Scooby-Doo (TV seriál)

The Scooby-Doo/Dynomutt Hour

Scooby-Doo

Rodinný / Animovaný

USA, 1976, 24 min

Osobně jsem za mlada neměla tu čest, nicméně za spoustu minut oddechu v rámci hlídání dětí dávám čtyři hvězdy. Pokud se mrňousové opakovaně baví nad Scooby-Dooem v náručí Shaggyho a naopak, honičkám, převlíkačkám a následném odhalení padoucha těmi "všetečnými dětmi" a navíc jsou ochotny vidět jednotlivé epizody znovu, a znovu, a znovu, přičemž já u toho nelezu zoufalstvím po zdi, pak je to asi povedený seriál pro danou cílovou skupinu.(12.8.2013)

Seriál, který jde ve šlépějích Scooby-Doo, Where Are You? z roku 1969. Kvalita dílů je poměrně na vysoké úrovni, dá se říct že je to skoro jako první seriál. Klasická délka 20 minut, pestrost padouchů je velká. Většina dílů má skvělou atmosféru.(26.9.2012)

Prší nebo je jinak temně a Parta jede autem. Potom zabloudí nebo dojedou na správné místo. Potom se něco stane a Parta narazí na Monstrum. První honička. Uniknou mu a rozdělí se. Scooby a Shaggy jako první narazí na Monstrum. Pak se převlečou, udělají Monstrum trapas a rychle utečou. Mezitím Fred Daphne a Velma najdou stopu a když se se Scoobym a Shaggym znovu potkají, Velma řekne: "Pokud si myslíš to, co já, Frede, tak už víme, kdo je Monstrum." Fred odpoví: "Uspořádáme na něj past." A Scooby se Shaggym jsou návnada. Ptom Monstrum chytí, počasí se uklidní, zjistí, kdo je monstrum a někdo se zeptá jak na to přišli. Velma s Fredem jim odpoví, zatímco porzrazené Mostrum řekne: "A kdyby mi to tito mladíci nepřekazili, má lumpárna by se mi krásně podařila." Nakonec je Parta v restauraci a Scooby pomocí lsti, vezme Shaggymu jeho sendvič a pronese "Scoby - Dooby Doo!" Ani nevím, proč ten seriál mám rád, ale od prvního dílu ho opět sleduji, nově na Smíchově.(20.2.2013)

• MFloyd

Strašně rád jsem tenhle seriál sledoval. Nepamatuji si podobný seriál, který by řešil různé záhady a přitom tam byli i docela dobré hlášky. Jenže jak jsem tenhle seriál sledoval skoro furt, zjistil jsem, jak strašně se ten děj opakuje. Vlastně v něm nebyl skoro žádný rozdíl. Pokaždé, když se objevila nějaká záhada, předem jste věděli, že půjde o někoho, kdo se jen přestrojil za někoho jiného. Beru to, že jako pohádka pro děti to vystačí, ale mně to prostě připadalo, že je to všechno na jedno brdo.(16.5.2014)

• Madsbender

Scooby Doo nikdy nepatril medzi moje srdcovky a ani tento seriál, ku ktorému som sa po rokoch vrátil, mi nepriniesol sľubovanú zábavu. Nevýrazné prípady často úplne bez atmosféry, strašidlá a monštrá, ktoré nevystrašia ani batoľatá, zato naivné a hlúpe hlavné postavy, ktoré akoby vypadli z lacného hororu (rozdeľme sa, utekajte, rýchlo sa sem skryte, tu nás nenájde...) áno. Ale Scooby-keksy mám rád. Pre mňa nevtipný, podpriemerný animák, ktorý mi nič nedá. 30%(24.5.2014)

• - Během úvodního intra poté, co se objevuje Merlin, je možné zahlédnout Shaggyho po dobu 1 až 2 vteřin bez rukou. (helloween93)