skinny

První půlka měla našlápnuto na dobrý horor, další půlka spadla do žánru fantasy kravina. Alespoň,že tam ten otravný Wilson umřel. Barak mel jakousi tu strasidelnou atmosku ale herci byli k smíchu :D ()

Melios

Pokiaľ nemáte radi horory ,alebo sa neradi bojíte ,bude pre vás tento film dosť silný šálok kávy. Ja do tejto skupiny nepatrím. Od filmu ,kde hrá Owen Wilson ,Catherine Zeta Jones a Liam Neeson som čakal viac než len Hitchcockovský horor (dosť podpriemerný Hitchcockovský horor.) Film by bol fakt fasa (ako fantasy ,by nebol na škodu) ,keby tam nehral Owen ,nebol by podľa knihy (ktorá mi pripadá ,ako keby bola úplne o niečom inom) a nemal efekty ako film Casper. Je videť ,že telka už nemá ,čo dávať ,keď vám pred ksicht naservíruje film o duchovi ,ktorý zabíjal deti a ktorý sa rozhodol posadnúť plafón jednej z hlavných postáv. 56% len za to ,že mal zopár Jumpscarov , u ktorých som aj ja odskočil a príbeh ,ktorý ušiel. Teraz sa cítim jak tá imaginárna obesená žena ,ktorú videla Catherine Zeta-Jones... ()

NICOX

Už zas strašidelnej dům?! No až na to, že tenhle ve skutečnosti vůbec strašidelnej neni. Díky Owenu Wilsonovi film dostává nádech komedie, ale mě to ani moc nevadí, protože si myslim, že by to byla zhovadilost i tak. Ale koukat se na to dá. 50 % ()

Davej

Z ukázek, které jsem viděl v Kinoboxu jsem byl připraven na to nejhorší, ale kupodivu jsem byl poměrně pozitivně překvapený. Není to sice nejstrašidelnější horor, ale nepochybuji o tom, že se u něj někteří lidé i bojí. Prostě takový slušný průměrný filmeček, který si nečiní žádné umělecké ambice a chce jen pobavit. ()

wosho

Opravdu je to natočeno v krásných dekoracích, toť tak vše. První minuty jsou trošičku ve znamení napětí, ale jakmile se objeví první digitální duch spratka jde všechno do kytek. Ani napínavé, ani hrůzné, nechutné, krvavé zato směšné a blbé. ()

POciSEM

Hmmmm zajimavej to filmecek. Pribeh je sice stupidni ale jinak to byla solidni podivana. Hudbicka od Goldsmitha byla taky velice zdarila tak proc na ten film vsichni nadavaji? Inu bude to asi tim ze se honosi nalepkou remake ()

Wishkah

BAF!!!...lekli ste se? Jestli ne tak tenhle film vynechte. Je zhruba stejně strašidelný jako můj komentář...jenže á se děsivější ha haha ahahaha ()

Cement73

Jeden z mojich obľúbených hororov. Všetko v tom megadome je strašidelné. Od samotného domu cez nábytok až po dekorácie. Mňa by tam nikto nedostal :))) ()

kritiklon

Řekl bych, že je to takový "dětský horor". Ještě lépe řečeno "rodinný horor". "Zámek hrůzy" je tajuplný ale není děsivý. Pro dospělého spíše mysteriózní pohádka! Ačkoli je tu slušné herecké obsazení, není to znát! Ale líbí se mi to prostředí a vlastně povětšinou i atmosféra starého zámku. 3* za 61% ()

IvcaSammet

Velmi dobře si pamatuju moje první setkání s tímto filmem. Na film jsem se těšila už jen proto, že si v něm zahrál Owen. Nemohla jsem se dočkat, až ho uvidím v hororové roli ... Docela souhlasím s ostatními, že Zámek hrůzy je o dost víc fantasy než horor, že efekty tohoto filmu opravdu nebyly nejlepší a že Owen přidal filmu o něco komediálnější formu, ale na druhou stranu zase není vůbec špatné, když se člověk u hororu baví. Mě osobně film uchvátil už při onom prvním shlédnutí a kdykoliv se na něj dívám znovu, jsem z něj nadšená jako jsem byla poprvé. Příběh je prostě skvělý a závěr je přesně takový, jaký jsem očekávala. Nevidím důvod hodnotit hůř než všema hvězdičkama. ()