Reklama

Reklama

Scooby-Doo

(seriál)
  • USA The Scooby-Doo Show (více)
všechny plakáty
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Mysteriózní / Rodinný
USA, (1976–1978), 15 h 28 min (Minutáž: 22–24 min)

Série(3) / Epizody(40)

Scooby-Doo je mluvící a inteligentní pes, který se svými přáteli řeší každý díl jinou záhadu. Bezhlavý rytíř, bestie z močálu či oživlá mumie a mnoho dalších nadpřirozených a nereálných bytostí straší různě po světě a je jenom na Scooby-Doo, aby vše toto vyřešil a zachránil ostatní před smrtí strachem. (StrYke)

Recenze (40)

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Scooby-Doo je další z těch kultovních animáků, které mi jako malému nevadily, nijak mě ale rozhodně neuchvacovaly, a tak se s každým přibývajícím rokem stávaly míň a míň oblíbenými. Staré díly a hlavně některé z delších animovaných filmů mám dodnes rád, k novějším už ale tíhnu odporem a po prvním traileru k nové "3D" verzi mám chuť tvůrce proplesknout. ()

helloween93 

všechny recenze uživatele

Seriál, který jde ve šlépějích Scooby-Doo, Where Are You? z roku 1969. Kvalita dílů je poměrně na vysoké úrovni, dá se říct že je to skoro jako první seriál. Klasická délka 20 minut, pestrost padouchů je velká. Většina dílů má skvělou atmosféru. ()

Reklama

Paity 

všechny recenze uživatele

Stejně jako hromada lidí tady jsem na Scooby-Doo vyrostl a trochu je paradoxem, že se mi to ani nikdy nijak zvlášť nelíbilo, ale prostě na Cartoon Network nic jiného nešlo, tak jsem se prostě koukal. Když pominu stále stejnou dějovou linku v každém dílu trochu obměněnou, mohou být se sebou tvůrci poměrně spokojeni. Jen upozorňuji, že mluvím jen o animované verzi.... ta filmová... no, chci být slušný. ()

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Scooby Doo nikdy nepatril medzi moje srdcovky a ani tento seriál, ku ktorému som sa po rokoch vrátil, mi nepriniesol sľubovanú zábavu. Nevýrazné prípady často úplne bez atmosféry, strašidlá a monštrá, ktoré nevystrašia ani batoľatá, zato naivné a hlúpe hlavné postavy, ktoré akoby vypadli z lacného hororu (rozdeľme sa, utekajte, rýchlo sa sem skryte, tu nás nenájde...) áno. Ale Scooby-keksy mám rád. Pre mňa nevtipný, podpriemerný animák, ktorý mi nič nedá. 30% ()

BLADER 

všechny recenze uživatele

Za tie staré časy, keď som sa na tento seriál každú sobotu tešil, jednoducho musím dať plný počet, pretože si skutočne vážim, že pred tými tridsiatimi rokmi robili ľudia rozprávky ( hlavne tie televízne ) úprimne, a nie na úkor toho, aby to všetko malo nefalšovanú auru braku, ktorý tlačia súčasným deťom ( ale aj dospelým ľuďom ) do pozornosti. A to hovorím, prosím pekne, ako človek, ktorý si bez televízie nedokáže predstaviť deň. Možno som trochu odbočil, ale nedalo mi to, chýbajú mi takéto veci v telke. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (11)

  • Během úvodního intra poté, co se objevuje Merlin, je možné zahlédnout Shaggyho po dobu 1 až 2 vteřin bez rukou. (helloween93)

Reklama

Reklama