Poslední díl Godzillí série. V tomto velkolepém zakončení proti sobě stojí skoro všechna monstra, která se v této sérii objevila. Godzilla, Minya, Anguirus, King Caesar, Ebirah, Kamacuras, Kumonga, Manda, Mothra, Rodan, Hedorah, Monster X a Kaiser Ghidorah. Zničí Zemi? (Spinosaurus)

flouny8 odpad!

Na to se fakt nejde koukat. Asi to nejhorší, co sem kdy viděl. Možná i ten Kouř byl lepší...Dialogy jak z Pokémona a ty kostýmy + efekty? Strašný,hrozný, příšerný. Zlatej Reno a Broderick. ()

zeromen odpad!

HOVADINA, HOVADINA. TOTÁLNÍ KRAVINA A TYPICKÁ JAPONSKÁ SRAČKA. NENÍ NAD AMERICKOU VERZI JAK TU NOVOU TAK I TU STARŠÍ. ()

jeany23

Tak tohle bylo hotové guilty pleasure pro mou duši. Ano, je to celé jedna velká splácanina, triky jsou jak z minulého století, ale proboha, ono to funguje !! I přes přepálenou stopáž tu není ani minuta nudy, bitka stíhá bitku (ať už příšeráckou, nebo lidsko-ufounskou), akce jede od začátku do konce, gumové obludy jsou srandovní a je jich tu slušné množství. Skoro se to stydím říct, ale tohle mě bavilo víc jak americké verze. ()

Destoroyah

29 / GODZILLA: FINAL WARS (2004) MILLENIUM SERIES 1999-2004. Nečakajte nič podobné predošlým dielom pretože tento film má úplne iný štýl a sa sa týka celkového vizuálu, bitiek a akčných scén. Väčšinu filmu zaberajú "epické" bitky ktoré vyzerajú ako pokus o prenesenie anime súbojov do reálneho sveta. Ako napríklad super schopnosti a bitky vo vzduchu. Godzilla tu má za mňa veľmi malý priestor pretože vo filme je aktívne len v druhej polovici filmu. Súboje medzi monštrami prebiehajú niekedy v štýle kung-fu a niekedy zas celkom normálne. Finálny boj medzi Mothrou, Giganom, Godzillom a Monster X sa mi páčil pretože bol naozaj super spracovaný ale inak to bolo dosť naplnené rôznymi monštrami ktoré sa tam ukázali takmer na desať sekúnd. Na tento film som sa naozaj tešil ale úprimne povedané, sklamal ma. Ale aj tak sa jedná o celkom dobré vyvrcholenie a zakončenie japonskej Godzilla série. HODNOTENIE: 6/10 ()

Vlak plný masa

Vlak plný masa

04.04.2007

Bývalý fotbalista, mlátička z gangsterek Guye Ritchieho, popřípadě Juggernaut z třetích X-Menů Vinnie Jones nikdy neměl nouzi o role, které sice neoplývaly dialogy, ale přesto byly nadmíru šťavnaté.… (více)