poster

Scooby-Doo (TV seriál)

 • USA

  The Scooby-Doo Show

 • USA

  The Scooby-Doo/Dynomutt Hour

 • Slovensko

  Scooby-Doo

Rodinný / Animovaný

USA, 1976, 24 min

 • Madsbender
  **

  Scooby Doo nikdy nepatril medzi moje srdcovky a ani tento seriál, ku ktorému som sa po rokoch vrátil, mi nepriniesol sľubovanú zábavu. Nevýrazné prípady často úplne bez atmosféry, strašidlá a monštrá, ktoré nevystrašia ani batoľatá, zato naivné a hlúpe hlavné postavy, ktoré akoby vypadli z lacného hororu (rozdeľme sa, utekajte, rýchlo sa sem skryte, tu nás nenájde...) áno. Ale Scooby-keksy mám rád. Pre mňa nevtipný, podpriemerný animák, ktorý mi nič nedá. 30%(24.5.2014)

 • Brinkley
  ****

  Osobně jsem za mlada neměla tu čest, nicméně za spoustu minut oddechu v rámci hlídání dětí dávám čtyři hvězdy. Pokud se mrňousové opakovaně baví nad Scooby-Dooem v náručí Shaggyho a naopak, honičkám, převlíkačkám a následném odhalení padoucha těmi "všetečnými dětmi" a navíc jsou ochotny vidět jednotlivé epizody znovu, a znovu, a znovu, přičemž já u toho nelezu zoufalstvím po zdi, pak je to asi povedený seriál pro danou cílovou skupinu.(12.8.2013)

 • MFloyd
  **

  Strašně rád jsem tenhle seriál sledoval. Nepamatuji si podobný seriál, který by řešil různé záhady a přitom tam byli i docela dobré hlášky. Jenže jak jsem tenhle seriál sledoval skoro furt, zjistil jsem, jak strašně se ten děj opakuje. Vlastně v něm nebyl skoro žádný rozdíl. Pokaždé, když se objevila nějaká záhada, předem jste věděli, že půjde o někoho, kdo se jen přestrojil za někoho jiného. Beru to, že jako pohádka pro děti to vystačí, ale mně to prostě připadalo, že je to všechno na jedno brdo.(16.5.2014)

 • helloween93
  ****

  Seriál, který jde ve šlépějích Scooby-Doo, Where Are You? z roku 1969. Kvalita dílů je poměrně na vysoké úrovni, dá se říct že je to skoro jako první seriál. Klasická délka 20 minut, pestrost padouchů je velká. Většina dílů má skvělou atmosféru.(26.9.2012)

 • Gustik5
  ****

  Scooby byl kdysi mou častou ranní podívanou, před tím, než jsem musel jít do školy, a to i přes dosti podobný děj většiny dílů; jízda někam (např. na dovolenou, výlet, apod.), děvědění se o nějakém strašidle či monstru, pátrání, finále, past (která i přes svou neprohlédnutelnost skoro nikdy nevyjde :), rozuzlení, zatčení, tradiční hláška: "Bylo by se mi to podařilo, nebýt vás, prašivých děcek!", vděční obyvatelé postiženého místa, šťastný Scooby s Shaggym (obvykle díky jídlu), konečná hláška: "Skúby důby důů!", KONEC). Seriálu dávám čtyřy *, protože i přesto, že se mi líbil, jsou podle mě i větší pohádkové legendy mého dětství.(8.8.2011)

 • - Během úvodního intra poté, co se objevuje Merlin, je možné zahlédnout Shaggyho po dobu 1 až 2 vteřin bez rukou. (helloween93)