• Phobia
  **

  To je fuckt hezké, jak se celý herecký ansámbl a štáb při natáčení viditelně skvěle bavil a "Černé barony" si užíval plnými doušky... Ale neměli by se, kruciprdel, bavit a užívat si taky diváci? Knížku jsem v pubertě tatíkovi kradla a smála se u ní, film mě potom poněkud zklamal, ovšem pořád jde o povedené dílo proti seriálu, kde hraje prim imrvére ožralý Poblívka a rádoby "šarmantně" švejkující Holub. Příležitost ke štěku se našla pro každého herce v ČR i z přilehlého okolí a jak se zdá, to je ten důvod, proč vlastně seriál vznikl: aby bylo česko/slovenskou kulturní frontu za co platit. A že je divák otrávený na zdechnutí? Na to sere Herz... 35%(18.3.2013)

 • laepus
  **

  Možná že by si to zasloužilo při zavření obou očí i tu třetí hvězdu, ale vzhledem ke všem promarněným příležitostem tady prostě budu podhodnocovat. A položím jednoduchou otázku - proč se předělávají věci, které jsou dokonalé ve své knižní i filmové podobě? Nabízí se jediná odpověď - aby ještě více vynikla dokonalost literárního a filmového zpracování. Je neuvěřitelné, jak se dá promrhat takový potenciál s takovými herci. Smutný příběh.(28.12.2016)

 • Jhershaw

  Nemůžu hodnotit seriál jako celek, protože ani náhodou nemám v úmyslu vidět všechny díly. První díl jsem jen poslouchal a nechápal jsem, čemu se ´dívající se´ smějí. Druhý díl jsem již viděl. Bohužel se potvrdily mé obavy - jestli má být ten seriál zábavný, tak vážně není! Je to nuda, nuda, šeď, podprůměr. Takže ho hodnotím 30% - nemůžu se rozhodnout, jestli bych dal 2* za všechny slavné herce, kteří zde hrají, nebo naopak 1* za to, na jak hrozném projektu participují.(9.2.2004)

 • Tom_Lachtan
  ****

  A nasrat kurva, tenhle seriál je totiž v podstatě povedenější, než známější filmový přepis a jediné, co je tu poněkud hapruje, je fakt, někdo, kdo má výraz přiblblosti Radka Holuba sbalí lepou staršinu, ale jinak? Kefalín zcela adekvátně švejkuje, Hryc se do úlohy Majora Terazkyho pravděpodobně narodil, nebo k ní byl dokonce naklonován a všechny humorné epizodky dosahují kadence i kvality předlohy. Howgh.(24.1.2015)

 • Skejpr
  **

  Nene.. Tam, kde Sirového film exceluje ve ztvárnění pioreskních postaviček, tam Herzův seriál těžce padá na hubu. Postavy jsou vulgární a protivné karikatury a když vám začnou lézt krkem postavy.. Jste v háji... Králící sice dupali fajn a Radek Holub jako Kefalín špatný nebyl, Jinak ale špatný špatný špatný a ještě jednou špatný. Heřmánek ani Hryc nezmohli nic a Polívka byl poslední hřebíček...(10.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace