Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

Fiftis

Priznávam, že táto snímka má ambície útočiť len na naše nižšiu city. Na hlavných hrdinov v ženskom vydaní nie je pekný pohľad, zápletka notoricky obohraná a vtipy šité na mieru hlavne pubertálne postihnutým jedincom. Napriek tomu ma niekoľkokrát pobavil ako vždy skvelý Terry Crews a dokázal tak spríjemniť koniec môjho pochmúrneho dňa. A to nie je málo. ()

Pepinec

Řeknu vám, že kdybych prvně viděl profil této komedie na ČSFD, zhrozil bych se plakátu a ani by mě nenapadlo si něco takového pustit. Že mi však nejprve sama vyplynula z televizního programu jednoho dlouhého večera, a až poté jsem se dostal na tuto stránku, musím naopak konstatovat, že by si možná zasloužila o krapet větší uznání. Jistě, jde o otřepaný námět, profláknuté vtipy, mnohdy o trapné situace a film jako takový nedisponuje (ani nemůže) pražádnou myšlenkou. Je to zkrátka komedie, a pakliže se komedií ještě pořád myslí to, co pobaví a rozesměje, Někdo to rád blond rozhodně uspělo. Byly dvě hodiny ráno - to by člověk v opačném případě usnul, ne? :-) ()

Indiana

Slušná komedie, chvílemi dost trapná, chvílemi dost dobrá. A navíc s mými oblíbenci Marlonem a Shawnem Wayansovými. Ti, co nejsou stoprocentní intelektuálové, to určitě alespoň trochu pobaví. ()

misterz

Nečakal som od toho nič, no dostal som celkom funkčnú a uletenú zábavu. Niektoré situácie mi riadne vyzvŕtali bránicu, aj keď uznávam, že komédia je plná klišé a otrepaného humoru v štýle prezlečieme sa za niekoho a bude sranda... No žiadna nuda pritom nehrozila, preto lepší priemer. 65/100 ()

MaedhRos

Tohle neprojde ani jako guilty pleasure, protože element "pleasure" prostě nebyl přítomen. Ani těch něco málo solidních fórků a trsající Terry Crews nepřebijí skutečnost, že při pohledu na Shawna a Marlona Wayansovy převlečené za blondýny se mi chtělo ječet hrůzou. ()

Šakal

Od tohoto snímku jsem neočekával naprosto nic a pustil si ho náhodou, ale o to více jsem byl příjemně překvapen. Neztotožňuju se s většinovým hodnocením většiny z vás, já se u tohoto snímku bavil. ( a to přesto, že tento typ komedií opravdu nemusím, tak toto je světlá vyjímka). Jasně, snímek by mohl být o dost kratší a poslední čtvrtinu mohli tvůrci " vcucnout" max do 5 minut, ale celkově mně snímek sedl. Hlavnímu duu Shawn a Marlon Wayans to skvěle šlape. 3a 1/2*. ()

Kothy

Další z řady "černých" komedií od Keenena Ivory Wayanse. Nejedná se samozřejmě o nic převratného, ale svůj účel to splňuje. Dva FBI agenti se v přestrojení vydávají za dvě blbé slavné blondýny. Trapasy na sebe nenechají dlouho čekat. Místy je to až nechutné. Co taky čekat od takového filmu. "To je Prada!" :D ()

Eawy

Mne sa to páčilo, videla som už aj stupídnejšie filmy, ktoré majú viac percent, tak vás ľudia moc nechápem. Príbeh bol neoriginálny a pár vtipov bolo obohraných ale inak nemám, čo vytknúť. Na niektorých miestach som sa smiala, až som sa držala za brucho, soundtrack bol tiež dobrý, hlavný hrdinovia príjemní. Tak asi 65% ()

Slarque

Navzdory všem očekáváním jsem se u toho docela bavil. Konec byl sice tradičně zbytečně rozplizlý a předtím se bohužel muselo zařadit i příslušné procento trapných scén, ale světlá místa to určitě má. ()

zahadna

Celkom v pohode komédia, dosť som sa bavila a nasmiala, ale vadili mi niektoré trápne situácie, boli až prehnané. ()

SeBig

Naprosto parádní komedie, kterou i když si pustím po několikátý furt mám výtlemy ! ,,uhni krávo" ,,podrž bejby a nauč ho řikat jsem bethoween" tolik vtipných scén je v málokterém filmu! Miluju tuhle komedii a vždycky se na ní rád podívam. Těch pět prostě musí být! Dost podhodnocené ()

klerik

Podobne ako PIDIHAJZlÍK. Kvôli nevoľnosi som sa na to nemohol pozerať... Existuje vôbec nejaký dobrý film, kde sa chlap prezlečie za ženu? Mňa nepresvedčil ani Hoffman ani Wiliams, nieto dvaja čierni "komici"... ()

LaciLC

Komédia má predsa pobaviť, nie? Tento film to spĺňa, aj keď síce obsahuje pár trápnych scén, ale ako nenáročná oddychovka je to ideálne. Každý predsa raz potrebuje vypnúť mozog a len tak sa smiať... ()

Chrustyn

Velice slabá komedie u které je minimum vtipných situací. Dva ošklivý černoši oblečený jako ještě ošklivější blondýny. ()

Marze

Ztřeštěná situační komedie v níž jsou jednotlivosti zábavnější než celek. Humor spočívá ve výměně genderových rolí. Nechybí prdění na dámském záchodě nebo nekorektní humor (odkopnutí vozíku s mladou vozíčkářkou, která se přimotala k námluvnímu tokání). ()

Arsenal83 odpad!

Za každým vysloveným slovom je taká hĺbka a ku každej scéne toľko relevantnosti, že od dojatia sa mi z dúhových tangáčov urobili hnedé. Najmä pri toaletovej scéne mi spadla čeľusť. Som si istý, že pri nej sa v kinách po celom svete tlieskalo v stoji a ľudia spontánne povzbudzovali. ()