poster

Scooby-Doo (TV seriál)

 • USA

  The Scooby-Doo Show

 • USA

  The Scooby-Doo/Dynomutt Hour

 • Slovensko

  Scooby-Doo

Rodinný / Animovaný

USA, 1976, 24 min

 • BLADER
  *****

  Za tie staré časy, keď som sa na tento seriál každú sobotu tešil, jednoducho musím dať plný počet, pretože si skutočne vážim, že pred tými tridsiatimi rokmi robili ľudia rozprávky ( hlavne tie televízne ) úprimne, a nie na úkor toho, aby to všetko malo nefalšovanú auru braku, ktorý tlačia súčasným deťom ( ale aj dospelým ľuďom ) do pozornosti. A to hovorím, prosím pekne, ako človek, ktorý si bez televízie nedokáže predstaviť deň. Možno som trochu odbočil, ale nedalo mi to, chýbajú mi takéto veci v telke.(11.12.2009)

 • ostravak30
  **

  Chápu, že Scooby-Doo je legendou ve svém oboru, ale musím být upřímný, stejně jako u Scooby-Doo na stopě jsem se ukrutně nudil. A není to jen tím, že je to animovaný seriál pro děti. Jsou seriály, na které se mohou dívat i dospělí i proto, že jsou vtipné či sem tam zazní nějaká dospělácká narážka. Jenže Scooby-Doo jede každý díl podle stejného schématu. Mění se jen místo a typ strašidla. Jinak je vše stále stejné, nic nového, epizody jedna jako druhá. A to velmi rychle nudí. Nebýt pejska, asi by to nebavilo ani mou dceru. Oproti Scooby-Doo na stopě se alespoň pár epizod odehrává také ve dne a nejen v noci. Naopak hudba si mírně pohoršila. Na kresbách je vidět tehdejší doba a animovaný schematismus hlavně při úprcích a hromadném běhu někam pryč. Je to spíš ani jen nostalgické pokoukání, co nás, respektive americké děti tehdy bavilo a kam animované seriály od té doby pokročily - Spongebob v kalhotách, Tučňáci z Madagaskaru apod.(25.4.2019)

 • helloween93
  ****

  Seriál, který jde ve šlépějích Scooby-Doo, Where Are You? z roku 1969. Kvalita dílů je poměrně na vysoké úrovni, dá se říct že je to skoro jako první seriál. Klasická délka 20 minut, pestrost padouchů je velká. Většina dílů má skvělou atmosféru.(26.9.2012)

 • Gustik5
  ****

  Scooby byl kdysi mou častou ranní podívanou, před tím, než jsem musel jít do školy, a to i přes dosti podobný děj většiny dílů; jízda někam (např. na dovolenou, výlet, apod.), děvědění se o nějakém strašidle či monstru, pátrání, finále, past (která i přes svou neprohlédnutelnost skoro nikdy nevyjde :), rozuzlení, zatčení, tradiční hláška: "Bylo by se mi to podařilo, nebýt vás, prašivých děcek!", vděční obyvatelé postiženého místa, šťastný Scooby s Shaggym (obvykle díky jídlu), konečná hláška: "Skúby důby důů!", KONEC). Seriálu dávám čtyřy *, protože i přesto, že se mi líbil, jsou podle mě i větší pohádkové legendy mého dětství.(8.8.2011)

 • MFloyd
  **

  Strašně rád jsem tenhle seriál sledoval. Nepamatuji si podobný seriál, který by řešil různé záhady a přitom tam byli i docela dobré hlášky. Jenže jak jsem tenhle seriál sledoval skoro furt, zjistil jsem, jak strašně se ten děj opakuje. Vlastně v něm nebyl skoro žádný rozdíl. Pokaždé, když se objevila nějaká záhada, předem jste věděli, že půjde o někoho, kdo se jen přestrojil za někoho jiného. Beru to, že jako pohádka pro děti to vystačí, ale mně to prostě připadalo, že je to všechno na jedno brdo.(16.5.2014)

 • - Během úvodního intra poté, co se objevuje Merlin, je možné zahlédnout Shaggyho po dobu 1 až 2 vteřin bez rukou. (helloween93)