poster

Scooby-Doo (TV seriál)

 • USA

  The Scooby-Doo Show

 • USA

  The Scooby-Doo/Dynomutt Hour

 • Slovensko

  Scooby-Doo

Rodinný / Animovaný

USA, 1976, 24 min

 • Gustik5
  ****

  Scooby byl kdysi mou častou ranní podívanou, před tím, než jsem musel jít do školy, a to i přes dosti podobný děj většiny dílů; jízda někam (např. na dovolenou, výlet, apod.), děvědění se o nějakém strašidle či monstru, pátrání, finále, past (která i přes svou neprohlédnutelnost skoro nikdy nevyjde :), rozuzlení, zatčení, tradiční hláška: "Bylo by se mi to podařilo, nebýt vás, prašivých děcek!", vděční obyvatelé postiženého místa, šťastný Scooby s Shaggym (obvykle díky jídlu), konečná hláška: "Skúby důby důů!", KONEC). Seriálu dávám čtyřy *, protože i přesto, že se mi líbil, jsou podle mě i větší pohádkové legendy mého dětství.(8.8.2011)

 • BLADER
  *****

  Za tie staré časy, keď som sa na tento seriál každú sobotu tešil, jednoducho musím dať plný počet, pretože si skutočne vážim, že pred tými tridsiatimi rokmi robili ľudia rozprávky ( hlavne tie televízne ) úprimne, a nie na úkor toho, aby to všetko malo nefalšovanú auru braku, ktorý tlačia súčasným deťom ( ale aj dospelým ľuďom ) do pozornosti. A to hovorím, prosím pekne, ako človek, ktorý si bez televízie nedokáže predstaviť deň. Možno som trochu odbočil, ale nedalo mi to, chýbajú mi takéto veci v telke.(11.12.2009)

 • T081
  ****

  Prší nebo je jinak temně a Parta jede autem. Potom zabloudí nebo dojedou na správné místo. Potom se něco stane a Parta narazí na Monstrum. První honička. Uniknou mu a rozdělí se. Scooby a Shaggy jako první narazí na Monstrum. Pak se převlečou, udělají Monstrum trapas a rychle utečou. Mezitím Fred Daphne a Velma najdou stopu a když se se Scoobym a Shaggym znovu potkají, Velma řekne: "Pokud si myslíš to, co já, Frede, tak už víme, kdo je Monstrum." Fred odpoví: "Uspořádáme na něj past." A Scooby se Shaggym jsou návnada. Ptom Monstrum chytí, počasí se uklidní, zjistí, kdo je monstrum a někdo se zeptá jak na to přišli. Velma s Fredem jim odpoví, zatímco porzrazené Mostrum řekne: "A kdyby mi to tito mladíci nepřekazili, má lumpárna by se mi krásně podařila." Nakonec je Parta v restauraci a Scooby pomocí lsti, vezme Shaggymu jeho sendvič a pronese "Scoby - Dooby Doo!" Ani nevím, proč ten seriál mám rád, ale od prvního dílu ho opět sleduji, nově na Smíchově.(20.2.2013)

 • MFloyd
  **

  Strašně rád jsem tenhle seriál sledoval. Nepamatuji si podobný seriál, který by řešil různé záhady a přitom tam byli i docela dobré hlášky. Jenže jak jsem tenhle seriál sledoval skoro furt, zjistil jsem, jak strašně se ten děj opakuje. Vlastně v něm nebyl skoro žádný rozdíl. Pokaždé, když se objevila nějaká záhada, předem jste věděli, že půjde o někoho, kdo se jen přestrojil za někoho jiného. Beru to, že jako pohádka pro děti to vystačí, ale mně to prostě připadalo, že je to všechno na jedno brdo.(16.5.2014)

 • ICTS
  *****

  Jestli ste se dívali na tento seriál jako díťě měli ste krásné děctví jako já ,doteď se na něho občas kouknu a pořád mě baví i když sem větší.Každý má rád Scoobyho,každý si ho zamiluje ho nejde nemilovat.Jako malá sem chtěla toho psa :) Ale teď ty novější verze Scoobyho už nic do sebe nemají.Staré díly=klasika.(24.7.2013)

 • - Během úvodního intra poté, co se objevuje Merlin, je možné zahlédnout Shaggyho po dobu 1 až 2 vteřin bez rukou. (helloween93)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace