechny herecké výkony byly hodně průměrné...a v třetí řadě scénář a děj filmu byl hodně slabý.... ()

Callie

Pokud nic nečekáte, nemůžete být tak strašně zklamaní, aby to bylo na odpad. Hezké pokoukání na /nehrající/ oblíbené herce a krásné kulisy zámku . ()

Venceslao90

Ze začátku jsem se vážně bavil. Spousta efektů a příjemně temná atmosféra starého domu. Všechno to ale zazdilo dost šílené závěrečné rozuzlení, které považuji za jedno z nejhorších, které jsem kdy viděl. ()