Svatba ve třech

• Velká Británie Imagine Me & You

Příběh dívky, které se ve svůj svatební den zamiluje... ale ne do svědka. Heck a Rachel jsou šťastný pár, kteří se chystají vkročit do své společné budoucnosti. V kostele však Rachel zahlédne neočekávaného hosta. V tu chvíli zjistí, že Heck pravděpodobně není ten pravý. Samozřejmě pokud to spolu nezkusí, nebudou to nikdy vědět. Začíná romantická, vtipná a také bolestná cesta, kterou zná každý, kdo byl někdy očarován láskou. (oficiální text distributora)

runner85

Veľmi rýchli sled udalostí spôsobil, že som nemal až taký skvelý pôžitok ako som chcel, ale i tak to malo pár pekných svetielok, ako napríklad scénka na štadióne, alebo v bare ... ()

Violeta

Hodně příjemný film! Myslím že to vůbec nebyla plochá, prvoplánová komedie, naopak to šlo hodně do hloubky. Tak proč ale tak příšerný a pitomý konec??? Nebýt toho, byl by to pro mě jasný plný počet! ()

Hees

No bola to nuda.Nič nedojalo a nič nebolo vtipné.Najhorší herecký výkon - Matthew Goode ja nechápem čo to malo byť akože ten jeho plač to je výsmech hrania.Tento film je vysoko nadhodnotený.Akože pokusom nech je trocha iný sa nemôže takýto druh filmu stať lepším pokiaľ nie je lepší ako konkurencia bez nápadu zo zaužívaným spôsobom romantického filmu.Pozitíva sú dobrý herecký výkon - Anthony Head a celkom milá pointa s kričaním. ()

dezorz

trocha divnejsie modernejsie ponata jedna svadba a ziaden pohreb:) britska romanca s klasickmi britskymi klise a zaroven s klasickym britskym sarmom. ()

tomtomtoma

Poněkud plytká romantická komedie, kdy si šťastná nevěsta postupně uvědomí svoji latentní homosexualitu. Netradiční romantická linie v zaběhnutých kolejích, povrchní vnitřní pochody, láska na první pohled, velmi uvědomělý novomanžel, cool playboy, který se snaží dostat každou sukni do své postele, chápaví rodiče, půvabné ženy a rozchod, který pro všechny znamená splnění osobních snů. Nepochopitelné, plytké, ale přesto se to dá stále považovat za stravitelné odreagování, které občas i pobaví. Ústřední trojice: novomanželka Rachel (půvabná Piper Perabo), která objevuje svoji skrytou homosexuální stránku a lásku na první pohled, floristka (dříve květinářka) Luce (půvabná Lena Headey), také přepadena láskou na první pohled, a novomanžel Heck (Matthew Goode), vždy tak uvědomělý a skvělý, až z toho bolí hlava. Z dalších rolí: Racheliny rodiče Tessa (Celia Imrie) a Ned (Anthony Head), kteří k sobě opět nacházejí cestu porozumění, světácký Heckův kamarád Cooper (Darren Boyd), osamělá matka Luce Ella (Sue Johnston), která se znova zapojí do společenského života, trochu přechytralá malá sestra Rachel H neboli Henrietta (Boo Jackson), a Heckův spolupracovník a padouch Rob (Ben Miles). Možná pozoruhodný námět, ale v obyčejné nepříliš zajímavé romantické šabloně. ()

pakobylka

Britsky elegantní, vyprávěné s lehkostí a vtipem - a oběma hlavním hrdinkám jsem jejich vztah bez problémů uvěřila. Přesto jakoby příběh po většinu času klouzal spíš po povrchu ... navíc všichni byli snad až moc vstřícní a chápaví - nebo mi možná jenom chyběl nějaký dramatičtější zvrat. V romantické komedii pochopitelně neočekávám velkolepé tragické vyvrcholení jako od Shakespeara, to vůbec ne, ale závěrečná rozhodující scéna byla příliš tuctová - a v mých očích celý film tak trochu sestřelila - 3,5*. ()

Plangi

Roztomilý romantický počin z britských ostrovů s obvyklou žánrovou dějovou linkou. Ovšem s tím rozdílem, že jsou to dvě ženy o koho se tu jedná. Celkem jasný děj mne zaujmul především velmi citlivým pojetím a hereckým ansámblem. Ústřední duo slečen Headey a Perabo je příjemné, ale největší radost jsem měl z "Watchmana" Matthewa Gooda, ten byl v roli manžela jedné z hlavních protagonistek opravdu skvělý. 60% ()

LenkaAK

Jedinou věcí, kterou se film liší od ostatních podobného žánru je, že se do sebe zamilují dvě ženy. Jinak se jedná o docela podprůměrnou romantickou komedii plnou filmových klišé bez přidané hodnoty. Děj je lehce předvídatelný a žádné extra herecké výkony nečekejte. ()

otík

Takový malý snímek pro ty, kteří patří do menšiny a vyznávají lásku stejného pohlaví. Ačkoliv se to pro mnohé může zdát nepřijatelné, v tomto filmu je velmi lidsky ukázána situace, kdy si láska hledá cestičky, o kterých jsme neměli ani zdání a navíc je to vylíčeno s velkým nadhledem, citem a humorem. Skláním se před autory, jak kvalitně zpracovali hodně těžkou a ošemetnou látku. ()

Susinnon

A kto bude súcitiť s odvrhnutým mužom? ... Zdalo sa mi to tak krátke, nedokončené, nepremyslené, nedocítené... A také veci sa proste nerobia, som tu jediným zástancom vernosti? ()

Mr.Ripley

Naprosto otravná, nevtipná, homofóbní, neromantická záležitost a to je od Britů s takovým OBSAZENÍM a milým poselstvím v popisu filmu set sakra velká rána do zad! ()

Magneto

70%...Sladko-trpký príspevok do kotla romantických komédií v čisto britskom štýle,ktorý predstavuje novú generáciu britských hereckých hviezd.Chýba tomu americká hravosť,výbušnosť a sentimentalita...Je to také typické britské...Hallmarkovské...ale musím uznať,že ma zaujala téma,ktorá sa konečne netýka homosexuality mužov,ale homosexuality žien...A je to oveľa príjemnejší pohľad...aspoň pre mňa.No a nesmiem zabudnúť na moju najnovšiu múzu - Lenu Headey,za ktorú dávam tých extra 10 %... ()

JimmyII

Malá hřejivá romantická komedie o dvou krásných ženách a jednom nešťastném manželovi pobaví, potěší, dojme, zahřeje a podpoří lépe, než kterákoliv americká instantní záležitost. Do tohohle filmu dali britové své srdce a je to na něm vidět. Ústřední dvojice je k sežrání! ()