Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(40)

Scooby-Doo je mluvící a inteligentní pes, který se svými přáteli řeší každý díl jinou záhadu. Bezhlavý rytíř, bestie z močálu či oživlá mumie a mnoho dalších nadpřirozených a nereálných bytostí straší různě po světě a je jenom na Scooby-Doo, aby vše toto vyřešil a zachránil ostatní před smrtí strachem. (StrYke)

Recenze (41)

Paity 

všechny recenze uživatele

Stejně jako hromada lidí tady jsem na Scooby-Doo vyrostl a trochu je paradoxem, že se mi to ani nikdy nijak zvlášť nelíbilo, ale prostě na Cartoon Network nic jiného nešlo, tak jsem se prostě koukal. Když pominu stále stejnou dějovou linku v každém dílu trochu obměněnou, mohou být se sebou tvůrci poměrně spokojeni. Jen upozorňuji, že mluvím jen o animované verzi.... ta filmová... no, chci být slušný. ()

helloween93 

všechny recenze uživatele

Seriál, který jde ve šlépějích Scooby-Doo, Where Are You? z roku 1969. Kvalita dílů je poměrně na vysoké úrovni, dá se říct že je to skoro jako první seriál. Klasická délka 20 minut, pestrost padouchů je velká. Většina dílů má skvělou atmosféru. ()

Reklama

Brinkley 

všechny recenze uživatele

Osobně jsem za mlada neměla tu čest, nicméně za spoustu minut oddechu v rámci hlídání dětí dávám čtyři hvězdy. Pokud se mrňousové opakovaně baví nad Scooby-Dooem v náručí Shaggyho a naopak, honičkám, převlíkačkám a následném odhalení padoucha těmi "všetečnými dětmi" a navíc jsou ochotny vidět jednotlivé epizody znovu, a znovu, a znovu, přičemž já u toho nelezu zoufalstvím po zdi, pak je to asi povedený seriál pro danou cílovou skupinu. ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Chápu, že Scooby-Doo je legendou ve svém oboru, ale musím být upřímný, stejně jako u Scooby-Doo na stopě jsem se ukrutně nudil. A není to jen tím, že je to animovaný seriál pro děti. Jsou seriály, na které se mohou dívat i dospělí i proto, že jsou vtipné či sem tam zazní nějaká dospělácká narážka. Jenže Scooby-Doo jede každý díl podle stejného schématu. Mění se jen místo a typ strašidla. Jinak je vše stále stejné, nic nového, epizody jedna jako druhá. A to velmi rychle nudí. Nebýt pejska, asi by to nebavilo ani mou dceru. Oproti Scooby-Doo na stopě se alespoň pár epizod odehrává také ve dne a nejen v noci. Naopak hudba si mírně pohoršila. Na kresbách je vidět tehdejší doba a animovaný schematismus hlavně při úprcích a hromadném běhu někam pryč. Je to spíš ani jen nostalgické pokoukání, co nás, respektive americké děti tehdy bavilo a kam animované seriály od té doby pokročily - Spongebob v kalhotách, Tučňáci z Madagaskaru apod. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Toto je asi najznámejšia a najkultovejšia séria o Scooby-Doo a jeho partii, ktorú som vždy v nedeľu pozerával na STV a nespustil som z toho oči. Spomienky a nostalgia ako vyšité. V tomto prípade sa jedná o prvú sériu a podľa mňa aj tú najkvalitnejšiu. Z tej dvojice Shaggy a Scooby jednoducho nemôžem, ostatní sú tam skôr do počtu. Každopádne ako dieťa som to hĺtal, takže cieľovku to určite zasiahne aj po rokoch a pri oldschool animáciách. 80 % ()

Galerie (4)

Zajímavosti (15)

  • Během úvodního intra poté, co se objevuje Merlin, je možné zahlédnout Shaggyho po dobu 1 až 2 vteřin bez rukou. (helloween93)

Reklama

Reklama