Anakonda

Do hlubin amazonského pralesa se vydává výprava dokumentaristů, vedená profesorem Stevenem Calem, aby našla tajemný indiánský kmen Širašama. Cestou expedice neplánovaně získá dalšího člena, lovce Paula Saronea, který chytá hady pro zoologické zahrady a jeho loď uvízla v hustých kořenech. Paul jim vypráví indiánskou legendu o obrovském hadovi, události v džungli však dávají tušit, že by nemuselo jít jen o mýtus. Krátce po vyplutí se Steven ocitne v ohrožení života, když při pokusu uvolnit zaseklý lodní šroub vdechne vosu. Sarone provede tracheotomii. Zachrání mu tak život, znamená to však, že se výprava musí vrátit a dopravit Stevena do nemocnice. Sarone navrhne plavbu zkratkou, kterou prý dobře zná, a výprava v tísni neochotně souhlasí. Nový směr plavby se jim však stává osudným. (TV Nova)

klerik

Slabotina s peknými trikmi a kopou biologických prešľapov. Snaha o napätie vyšla len občas a čuduj sa svete, najlepšie z celého filmu vychádza štek Dannyho Treja... ()

Visáč

Kilogramy hlášok, opojne zvrhlé deväťdesiatkove CGI, slizoun Jon Voight, fajnšmekerská kamera Billa Butlera, slušne rozbehnutá JLo a nesmie chýbať Ice Cube. Danny Trejo? Je tam. Má to všetko, čo od filmu s názvom Anakonda očakávam. Hrať tu na serióznu notu, s mladým Owenom Wilsonom v partii, by bola predsa hlúposť. Odporúčam do pozornosti imdb koment "Brilliant Saturday Matinee Classic" od squilla. ()

Crocuta

V jiných komentářích to tu už zaznělo mnohokrát - had trapně nezničitelný, jeho digitálnost do očí bijící, herci toporní atd., takže já jen za sebe dodám, že ač se mi Jennifer jindy dost líbí, tady mně svou vizáží zrovna neoslnila. Celkově průměr a ještě dost slabý. ()

heyda

3 hvězdičky za Jennifer Lopez, John Voighta a hodně dobře navozenou atmosféru kolem nebezpečné Amazonky. Nechtěl bych tam ztroskotat. ()

Nancy

Divný, nudný a naprosto nezáživný film s mizernou Jennifer Lopez a ucházejícím Jonem Voightem, který má rozhodně nejcharizmatičtější postavu. Snímek obsahuje veškerá typicky americká klišé a občas zajímavě provedenou anakondu. Možná kdyby J.Lo jen nevrtěla prdelkou, mohlo by to dopadnout líp. Námět byl dobrý a určitě by se to dalo natočit (alespoň) zábavněji. ()

SOLOM.

Rozhodně o třídu lepší než všechny její pokračování. Vzhled hada je opravdu hodně srandovní, ale dá se to přežít. Asi největším plusem celého kousku jsou obě pohledné dámy : sexy Kari Wuhrer a v té době ještě docela normální Jennifer Lopez kterou už dneska moc nemusím. ()

eraserhead666

Ten film je tak strašně hloupý, had tak strašně směšně digitální, Jon Voight tak strašně přehnaně zlounský a Ice Cube tak strašně směšný, že je vlastně štěstí, že jsou Kari Wuhrer a Jennifer Lopez tak strašně hezké. ()

ARI50

První Anakonda a hned ve vás zanechá příjemný pocit, hlavně hereckým dojmem super prostředím a kvalitní scénář. ()

becki_tu

Když pominu to, že přerostlá anakonda vypadala spíš jako velká gumová hračka pro děti, nemám sebemenší důvod dávat této dobrodružné nudě víc hvězdiček. Jennifer Lopez nemám rád a stále ji nepovažuji za herečku, Jon Voigt je sice jako záporák skvělý, ale jeho postava je průhledná už od samého počátku a ostatní tam jsou spíš jen do počtu. Anakondu tak může tešit jen ten fakt, že třeba "legendární" Python je ještě o třídu horší. ()

Lucasion

Mystický kmen uprostřed Amazonky nikdo nikdy neviděl. Natáčecí štáb plný mladých lidí se vydává do jejich vod, aby kmen našel. Po chvíli potkávají zničenou loď a ztroskotance. Ztroskotanec Saron (Jon Voight) je zavede dál do divokých řek Amazonie. Příběh má jednoduchou zápletku, ale všichni jí chceme vidět. Všichni čekáme, až se tam několika metrový had objeví. Amazonka je ráj pro milovníky přírody. Zároveň to je ale sakra nebezpečné místo. Skupinka filmařů to bude mít možnost na vlastní kůži okusit. Film příjemné utíká, a i když se had objevuje skoro až v polovině filmu, tak přesto mě to docela bavilo. Efekty jsou někdy až příliš na oko a pár scén je vysloveně k smíchu. Přitom se ve filmu najdou známá jména a Anakonda jako taková mně bavila. Kdyby byl scénář trošku jinačí a nenatahoval ten nekonečný konec, tak by se mi to jistě líbilo více. (45 %) ()

Iggy

Jediné pozitivní na tomhle filmu je to, že se nám ho podařilo na gymplu podstrčit jedné naivní učitelce biologie jako přírodopoisný, takže jsme se pak místo výuky mohli bavit u téhle slátaniny. ()

Gary

No.Poněkud klišovité,ale zábavné.Vynikající pravidlo: nejdřív zabít nejmíň známé herce a černocha nechat přežít.Jon Voight i Ice Cube přehrávají a anakonda je příliš okatě umělá.Ovšem jak říkám,zábavné. ()

HateBreeder

Dosti prumerny horor se zviratkem, ktery drzi nad vodou jedine krasna J.LO a celkem dobrej bastard v podani Jona Voighta. Anakonda nevypada spatne, ale objevuje se na scene tak casto, ze uz se nejen neleknete, ale zacnete se spise zajimat o okolni krajinu nez o hada. Herecke vykony nic moc, Jeniffer hraje jaks taks, ale myslim, ze do filmu nebyla obsazena aby neco hrala :) No a Voight hraje zas jednoho ze svych "zlych chlapku" ale nehraje ho spatne, jeho mrknuti okem je vskutku dabelske. No co se dejovosti tyce - docela dobra nuda, clovek se tu prestane bavit po pulce filmu, nema to tempo, ani se vam to nesnazi zabrnkat na nervy, proste nic spolecneho byt jen s naznakem Hororu. Film pusobi spise jako nejaky dokument o amazonske dzungli, ve ktere se skryva had, ktery je sice velky a zravy ale to je u nej tak nejak akceptabilni a normalni. Me tento film proste nenadchl a nebyt krasne Jennifer tak prijde i o druhou hvezdu. ()

PROROK14

Hovadina až to neni pekné. V Televízii to ohlasovali ako trhák a tak som ešte ako 10 ročný sadol o pozeral to. Teraz viem že som spravil chybu. Film je oničom. Jedna hviezdička za Jennifer Lopez. ()