Prci, prci, prcičky

• USA American Pie (více)

Středoškoláci Jim, Oz, Kevin a Finch vyrážejí na mejdan ke spolužákovi Stiflerovi. Na večírku je spousta pěkných holek a kluci věří, že se jim podaří některou sbalit a zažít s ní první sexuální zkušenost. Jimovi se líbí vnadná výměnná studentka z Česka Nadia, Oz má v plánu užít si s půvabnou vysokoškolačkou a Finch doufá, že potká tu pravou. Kevin vyráží na večírek se svou přítelkyní Vicky, která se nebrání uspokojit ho, na opravdový sex s ní ale zatím nedošlo. Na večírek se snaží dostat i šprti ze školní kapely, jejich vstup je ale zamítnut. Přestože se kluci snaží, během večera všechny jejich plány zkrachují a ráno jsou všichni čtyři stále panicové – na rozdíl od ohyzdného spolužáka Shermana. Kluci jsou zoufalí a naštvaní, nechápou, co dělají špatně. Pak přichází Kevin se zajímavým nápadem – kluci musejí sami sobě slíbit, že do maturity zažijí první sexuální zkušenost; nemohou připustit, aby nastoupili na vysokou jako panicové... (TV Prima)

Infantryman

Po tom co jsem se léta vyhýbal této pubertální zábavě jsem toto dílko shlédl v televizi a upřímně musím říct,že jsem se bavil.Hlášky mě posílaly do kolen a od srdce jsem se zasmál. Asi nejsem holt náročný divák. "Řekni moje jméno svině" :-) ()

P@\/EL

Tak zde to všechno začalo! První film z již kultovní série amerických prciček díky srandovním scénkám a perfektním hláškám zaručeně pobaví. Děj je sice jednoduchý, ale zato po celou dobu zajímavý a poutavý. Z postav mě zaujal hlavně Jim, který tahá z rukávu v podobě sexuálních trapasů jednu usměvnou scénku za druhou, a potom taky legendární Stifler, který je kapitolou sám o sobě. ()

Jartian

myslete si co chcete, fakani. Nejlepší komedie na který jsem byl v kině. Brečel jsem od začátku do konce., prostě ze života. A teď si bežte hrát s fejsbůkem a žiletkama ()

SpeedyL

Ani nevím, co mne to popadlo, ale stáhl jsem si první 4 díly "Prciček". Kdybych měl udělat žebříček kvality, tak nejlepší a nejvtipnější mi přišla dvojka, potom jednička a nakonec trojka. Čtvrtý díl se pohybuje na hranici koukatelnosti. Hlavní jeho problém je, že se zde vymění většina herců a Stiffler není původní Stiffler, ale jeho mladší bratr. Ten ho sice věrně napodobuje (nebo se o to aspoň snaží), ale není to moc vtipné, jako spíše drzé! Takže hodnocení: Prcičky 1 = 70%, Prcičky 2 = 75%, Prcičky 3 = 60%, Prcičky 4 = 30% (a možná i méně). ()

Mc.Flurry

Ano sice pubertalni komedie plan sexu, chlastu a vseho moznyho jenze rikejte si co chcete tak prave tohle je vubec nejlepsi pubertacka komedie s pokracovanim druheho a tretiho dilo. S filmama co se to snazej napodobit jako napriklad Holky to chtej taky, Kluci to chtej taky nebo treba naprosto trapny Loudilove to se vubec neda srovnat. Tahle komedie jako jedina z tech pubertalnich ma proste smrnc. Jim i jeho pratele ukazuji ze si proste chteji tvrde za svym ale pak je popadne ten velky cit - laska a vsechno je najednou ta tam. Pak je tu Stifler zprostredkovatel su** jak si sam rika, kterej by tam rozhodne nemel chybet a spousta dalsich vecich. ()

Svadbos

Samopašné gagy zabezpečili tomuto filmu reputáciu, avšak gagy vychádzajú z uveriteľných postáv a situácií úprimne. V podstate je ich hodnota staromódna, ajkeď zmysel pre humor nie. ()

Phoeniyx

Film mé puberty :) nezapomenutelný zážitek, humor výborný a vše okolní bylo taky skvělé! A scéna kdy se chudák dvakrát uspokojí ;) je senzační děkuji za tento film. ()

Monikastu

Tenkrát na hudebním táboře...:D Celkem jsem se u filmu zasmála, některé vtipy mi připomněly směšné události, které se mi staly...celkem fajn ;) ()

Bodega_Bay

Dávám možná víc hvězd, než si zaslouží, ale asi proto, protože u mě tohle dílko obstálo v čase. Viděla jsem to v pubertě, viděla jsem to krátce po pubertě a viděla jsem to i jako (snad) dospělý člověk a líbí se mi to čím dál víc....jo, v kategorii trapných mládežnických komedií je tohle perla. ty ostatní se jen válí v prachu kilometr za tímhle docela vtipným americkým kusem koláče. ()

ScoRPy

Kultovní film. Tato komedie je natočená jako teenagerská komedie, chová se tak a taky se tak musí brát. Snad každý kdo se na to odhodlal dívat, tak musel trochu čekat, co dostane. Doposud nepřekonaná teenagerská komedie, kde je mnoho skvělých momentů a hlášek. ()

Peenugirl

Decká, ale veď Jim je kultovný popleta, Finch je môj favorit, Stifler je megamagor a Stiflerová máma je MCBP,... na toto sa nezabúda. Nostalgia! 75% áno 75%!!! ()

Mort09

Naprostá klasika, která položila základy k žánru teen komedii o chlastu a sexu. Perfektní zobrazení přátelství, lásky i touhy po prvním zasunutí, protnuté množstvím vtipu a neopakovatelných hlášek (MCBP,..). Prostě klasika. 80% ()

Tinuva

Ať si plno lidí říká že je to nechutný nebo ne tak pro mě jsou první 3 díly této série nyní taková příjemná vzpomínka kdy jsem na to jako teenager koukal a bavil sem se. Právě si myslím že první tři díly jsou při porovnání humoru k nechutnostem ještě dobře oproti těm dalším který následovali a kde už byli i jiní herci, ty taky sám rád nemám a do škatulky American Pie si je nezařazuju. Teď se kvůli všem těm srandám co sem si u toho jako malej užil těším na American Reuninon a doufám že se to jedničce vyrovná. Zkrátka u tohoto filmu 80% dám, dvojku a trojku bych taky ještě hodnotil kladně i když se sestupnou tendencí, tak valím na novej díl a čao. ()

teseth

Bylo mi v době uvedení do kin 19 takže jsem si to parádně užil a ještě dneska rád zavzpomínám na jednu z mála povedených teen komedií. Některé fórky jsou nezapomenutelné i po létech! ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě