But I'm a Cheerleader

Komedie / Romantický

USA, 1999, 85 min

Tento film má komedii,romantiku,napětí,a rozhodně se u něho neho nenudíš všechno co má splňovat skvělý film.Začíná to tím že Megan osmnáctiletá roztleskávačka žije normální život až do osudného dne.Její rodina,přátelé,a její kluk tuší že je lesba protože má ve skřínce plakáty holek,nemá ráda líbání se svým přítelem,a pořád objímá její kamarádky atd.Tak jí rodiče pošlou do programu kde mění homosexuáli na heterosexuáli na 4 měsíce,i když můj názor je že nejde změnit homosexualitu.Tam se setkává s Graham drzou,ale sexy dívkou.Ze začátku se nenávidí ale pak se do sebe zamilují.Jednoho dne je ale načapají jak spolu spali a Megan s Graham jim nabídnou že jim dají poslední šanci ale musí za to být dokonce programu s chlapcem vedoucí ženy.Megan to odmítne a tak jí vyhodí,Megan si je jistá že Graham to odmítne ale Graham to musí příjmout kvůli její rodině.Nechte se překvapit jak to dopadne ale tento film si stoprocentně zamilujete.A ovšem velké díky tomuto filmu sem získala lásku k Clei Duvall ;) Zasloužilo by si to více procent protože takový film se jen tak nevidí. Tak 72% :))(23.7.2013)

Nametom mi pripominalo film Saved!. Tam sme sledovali pekelne praktiky na prisnej krestanskej skole a tu zase sledujeme praktiky v napravnom centre, ktore ma z homosexualov urobit normalnych ludi. Saved! mi pripadalo ovela lepsie, lebo malo zaujimavejsiu zapletku a aj bolo ovela vtipnejsie. Osudy ustrednej hrdinky v tomto filme prilis zaujimavy nebol a tak boli najzaujimavejsie tie sialene praktiky ktorymi chu chudakov homosexualov napravit. Su natocene dost ironicky, takze je to fakt sranda. Lenze v druhej polovici sa film viac sustredi na osudy postav a komedialna cast ide do uzadia, takze to uz taka zabava nie je. Ale celkovo je to stale zabavny film s absurdnou tematikou. Ak by bol este viac vyhrotenejsi a absurdnejsi, tak mohol byt ovela lepsi. 6/10.(6.7.2015)

Tak tohle je naprostej unikát, kterej se dá jen těžko k něčemu přirovnat. Prostředí léčebny pro homosexuály mě naprosto odrovnalo. Navíc všechno je to vyhnaný úplně do extrémů. Ať už je to bar s názvem "Cocksucker" nebo třeba nejrůznější činnosti vedoucí k vyléčení, písničky a hesla, atd... Prostě je to všechno totální úlet. Jenom je škoda, že film všechny ty nejlepší vtipy do diváka napere během první půlky a pak už se to všechno dost opakuje a začíná se tam spíš řešit nějakej vztah. První půlka by byla jednoznačně za 5 hvězd, zbytek je průměr. Celkově hodně dobrá a originální komedie. 75%(28.9.2012)

Tak tomuhle filmu jsem se asi 7 let striktně vyhýbala s tím, že lesbická komedie je prostě vražedná kombinace a nemůže mě nikdy oslovit. Před pár dny jsem však byla přemluvena a jsem za to ráda. Byla to zbytečná obava, jelikož roztleskávačka není zdaleka žádný brak. Je to ucelená komedie z prostředí ústavu, kde by se měla homosexualita potenciálně léčit. Což samo o sobě nutí k lehkému, sarkastickému pousmání. Ano, roztleskávačka zkrátka baví :)(1.4.2013)

Roztomile připitomělá komedie s Natashou Lyonne a jako vždy skvělou Cleou DuVall v hlavních rolích. Líbila se mi ta nadsázka, ironie a řada opravdu vydatně ujetých scén. Nejvíce mě bavil Douglas Spain jako Andre. Ty jeho obarvené vlasy, pohledy a pohyby byly tak dokonale teplé, že nepotřeboval vydat ani hlásku a musela jsem se smát. Melanie Lynskey tu chvíli nebyla Rose ze Dva a půl chlapa, ale Hilary. Ve skupině samozřejmě nemohla chybět temná, divná emo holka, tentokrát s masochistickými sklony.(13.9.2014)

• - Tetování Graham je čínský znak pro „hvězdu“. (HellFire)

• - Ve scéně, kdy se Dolph (Dante Basco) a Megan (Natasha Lyonne) se dostanou do auta a jdou unést Claytona (Kip Pardue) a Graham (Clea DuVall) ze studia, je zadní okno vozu bez lakování. Když však Graham leze do zadní části vozu, je zadní okno vozu nalakovaně červenobíle. (ICTS)

• - Ve scéně v baru si Megan (Natasha Lyonne) sundá svetr. Při odchodu se na ní však z ničeho nic svetr opět objevuje. (ICTS)